Okładka książki - Gdy Bóg mówi do ciebie

Gdy Bóg mówi do ciebie

Wydawnictwo: KOINONIA
Data wydania: 2016-04-21
Kategoria: Duchowość, religia
ISBN: 9788364489198
Liczba stron: 136
Dodał/a książkę: czytam

Ocena: 4.5 (2 głosów)

Rozpoznaj głos, który daje życie - i to życie w obfitości!

Czy jest możliwe, że Bóg już wcześniej przemawiał do ciebie, a ty nie rozpoznałeś wówczas Jego głosu? Być może mówił do ciebie poprzez jakieś wrażenie, które odczuwałeś w duchu, lub przez fragment z Pisma Świętego albo przez proroczy sen. Bóg również i dzisiaj mówi do nas na wiele różnych sposobów. On przemawia do nas o wiele częściej, niż zdajemy sobie z tego sprawę.

Zostaliśmy stworzeni do społeczności z Bogiem. Dlatego możemy słyszeć Jego głos, poznawać Jego serce i zrozumieć Jego wolę dla naszego życia.

W książce Gdy Bóg mówi do ciebie Chuck Pierce i Rebecca Wagner Sytsema pokazują nam:
· jak możemy rozpoznać i przyjąć słowo od Boga
· w jaki sposób interpretować sny i wizje
· jak wypełnić przeznaczenie, które Bóg ma dla życia każdego z nas, opierając się na przesłaniu, które od Niego otrzymaliśmy.

Kup książkę Gdy Bóg mówi do ciebie

Musisz być zalogowany, aby komentować. Zaloguj się lub załóż konto, jeżeli jeszcze go nie posiadasz.

Polecana recenzja

Avatar użytkownika - madak
madak
Przeczytane:2016-05-31, Ocena: 5, Przeczytałam, 52 książki w 2016 roku, Poradniki,
Wierzący człowiek - czy też człowiek poszukujący, który poczuł pragnienie kontaktu z Bogiem - najczęściej realizuje je poprzez modlitwę. Modlitwa może polegać na powierzaniu Bogu swoich najskrytszych tajemnic, na kierowaniu próśb o zdrowie, uleczenie czy siłę w znoszeniu codziennego cierpienia bądź też na odmawianiu pacierza – znanych wszystkim modlitw, takich jak „Ojcze nasz” czy „Wierzę w Boga”. Wielu z nas, modląc się, nie prowadzi z Bogiem rozmowy – jest to raczej nasz monolog, przekazanie naszych bolączek Najwyższemu bez próby usłyszenia jego odpowiedzi. Po zakończonej modlitwie odkładamy modlitewnik czy Pismo Święte i wracamy do codzienności bez chwili refleksji, bez zastanowienia, jakby modlitwa była kolejnym obowiązkiem, który każdego dnia należy „odhaczyć”.Gdy Bóg mówi do Ciebie to ważna i interesująca publikacja, w której autorzy, Chuck D. Pierce i Rebecca Wagner Sytsema, pokazują, że dialog z Bogiem jest jak najbardziej możliwy, że każdy człowiek może – i to nie raz – usłyszeć w swoim życiu głos Boga. Najważniejsze to, jak podkreślają autorzy, nauczyć się słuchać i umiejętnie korzystać z narzędzi, jakie powierzył człowiekowi Bóg. Regularna i uważna lektura Pisma Świętego, wsłuchiwanie się w rady i słowa kaznodziejów czy wypełnianie przeznaczenia, opartego na Bożych proroctwach wobec człowieka ...
(czytaj dalej)

Opinie o książce - Gdy Bóg mówi do ciebie

Avatar użytkownika - helena610
helena610
Przeczytane:2017-02-01, Ocena: 4, Przeczytałam, 52 książki (2017), Na wymianki,
Nieco zbyt teologiczny język jak dla mnie więc książka wymagała skupienia którego nie przewidywałam. Niemniej wartości w niej przekazane są na tyle istotne, że warto było sięgnąć po tę pozycję.
Link do opinii
Recenzje miesiąca
Dobry pies
Rafał Witek
Okładka książki - Dobry pies
Na gigancie
Peter May
Okładka książki - Na gigancie
Lata powyżej zera
Anna Cieplak
Okładka książki - Lata powyżej zera
Pokaż wszystkie recenzje
Reklamy