Jak krople w oceanie

Wydawnictwo: Jaguar
Data wydania: 2019-05-08
Kategoria: Romans
ISBN: 9788376867984
Liczba stron: 376
Tytuł oryginału: In Search of Us

Ocena: 3 (1 głosów)

Siedemnastoletnia Angie widzi w swojej matce przede wszystkim ciężko pracującą, zamkniętą w sobie samotną kobietę. Zupełnie jakby zapomniała, że Marilyn też była kiedyś młoda...

Kiedy Marilyn miała siedemnaście lat zakochała się w Jamesie, który został ojcem jej dziecka. Angie nigdy jednak nie zdążyła go poznać. Wie tylko, że zmarł zanim się urodziła. Gdy przypadkiem trafia na ślad brata Jamesa, w jej sercu rodzi się nadzieja: a co jeśli ojciec nadal żyje?

Angie, w tajemnicy przed matką, wyrusza w podróż do Los Angeles, by wreszcie poznać prawdę o sobie i swojej rodzinie.

Tagi: Romans współczesny

Kup książkę Jak krople w oceanie

Sprawdzam ceny dla ciebie ...

Zobacz także

Opinie o książce - Jak krople w oceanie

"Największą cechą piękna, jest fakt, iż jego obecność w świecie w żaden sposób nie neguje prawdziwości cierpienia, niesprawiedliwości i bólu. Piękno po prostu trwa obok nich, ciesząc się własną, oddzielną i niewzruszoną prawdą."

Czytając tę książkę, ze strony na stronę, przekonywałam się, że nie jest to to, na co liczyłam. Zabrakło mi kilku rzeczy, które tchnęły by w nią taki świeży powiew. A mianowicie: pasji, namiętności i ognia. Czytałam już naprawdę sporo obyczajówek/romansów i po tego typu książkach oczekuję duuuużżżo więcej. 
Tak sobie myślę, że jest to powieść skierowana do młodszych odbiorców. A konkretnie - nastolatków. Chyba za stara się robię na takie książki. Hahaha ;)
Jakoś tutaj nie zaiskrzyło, ale myślę, że nie jest to jakaś zła pozycja. Chociażby dlatego, że autorka ma ciekawy, lekki styl i całkiem fajnie się książkę czytało. Do tego były momenty, które bardzo mi się podobały i czekałam na to co się wydarzy. Ale niestety to tylko momenty. Może gdyby zostały bardziej pociągnięte i rozwinięte, to odbiór byłby zdecydowanie lepszy. Jest to powieść, którą można przeczytać,ale z takim przymrużeniem oka. ;)

Link do opinii
Inne książki autora
Kochani, dlaczego się poddaliście?
Ava Dellaira0
Okładka ksiązki - Kochani, dlaczego się poddaliście?

Gayle Forman, autorka Zostań, jeśli kochasz, poleca swoim czytelniczkom książkę, która „roztrzaskała jej serce i poskładała na nowo”...

Zobacz wszystkie książki tego autora
Recenzje miesiąca
Manhattan Babilon
Lech Majewski
Manhattan Babilon
Orangeboy. Masz u nas dług
Patrice Lawrence
Orangeboy. Masz u nas dług
Nigdy nie będziesz mną
Anna M. Brengos;
Nigdy nie będziesz mną
Mały manipulator
Bartosz Sztybor;
Mały manipulator
Westerplatte
Jacek Komuda
Westerplatte
Harem
Alex Vastatrix, Waldemar Bednaruk
Harem
Zabójstwo na cztery ręce
Karolina Morawiecka;
Zabójstwo na cztery ręce
Pokaż wszystkie recenzje