Kapitan Nauka. Angielski. Kolory (karty obrazkowe + poradnik)

Pakiet Angielski. Kolory 2+ (karty obrazkowe + poradnik) pomaga rozpoznawać i nazywać barwy oraz kształtuje u maluchów spostrzegawczość i percepcję wzrokową przez wskazywanie i łączenie koloru z obiektem w pary. Twórcze zabawy sprzyjają rozwojowi wyobraźni i kreatywności, a także pobudzają ciekawość i zachęcają do poznawania świata poprzez zwracanie uwagi na barwy w otoczeniu dziecka.

Zabawy stymulujące rozwój językowy i sensoryczny

Zestaw Angielski. Kolory 2+ zawiera poradnik dla opiekunów oraz 17 kart obrazkowych. Na kartach znajduje się konkretny kolor i jego nazwa (awers) oraz realistyczne, dostosowane do percepcji najmłodszych, zdjęcia przedmiotów, zwierząt i roślin z najbliższego otoczenia dziecka (rewers). Zabawy z kartami rozwijają umiejętność rozpoznawania kolorów pokazanych na kartach oraz w najbliższym otoczeniu dziecka. Nazwy kolorów zostały tak zapisane, aby wspomagać naukę czytania globalnego. Dzięki zabawom z kartami młodsze dzieci będą rozwijać umiejętność kojarzenia, a starsze dowiedzą się również, czym są kolory ciepłe i zimne, a także jakie są efekty mieszania barw.

W Poradniku zamieszczono wskazówki Natalii i Krzysztofa Minge, psychologów dziecięcych, jak rozwijać potencjał maluszków, oraz propozycje prostych zabaw, które pomogą kształtować pamięć wzrokową, koncentrację i spostrzegawczość oraz doskonalić umiejętność zwracania uwagi na harmonię barw w otoczeniu.

Karty z zaokrąglonymi rogami zostały wykonane z grubej tektury, co gwarantuje bezpieczną zabawę oraz wytrzymałość.

Rozwój

rozwój mowy, poznawanie świata, nauka czytania, koordynacja oko-ręka

Angielski Kolory to nowe wydanie bestsellera Angielski dla malucha. Kolory.

W serii również:

Angielski Owoce i warzywa (karty obrazkowe + poradnik) Pierwsze słowa (karty obrazkowe + poradnik) Emocje (karty obrazkowe + poradnik) W lesie (karty obrazkowe + poradnik) W morzu (karty obrazkowe + poradnik)

Informacje dodatkowe o Kapitan Nauka. Angielski. Kolory (karty obrazkowe + poradnik):

Wydawnictwo: Edgard
Data wydania: 2020-04-15
Kategoria: Języki obce

Tagi: Dzieci od ok. 2 lat

Kup książkę Kapitan Nauka. Angielski. Kolory (karty obrazkowe + poradnik)

Kapitan Nauka. Angielski. Kolory (karty obrazkowe + poradnik) - opinie o książce

Jak wspierać rozwój dziecka?
Krzysztof Minge0
Okładka ksiązki - Jak wspierać rozwój dziecka?

Bestseller w nowym, rozszerzonym wydaniu! Czy wiesz, że nowo narodzone dziecko ma większa potencjalną inteligencję niż Leonardo da Vinci kiedykolwiek...

Zagadki obrazkowe. Zabawy logiczne. 6-9 lat
Krzysztof Minge0
Okładka ksiązki - Zagadki obrazkowe. Zabawy logiczne. 6-9 lat

Zagadki obrazkowe Zabawy logiczne to wyjątkowa propozycja na wspólne spędzenie czasu dla Ciebie i Twojego dziecka. 97 różnorodnych zagadek...