Mi這嗆 wbrew regu這m. Kolory przyja幡i

Ocena: 6 (1 g這s闚)

Ciep豉 opowie嗆 okobietach okraszona odrobin humoru.

Sabina – przebojowa pani adwokat 陰cz帷a karier zrol 穎ny imatki dorastaj帷ego syna, orazKinga – 篡j帷a wcieniu bogatego, s豉wnego m篹a, kt鏎a swoj aktywno嗆 zawodow ograniczy豉 dopracy wfundacji dobroczynnej. Dwie r騜ne kobiety, przyjaci馧ki jeszcze zeszkolnej 豉wy.
Pewnego dnia ich przyja潯 zostaje wystawiona napr鏏, gdyniespodziewanie w鈔odku nocy roztrz瘰iona Kinga, kt鏎 w豉郾ie porzuci m捫, zjawia si uSabiny.

Sabina wprzypadkowo spotkanym naszpitalnym korytarzu doktorze rozpozna swoj szkoln, platoniczn mi這嗆, aKinga przekona si, 瞠 nadmiar alkoholu mo瞠 okaza si zgubny wskutkach.
Jedna, pechowa noc zmienia 篡cie wielu os鏏. Jak odnajd si wnowych warunkach, gdynagle wszystko wywr鏂i si dog鏎y nogami? Czyprzyja潯 naprawd jest wstanie przetrwa wszystko? Aco, je郵i najej drodze stanie mi這嗆? Zw豉szcza ta, kt鏎a pojawia si wbrew regu這m…

Informacje dodatkowe o Mi這嗆 wbrew regu這m. Kolory przyja幡i:

Wydawnictwo: Replika
Data wydania: 2023-11-14

Tagi: obyczajowe

wi璚ej

Kup ksi捫k Mi這嗆 wbrew regu這m. Kolory przyja幡i

Cytaty z ksi捫ki

Na naszej stronie nie ma jeszcze cytat闚 z tej ksi捫ki.

Dodaj cytat

Zobacz tak瞠

Mi這嗆 wbrew regu這m. Kolory przyja幡i - opinie o ksi捫ce

Avatar u篡tkownika - izanaglik
izanaglik
Przeczytane:2023-11-21, Ocena: 6, Przeczyta豉m,

💕 RECENZJA 💕

Tytu: "Mi這嗆 wbrew regu這m"

Autor: Katarzyna Grabowska

Wydawnictwo:@wydawnictworeplika

#wsp馧pracareklamowa

Przedstawiam wam Sabin. Przebojow pani adwokat kt鏎a 陰czy swoj karier z rol 穎ny i matki doros貫go syna,oraz jej przyjaci馧k jeszcze 瞠 szkolnej 豉wy King - kt鏎a 篡je w cieniu swojego bogatego i s豉wnego m篹a. Jej aktywno嗆 zawodowa ogranicza si do pracy jako psycholog w fundacji dobroczynnej. Pewnej nocy do Sabiny dzwoni jej przyjaci馧ka Kinga. Jest bardzo roztrz瘰iona i kt鏎 w豉郾ie zostawi m捫. Kobieta jest za豉mana t sytuacj. M捫 Sabiny -Adrian jest bardzo niezadowolony z tej wizyty gdy pojawienie si przyjaci馧ki jego 穎ny zaburzy豉 jego sen i harmoni tak istotn w jego 篡ciu. Podczas pobytu m篹a Sabiny w szpitalu kobieta spotyka tam swoj szkoln platoniczn mi這嗆. Jedna pechowa noc zmienia 篡cie wielu os鏏. A ich 篡cie nagle wywr鏂i si do g鏎y nogami. Czy przyja潯 jest w stanie przetrwa wszystko? A co je郵i pojawi si mi這嗆 wbrew regu這m?

" Mi這嗆 wbrew regu這m" to pi瘯na i ciep豉 opowie嗆 o kobietach, okraszona odrobin humoru. O ich prawdziwym 篡ciu i niespodziankach jakie w nim czekaj. To pierwsza cz窷 cyklu "Kolory przyja幡i" Ksi捫ka wci庵a od pierwszych stron i nie spos鏏 nie od niej oderwa.Jestem pod ogromnym wra瞠niem tej historii. To ksi捫ka o dokonywaniu trudnych wybor闚 a tak瞠 o mi這軼i i przyja幡i. Bohaterowie s 鈍ietnie wykreowani. Najbardziej irytowa mnie Adrian - m捫 Sabiny. Nie mog豉m poj望 jak mo積a by tak samolubnym cz這wiekiem,kt鏎y my郵i tylko o sobie i nie liczy si z innymi. Autorka opisuje w swojej ksi捫ce trudy 篡cia codziennego i pokazuje z jakimi problemami zmagamy si na co dzie. Przekazuje nam 瞠 w dzisiejszych czasach ludzie nie maj czasu na mi這嗆. Post瘼uj pochopnie, rzucaj帷 si na wszystko co pozwoli chocia na chwil poczu si kochanym. Nie czekaj na t jedyn, wy郾ion i wyczekan mi這嗆,ale bior za ni zwyk貫 zauroczenie. Byle mie kogo obok i nie czu si samotnym. Pakuj si w zwi您ki bez przysz這軼i, kt鏎e szybko si ko鎍z,albo trwaj w nich na przek鏎 samym sobie, ci庵le 逝dz帷 si 瞠 jako to b璠zie.

Z ca貫go serca polecam przeczyta❤️❤️❤️

Recenzje miesi帷a
Szkielet