Nadzwyczajny sukces

Oto książka zawierająca proste techniki i strategie pomagające spełnić marzenia.

Czy istnieją ludzie, którzy mimo trudnej przeszłości odnieśli sukces, zostali milionerami albo wielkimi przywódcami politycznymi? Oczywiście. Ich sekretem jest to, że wiedzieli, co chcą osiągnąć, i dlatego żyli według zasad,które doprowadziły ich do sukcesu. To nie jest niemożliwe. Spełnienie twoich marzeń jest w zasięgu ręki.

To, kim chcesz być, decyduje o tym, kim będziesz. Musisz uczynić pierwszy krok - skonkretyzować, co chcesz osiągnąć, i podążaj za tym. Kiedy o czymś marzysz, nigdy się nie zatrzymasz. Droga do celu może okazać się długa i wyboista, lecz nie jest niemożliwa do przejścia. Dla tego, kto wierzy, wszystko jest możliwe.

Wszystko, czego potrzebujesz, żeby to osiągnąć, masz w sobie. Tam, w twoim wnętrzu kryje się sekret, który doprowadzi cię do nadzwyczajnych wyników.

Bernardo Stamateas, światowej sławy psycholog, terapeuta i specjalista od samorozwoju, podpowiada, jak wyznaczać sobie cele i skupiać się na ich realizacji, żeby osiągnąć sukces. Udowadnia, że szczęście nie jest czymś, co przychodzi samo, wręcz przeciwnie, trzeba na nie samemu zapracować - co znaczy, że tylko od nas zależy, czy je osiągniemy,

Informacje dodatkowe o Nadzwyczajny sukces:

Wydawnictwo: Bellona
Data wydania: 2023-01-25
Kategoria: Psychologia
Tytuł oryginału: Resultados extraordinarios

Kup książkę Nadzwyczajny sukces

Nadzwyczajny sukces - opinie o książce

"Wszystko zaczyna się w twojej głowie!"
Łatwa w odbiorze książka, która wzbogaci waszą biblioteczkę w dziedzinie rozwój osobisty. Przydatna i idealna na wprowadzenie do tematu: w jaki sposób osiągnąć w życiu sukces. I nie chodzi tutaj o wymiar finansowy.
W telegraficznym w skrócie, to co znajdziecie w tej książce.
Otaczaj się pozytywnymi ludźmi, bo to daje motywację i pozwala rozważać pojawiające się trudne sytuacje.
Szanuj samego siebie, zaufaj sobie i dbaj o swój dobrostan psychiczny i fizyczny.
Ciągle się ucz
Nigdy nie czekaj na specjalne okazje, bo taką specjalną okazją jest właśnie Twoje życie, więc celebruj każdy dzień jakby był świętem.
Śmiej się, ile tylko możesz, bo ludziom wesołym, uśmiechniętym jest łatwiej i lepiej się wtedy czujemy.
Miej marzenia i staraj się je realizować.
"Twoja przyszłość zależy od decyzji, jakie podejmiesz dzisiaj!"

Avatar użytkownika - przyrodaz
przyrodaz
Przeczytane:2023-12-05, Ocena: 6, Przeczytałam,

Kiedyś nie lubiłam poradników. Wydawało mi się, że piszą je ludzie, którzy się wymądrzają. Miałam takie zdanie, bo wszyscy w moim otoczeniu mieli takie zdania, a tak naprawdę nikt z nas nawet jednego poradnika nigdy nie przeczytał. Wielu ludzi wydaje osądy, a nawet nie znają tematu. Twierdzą, że sukces dosięgnie tylko człowieka sukcesu. Nawet nie pomyślą, że takie zdanie jest masłem maślanym. Ten poradnik chce wam pokazać, że każdy z was może stać się człowiekiem sukcesu. Podaje nawet wskazówki krok po kroku jak tego dokonać. W trzynastu niedługich rozdziałach naprowadzi od czego zacząć, by móc po ten sukces sięgnąć. Po pierwsze musimy mieć jasne cele. Jeśli już ustalimy ze sobą co byśmy chcieli robić, co nam sprawia przyjemność, to później trzeba zacząć o tym marzyć. Człowiek nie marzy po to, by mu to sprawiało przyjemność. To nasz mózg tego potrzebuje, bo im dłużej myślimy o tym, co chcemy robić, to on szuka sposobu by do tego nas doprowadzić. Zawsze jest jakieś ryzyko, nigdy nikt nam nie zapewni, że dojdziemy do wszystkiego, co chcieliśmy, bo to tylko od naszego nastawienia zależy, czy w tym wytrwamy. Ważną rzeczą też są ludzie wokół których przebywamy. Nie zwierzaj się osobie, która kogoś obgaduje, bo później obmówi ciebie. Nie utrzymuj kontaktów lub je ogranicz, jeśli druga osoba twierdzi, że do niczego nie dojdziesz. To zazdrość przez tego człowieka przemawia, że robisz coś dobrego dla siebie. Czy nie lepiej pogadać z kimś, kto w ciebie wierzy? Poradnik porusza ogrom ważnych tematów. Choćby niepewność, którą każdy z nas odczuwa.
,, Pasja uwolni cię od perfekcjonizmu doprowadzi do wybitności".
Pamiętaj, że nie ważne jaki sukces odniósł sąsiad, bo ty odniesiesz swój. Nie wolno do nikogo się porównywać, bo jesteśmy jedyni w swoim rodzaju. Każdy z nas jest unikatem i choćby pięciu ludzi było pisarzami, to czytelnicy i tak docenią ich za coś innego. Pamiętaj by zawsze być sobą i otaczać się ludźmi pozytywnie nastawionymi do życia. Uwierz w siebie i miej pozytywne myśli. Ciesz się z małych sukcesów, odliczam te, które są jeszcze przed tobą, a wtedy na pewno odniesiesz sukces. Polecam wszystkie poradniki autora, bo już samo ich czytanie sprawia, że jesteśmy na dobrej drodze do osiągnięcia wszystkiego, o czym tylko zamarzymy.

Toksyczni ludzie
Bernardo Stamateas0
Okładka ksiązki - Toksyczni ludzie

Wszyscy każdego dnia napotykamy na swej drodze osoby toksyczne. Nie sposób tego uniknąć. Któż z nas nie miał do czynienia z szefem-tyranem...

Od klęski do sukcesu
Bernardo Stamateas0
Okładka ksiązki - Od klęski do sukcesu

Bernardo Stamateas, autor licznych poradników z dziedziny psychologii, (m.in.: "Toksyczni ludzie", "Toksyczne emocje"), w najnowszej książce, "Owocne...

Powrót matki
Danuta Awolusi ;