Neurohacking

,,Neurohacking to nowoczesna metoda na przeprogramowanie twojego mózgu i układu nerwowego w celu uzyskania upgrade'u mentalnego i emocjonalnego oprogramowania" - Karol Wyszomirski

Czy kiedykolwiek zastanawiałeś się, jak by wyglądało twoje życie, gdybyś podkręcił możliwości działania swojego mózgu? Wiesz, co mam na myśli... Gdyby twój mózg zaczął działać lepiej, sprawniej i efektywniej? Gdybyś zwiększył poziom swojej inteligencji? Zarówno logicznej, jak i emocjonalnej? Neurohacking to nowa metoda, która może ci w tym pomóc.

Dr Don Vaughn - neurobiolog i futurysta z Santa Clara University - mówi, że neurohacking to szerokie pojęcie zbiorcze, które obejmuje wszystko, co dotyczy manipulacji funkcjami lub strukturą mózgu w celu poprawy subiektywnego doświadczenia i możliwości jednostki.

Ta książka to wprowadzenie w świat neurohackingu. Przeprowadzi Cię przez proces optymalizacji twojego mózgu, a następnie pomoże Ci zaktualizować software, czyli twoje mentalne oprogramowanie.

A im lepsze oprogramowanie, tym większe możliwości całego systemu.

Z tego poradnika dowiesz się:

oJak wydostać się ze stanu CRASHU.

oJak wejść w tryb głębokiego odpoczynku i regeneracji.

oJak podkręcić możliwości działania mózgu.

oJak zwiększyć poziom swojej inteligencji.

oJak przygotować podświadomość do programowania.

oJak zaktualizować swoje mentalne oprogramowanie.

Karol Wyszomirski w swojej trzeciej książce prezentuje praktyczne wykorzystanie najnowszych odkryć interdyscyplinarnych nauk takich jak: neurobiologia, psychologia i kogniwistyka w celu lepszego wykorzystania własnego potencjału.

Informacje dodatkowe o Neurohacking:

Kup książkę Neurohacking

Biohacking. Podręcznik dla początkujących
Karol Wyszomirski0
Okładka ksiązki - Biohacking. Podręcznik dla początkujących

Czy chcesz pozbyć się raz na zawsze problemów ze zdrowiem? Czy chcesz każdego ranka budzić się wyspanym, w dobrym nastroju i z jasnym umysłem? ...

Biohacking 2. Przewodnik dla zaawansowanych
Karol Wyszomirski0
Okładka ksiązki - Biohacking 2. Przewodnik dla zaawansowanych

Jak osiągnąć maksimum możliwości fizycznych, psychicznych i intelektualnych na bazie biohackingu. Już wiesz, jak wykorzystać biohacking w swoim życiu...