Noc z nim 3

Tom 3 cyklu Bokser

Trzeci, finałowy tom historii Alessii i Davida

David dowiaduje się, że został ojcem, i jest tym przerażony. Jednak od razu wykazuje zainteresowanie malutką Miley i stara się być dla niej jak najlepszym rodzicem.

Narzeczeni z nadzieją patrzą w przyszłość i są przekonani, że w końcu wszystko zacznie się układać. Niestety zachowanie matki dziewczynki budzi coraz większe obawy nie tylko Davida, ale i Alessii. Martwią się zarówno o Natalie, jak i o córeczkę, która jest pod stałą opieką kobiety.

Najgorsze jednak dopiero przed nimi. Wracając ze ślubu już jako małżeństwo, para ulega wypadkowi David wychodzi z niego niemal bez szwanku, za to Alessia…

Informacje dodatkowe o Noc z nim 3:

Wydawnictwo: NieZwykłe
Data wydania: 2024-03-27

Kup książkę Noc z nim 3

Noc z nim 3 - opinie o książce

Na wstępie chciałabym podziękować @wiktorialange i @wydawnictwoniezwykłe za zaufanie i możliwości objęcia patronatem medialnym książki "Noc z nim 3" będącej trzecim i ostatnim tomem serii #bokser. Jest to bezpośrednia kontynuacja książki "Noc z nim" i "Noc z nim 2", zatem powieści z tego cyklu należy czytać w odpowiedniej kolejności żeby zrozumieć wszelkie zależności oraz ciąg przyczynowo - skutkowy wszystkich wydarzeń. Dla mnie było to kolejne spotkanie z twórczością autorki, Wiktoria jest jedną z tych pisarek po których powieści sięgam w ciemno i jeszcze nigdy się nie zawiodłam. Autorka drugi tom zakończyła w bardzo niespodziewanym momencie, pozostawiając mnie z szybko bijącym sercem, dlatego nie mogłam się doczekać kiedy w końcu poznam dalsze losy Davida i Alessi. Stylistyka i język jakim posługuje się autorka jest bardzo lekki, prosty i przyjemny w odbiorze co sprawia, że książkę czyta się niesamowicie szybko, ja pochłonęłam ją w jeden wieczór i nie odłożyłam póki nie przeczytałam ostatniego zdania. Z ogromnym zainteresowaniem oraz zaangażowaniem śledziłam losy bohaterów. Fabuła została w interesujący sposób nakreślona, przemyślana i bardzo dobrze poprowadzona. Bohaterowie, zarówno pierwszo jak i drugoplanowi, zostali w niezwykle prawdziwy sposób wykreowani. Nie są idealni, mają swoje wady i zalety, tak jak my popełniają błędy, czy postępują pod wpływem chwili dlatego tak łatwo się z nimi identyfikować w wielu kwestiach. Historia została przedstawiona z perspektywy obojga postaci co pozwoliło mi jeszcze lepiej ich poznać, dowiedzieć się co czują, myślą, z czym się mierzą, a tym samym mogłam lepiej zrozumieć ich postępowanie oraz decyzję. Alessia już w pierwszym tomie zaskarbiła sobie moją sympatię, natomiast David dopiero z czasem zyskał moje uznanie, kilka wydarzeń sprawiło, że całkowicie zmieniłam postrzeganie tego mężczyzny, oczywiście na plus. Natomiast moje serce całkowicie skradła mała Miley. Wiktoria od pierwszych stron wciąga Czytelnika w wir wydarzeń, jednak tym razem skupia się w zdecydowanym stopniu na wszelkich emocjach towarzyszących głównym bohaterom w związku z zaistniałą w ich życiu sytuacją, która dla każdej ze stron nie jest łatwa. Pisarka poraz kolejny nie szczędzi swoich bohaterów, wystawiając na nie jedną próbę ich uczucie. Ja chłonęłam te wszystkie odczucia całą sobą, mocno przeżywałam to co działo się w ich życiu i z całych sił im kibicowałam! Zdarzały się momenty kiedy łzy płynęły po policzku i takie kiedy po prostu miałam ochotę wejść do tej książki żeby przytulić, wesprzeć bohaterów, a czasami nawet nimi potrząsnąć. W tej części widać jak duże zmiany zaszły w głównych postaciach, jak na naszych oczach dojrzeli. Zaczęli dostrzegać to na co wcześniej nie zwracali uwagi, odkryli w sobie pokłady uczuć, z którymi wcześniej nie mieli do czynienia, a jednoczenie cały czas mogli na siebie liczyć, trwali przy sobie na dobre i na źle, co było naprawdę piękne! Wiktoria serwuje Czytelnikom, ale i samym bohaterom kilka niespodziewanych zwrotów akcji, które przyspieszają bicie serca! Ukazuje przy tym problemy z którymi tak naprawdę może się zmagać każdy z nas czy naszych bliskich. Pokazuje również jak powinniśmy się zachować w pewnych momentach, chowając urazy oraz niechęci "do kieszeni". "Noc z nim 3" to dojrzała opowieść o dwójce ludzi, który na drodze do swojego szczęścia muszą pokonać wiele przeciwności losu. To historia o zaufaniu, trosce, wsparciu i odpowiedzialności za drogiego człowieka. Ale przede wszystkim to historia o wielowymiarowej miłości, takiej ponad wszystko! Cudownie spędziłam czas z tą książką i bardzo żałuję, to to już koniec! Alessia i David już na zawsze zapiszą się w moim sercu! Polecam!

"Noc z nim 3" to trzeci i zarazem ostatni tom serii "Bokser" autorstwa Wiktorii Lange. Poprzednie części wywołały we mnie wiele emocji. Czy trzecia odsłona mojej ulubionej serii autorki również mnie nie zawiodła? Już spieszę z wyjaśnieniem!

Byłam bardzo ciekawa tego, co Wiktoria Lange zaserwuje swoim czytelnikom w finałowym tom historii Alessii i Davida, szczególnie iż zakończenie poprzedniej części nieźle namieszało w ich życiu. Moore jest trochę przerażony tym, jak odnajdzie się w nowej roli, co jest oczywiście zrozumiałe. Jednak z nieocenioną pomocą panny Palmieri doskonale da sobie radę. Czy po licznych zawirowaniach, Alessia i David zaznają odrobiny spokoju?

Jedno jest pewne. Co ich nie zabije, to ich wzmocni, dlatego przewrotny los jeszcze nie raz da im nieźle popalić. Czy pomimo kolejnych kłopotów w dalszym ciągu będą dla siebie wsparciem? Czy Natalie uda się rozbić ich rodzinę? Czy państwo Moore wyjdą cało z wypadku, który będzie miał miejsce krótko po ich ślubie? Po odpowiedzi na te pytania odsyłam Was do lektury.

Muszę przyznać, że podczas czytania ostatniej części bawiłam się równie dobrze, jak wtedy, gdy zagłębiałam się w poprzednie tomy.

Od samego początku serii między głównymi bohaterami iskrzy, dlatego nikogo nie zdziwi fakt, że nic się w tej kwestii nie zmieniło, chociaż nie można zaprzeczyć, że zarówno David, jak i Alessia przebyli długą drogę, aby stać się taką wersją siebie, jaką jako czytelnicy, otrzymaliśmy w tej odsłonie. Myślę, że największy progres zrobił David, który stał się bardziej otwartym i towarzyskim człowiekiem. Nie dość, że przestał izolować się od swoich bliskich i znajomych, to w dodatku zaczął otwarcie mówić o swoich uczuciach, co bardzo mnie rozczuliło.

Chociaż z książkami autorki mam relację, którą można określić mianem love-hate, seria "Bokser" skradła moje serce już od pierwszego tomu i po przeczytaniu jej zakończenia, nadal podtrzymuje swoje zdanie. Myślę, że będzie to jeden z tych cykli, do którego chętnie kiedyś wrócę. Dlatego, jeżeli lubicie historie pełne emocji i nieoczekiwanych zwrotów akcji, myślę, że lektura poszczególnych "Nocy z nim" okaże się dla Was gwarancją dobrej zabawy i mile spędzonego czasu.

Noc z nim 2
Wiktoria Lange0
Okładka ksiązki - Noc z nim 2

David po wygranej walce rozpoczyna poszukiwania Alessii. Sprawdza każdy możliwy trop, nie wierząc, że dziewczyna tak po prostu rozpłynęła się w powietrzu...

I See You Everywhere
Wiktoria Lange0
Okładka ksiązki - I See You Everywhere

Komedia romantyczna z sąsiedzkimi relacjami w tle! Ich pierwsze spotkanie nie zwiastowało niczego złego, ale kolejne doprowadzały obydwoje do coraz większego...