Noc z nim 2

Tom 2 cyklu Bokser

David po wygranej walce rozpoczyna poszukiwania Alessii. Sprawdza każdy możliwy trop, nie wierząc, że dziewczyna tak po prostu rozpłynęła się w powietrzu. Wkrótce mężczyzna zaczyna się domyślać, że za uprowadzeniem ukochanej prawdopodobnie stoi jej ojciec.

Moore mimo braku pewności nie zamierza zwlekać i od razu planuje podróż do Włoch. Przedtem jednak odwiedza go dawny przyjaciel Trevor, proponując mu pomoc. W trakcie rozmowy mężczyźni wracają do przeszłości i nagle Trevor wyjawia Davidowi tajemnicę mogącą całkowicie zmienić jego życie.

David, zdruzgotany tym, co usłyszał, nie poddaje się w poszukiwaniach Alessii i szybko trafia na trop jej ojca. Czy faktycznie jego ukochana przebywa właśnie we Florencji? Czy naprawdę ojciec mógłby spróbować zrobić dziewczynie krzywdę?

Informacje dodatkowe o Noc z nim 2:

Wydawnictwo: NieZwykłe
Data wydania: 2023-12-20

Kup książkę Noc z nim 2

Noc z nim 2 - opinie o książce

David wygrywa walkę, jednak dość szybko przestaje to być dla niego ważne. Alessia znika i nie wiadomo co się z nią stało, pozostał po niej tylko zerwany łańcuszek, który znajduje koło pokoju, w którym się szykował. Jego pierwsza myśl to, że jego przeciwnik w tym maczał palce i oczywiście od razu się do niego udaje. Jednak ten trop okazuje się nic nie wart, a David nie do końca wie, jak ją odnaleźć, wie jedno, zrobi wszystko, aby była bezpieczna. Przekupienie ochroniarza sprawia, że mężczyzna dowiaduje się, co tak naprawdę się zdarzyło. Miał rację, myśląc, że Alessia została uprowadzona. Nie potrzebuje długo się zastanawiać, po chwili wie, że pora na wyprawę do Włoch i odwiedzenie jej ojca.
Alessia budzi się we własnym pokoju. Co prawda ma pojedyncze przebłyski z podróży, jednak była faszerowana czymś, co powodowało, że spała. W oknach widzi kraty, a ona jest związana i choć po niedługim czasie ojciec ją uwalnia, jej pokój zostaje zamknięty na klucz. Teraz jest już pewna, że jej koszmar wrócił, a ponowna ucieczka będzie praktycznie niemożliwa. Tym bardziej że wszystkie jej dokumenty zostały u Davida. Na dodatek ojciec jest zupełnie inny niż dawniej, a nawet ją policzkuje. Czy Alessia się podda? Czy zostanie zmuszona do ślubu? Czy David zdąży ją odnaleźć? Jakie tajemnice ujrzą światło dzienne?

Tom pierwszy bardzo mi się podobał i z niecierpliwością czekałam na kontynuację. Swoje oczekiwania miałam i śmiało mogę stwierdzić, że autorka spełniła je wszystkie.
Historia, jaką znalazłam w książce, była ciekawa, wciągająca. Po mimo że książka ma niecałe 300 stron, działo się w niej naprawdę sporo. Akcja sprawnie poprowadzona, ze zwrotami, które potrafiły mnie zaskoczyć (szczególnie pewne tajemnice, które wyszły na jaw, mnie mocno zaskoczyły). Książkę czytało się szybko, wszystko przeżywając wraz z bohaterami.

Książkę czytamy zamiennie oczami Alessie i Davida. Oboje pozostali bohaterami dobrze wykreowanymi, takimi, których zdecydowanie polubiłam.

„Noc z nim 2” to książka z ciekawą, wciągającą historią, która mnie zdecydowanie się podobała. Z przyjemnością polecam.

Recenzja pojawiła się również na moim blogu - Mama, żona - KOBIETA

"Noc z Nim 2 " Wiktoria Lange to drugi tom z cyklu Bokser . Przed lekturą tego tomu koniecznie zapoznajcie się z jego pierwsza częścią . Autorka zostawiła nas z wielką niewiadomą kończąc poprzednią część . Zaczynając czytać od razu zostajemy wciągnięci w wir wydarzeń ,który zaprowadzi nas do spektakularnego zakończenia . Miałam kilka domysłów czytając ,ale muszę przyznać i tak zostałam zaskoczona .

"Może teraz cierpisz,ale powoli zaakceptujesz swoje nowe życie".

David wygrywa walkę. Chciałby świętować wygraną z Alessią, niestety dziewczyna znika bez śladu . Zgubiony medalik , nagranie z monitoringu jasno pokazują ,że dziewczyna zostaje uprowadzona . Pierwsza myśl Davida prowadzi go do byłego pracodawcy Ralpha . Niestety trop okazuje się fałszywy . W takim razie gdzie jest dziewczyna!

Wszystkie domysły prowadzą do jej przeszłości . David postanawia jak najszybciej wyruszyć w podróż do Florencji ,aby odszukać ukochaną . Dodatkowo jego spokój burzy rozmowa z byłym przyjacielem ,który pewnymi informacji rzuca inne światło na jego przeszłość .Co takiego dowiedział się David?Czy uda mu się odnaleźć Alessię we Florencji? Czy najbliższe osoby z otoczenia dziewczyny wyrządzą jej krzywdę ? Jaka prawda wyjdzie na jaw ? Czy David i Alessia będą mogli cieszyć się swoim szczęściem ?

Autorka kolejny raz poprowadziła fabułę w taki sposób ,że zostałam niejednokrotnie zaskoczona . Historia Davida i Alessi pokazuje,że dla miłości jesteśmy w stanie wiele zrobić ,często nie patrząc na konsekwencje i niebezpieczeństwo. Dajcie się porwać tej historii napełni Was energią. Ja osobiście polecam gwarantując Wam ciekawą historię,pełna emocji i zwrotów akcji.

Avatar użytkownika - zakochanawksiazk
zakochanawksiazk
Przeczytane:2023-12-25, Ocena: 6, Przeczytałem,

Na wstępie chciałabym podziękować @wiktorialange i @wydawnictwoniezwykłe za zaufanie i możliwości objęcia patronatem medialnym książki "Noc z nim 2" będącej drugim tomem serii #bokser. Jest to bezpośrednia kontynuacja książki "Noc z nim", zatem powieści z tego cyklu należy czytać w odpowiedniej kolejności żeby zrozumieć wszelkie zależności oraz ciąg przyczynowo - skutkowy wszystkich wydarzeń.Dla mnie było to kolejne spotkanie z twórczością autorki, Wiktoria jest jedną z tych pisarek po których powieści sięgam w ciemno i jeszcze nigdy się nie zawiodłam. Wiktoria pierwszy tom zakończyła w bardzo niespodziewanym momencie, pozostawiając mnie z szybko bijącym sercem, dlatego nie mogłam się doczekać kiedy w końcu poznam dalsze losy Davida i Alessi. Stylistyka i język jakim posługuje się autorka jest bardzo lekki, prosty i przyjemny w odbiorze co sprawia, że książkę czyta się niesamowicie szybko, ja pochłonęłam ją w jeden wieczór i nie odłożyłam póki nie przeczytałam ostatniego zdania. Z ogromnym zainteresowaniem oraz zaangażowaniem śledziłam losy bohaterów. Fabuła została w interesujący sposób nakreślona, przemyślana i bardzo dobrze poprowadzona. Bohaterowie, zarówno pierwszo jak i drugoplanowi, zostałi w niezwykle prawdziwy sposób wykreowani. Nie są idealni, tak jak my popełniają błędy, czy postępują pod wpływem chwili dlatego tak łatwo się z nimi identyfikować w wielu kwestiach. Historia została przedstawiona z perspektywy obojga postaci co pozwoliło mi jeszcze lepiej ich poznać, dowiedzieć się co czują, myślą, z czym się mierzą, a tym samym mogłam lepiej zrozumieć ich postępowanie oraz decyzję. Alessia już w pierwszym tomie zaskarbiła sobie moją sympatię, natomiast David wcześniej często irytował mnie swoim zachowaniem, wszystko zmieniło się pod koniec "Noc z nim", wtedy całkowicie zmieniłam postrzeganie tego mężczyzny, oczywiście na plus. W tej części ogromnie podobała mi się przemiana jaka w nim zaszła, szczególnie to jak za wszelką cenę dążył do tego żeby uratować Alessię, l nie zważając na wszelkie konsekwencje. Autorka już od pierwszych stron wciąga Czytelnika w wir wydarzeń, tak naprawdę nie dając nawet na chwilę odetchnąć. Akcja cały czas jest bardzo dynamiczna i nie wiadomo co przyniosą kolejne czytane strony. Wiktoria świetnie kreśli portrety psychologiczne postaci oraz genialnie buduje napięcie. Z każdą kolejną stroną na jaw zaczynają wychodzić tajemnice, które nigdy nie miały ujrzeć świata dziennego i które jednocześnie w znaczący sposób wpływają na życie bohaterów. No muszę przyznać, że takiego obrotu sprawy to ja się nie spodziewałam! Wiktoria serwuje tutaj takie plot twisty, że głowa mała! A to co zrobiła na sam koniec powinno być naprawdę karalne! Kochana Autorko, nie można robić takich rzeczy! To zakończenie pozostawiło mnie z szybko bijącym sercem i milionem pytań bez odpowiedzi! Cudownie spędziłam czas z tą książką i nie mogę się już doczekać dalszych losów bohaterów i już teraz podskórnie czuje, że Wiktoria jeszcze nieźle namiesza w życiu! Bardzo polecam!

Avatar użytkownika - FascynacjaKsiazk
FascynacjaKsiazk
Przeczytane:2023-12-23, Ocena: 6, Przeczytałam,

„Noc z nim 2” to kontynuacja historii Davida i Alesii.Koniecznie poznajcie I tom serii przed sięgnięciem po drugi tom.

🥊 Po przeczytaniu ostatniego zdania pierwszej części z wielką niecierpliwością czekałam na kontynuacje.Było to spowodowane wydarzeniami z życia bohaterów.
Aż mi trudno opisać wszystkie emocje,które towarzyszyły mi podczas czytania tej książki.Było nie tylko niebezpiecznie,tajemniczo,nieprzewidywalnie i  szokująco.Rozdziały z perspektywy obu bohaterów sprawiały,że możemy równocześnie czytać o tym co się dzieje u nich i jak radzą sobie z rozstaniem wraz z sytuacjom zagrażającym życiu.

Poznanie ważnych tajemnic z życia Alessi dodało historii wielu ciekawym wydarzeniom,które bardzo mnie zaskoczyły.Dodając do tego odkrywane ukryte sekrety przeszłości dotyczące Davida daje ekscytujących wątków dzięki którym przeczytałam książkę w ekspresowym tempie.

Wielokrotnie fabuła mnie zaskoczyła i to spowodowało,że jestem nią oczarowana.Absolutnie nie przewidziałam takich emocji w tym tomie!
A zakończenie zapowiada nadchodzące  emocje,które z pewnością będą w kolejnym tomie i na nie ogromnie czekam!

Koniecznie przeczytajcie drugi tom serii Bokser.Gwarantuje,że będziecie nią zachwyceni.

Wiktoria Lange jest autorką, z której książkami mam dość dziwną relację. Jedne kocham, drugie są dla mnie mocno średnie. Nie wiem, od czego to zależy, ale nie ukrywam, że kiedy zabieram się za którąś z jej publikacji, nigdy nie wiem, co zastanę w środku, ponieważ zarówno okładki, jak i opisy zawsze przyciągają moją uwagę. A jak było tym razem?

"Noc z nim 2" to kontynuacja książki "Noc z nim", która w mojej ocenie była najlepszą książką autorki, którą do tej pory miałam okazję przeczytać, dlatego zasiadając do lektury drugiego tomu historii Alessii i Davida mocno trzymałam kciuki, aby kolejna część również przypadła mi do gustu. Czy tak się stało? Zdecydowanie!

Osoby, które zapoznały się z początkiem ich losów doskonale wiedzą, co stało się pod koniec pierwszego tomu. Przyznam, że bardzo podobało mi się, jak autorka pociągnęła ten wątek, ukazując, jak David walczył o to, by dotrzeć do swojej ukochanej. Jego poświęcenie jest naprawdę godne podziwu i w piękny sposób pokazuje, jak wielkim uczuciem darzy on Alessię. Oczywiście jego droga do jej odnalezienia nie była wcale łatwa, bo musiał pokonać naprawdę wiele kłód, które przewrotny los rzucał mu pod nogi, ale bokser doskonale sobie z nimi poradził.

Myślę, że na uwagę zasługuje również wątek dotyczący rodzinnych sekretów rodziny Palmieri. Lubię, kiedy w książkach pojawiają się takie smaczki z przeszłości, ponieważ nigdy nie wiadomo, jak wykreowani bohaterowie zareagują na odkryte rewelacje. Przyznaje, że już na samym początku wpadłam na rozwiązanie tej zagadki, ale i tak bawiłam się przednio, kiedy prawda wyszła na jaw.

Mam jednak nieco zastrzeżeń do wydarzeń, które miały miejsce po powrocie do Chicago. Nie podobało mi się to, że David postanowił zataić pewne sprawy przed Alessią. Rozumiem, że należały one do jego przeszłości, jednak jego zachowanie od momentu, kiedy dowiedział się od swojego byłego przyjaciela, co zrobiła Natalie, pozostawiało wiele do życzenia. Miałam trochę wrażenie, jakbym czytała o dwóch zupełnie innych bohaterach, ponieważ jego postawa w ogóle nie współgrała mi to z tym, jak został on przedstawiony w pierwszej części tego tomu. Uważam, że powinien był szczerze porozmawiać z Alessią na ten temat, a nie zbywać ją banałami. Myślę, że jej wsparcie byłoby w tym momencie nieocenione i trochę przygotowałoby ją na ten nieoczekiwany zwrot akcji, który autorka zaserwowała czytelnikom pod sam koniec.

Niemniej jednak mimo tych drobnych minusów "Bokser" w dalszym ciągu pozostaje moją ulubioną serią autorki, dlatego z niecierpliwością będę wyczekiwała premiery kolejnego tomu.

Avatar użytkownika - Kaktuslovebook
Kaktuslovebook
Przeczytane:2024-01-09, Ocena: 6, Przeczytałam, Mam,

?RECENZJA?

"Nigdy się nie poddawaj i zawsze bądź sobą. Gdy w siebie uwierzysz, już nic nie będzie stanowiło dla ciebie przeszkody."

Współpraca reklamowa z @wydawnictwoniezwykle @wiktorialange.autor

Wygrana walka dla Davida powinna być powodem do radości, niestety okazuje się, że Alessia zniknęła w tajemniczych okolicznościach. Mężczyzna postanawia za wszelką cenę odnaleźć ukochaną, choćby miał wejść do samego piekła. Alessia trafia do miejsca gdzie nigdy już nie chciała się ponownie znaleźć, niestety przeszłość brutalnie się o nią upomniała. Droga tej dwójki do ponownego spotkania będzie pełna przeszkód, ciężkich chwil i wyczerpująca. Jednak uczucie ich jest tak silne, że każdy kolejny problem i ścieżka którą przyjdzie im podążać, będzie tylko wzmacniała ich relację. Historia miłości tej dwójki jest pełna zaskakujących wydarzeń, niespodzianek, tajemnic i emocji, które sprawiają, że wspaniałe się ją czyta.

David i Alessia to duet, za który bardzo mocno trzymałam kciuki od pierwszej chwili. Bokser, którego życie było podporządkowane regułom, sportowi i wykorzystało boleśnie zbyt wiele razy powodując, że przestawał wierzyć w szczęście. Alessia uciekała od przeszłości i paskudnych planów, szukając ratunku i miejsca na innym kontynencie, oddana, pracowita, szczera i zbyt ufna. Po przejściach oboje zasługują na szczęście, które znajdują w swoich ramionach. Niestety dla nich, po raz kolejny dostaną bardzo ciężką i bolesną lekcję życia. David będzie szukał ukochanej, a jego determinacja jest godna podziwu. Przeszłość dziewczyny upomniała się o nią, kiedy ta, zupełnie się nie spodziewała. Przejdą trudne etapy, pokonają wiele trudności, odkryją zaskakujące sekrety i tajemnice, udowodnią siłę swoich uczuć, a kiedy już widać na horyzoncie szczęśliwe zakończenie, ponownie ich życie stanie na głowie. Nie mogłam się doczekać kontynuacji poprzedniego tomu, a kiedy już przebrnęłam przez książkę, emocjonalnie wypompowana, szczęśliwa i usatysfakcjonowana, Wiktoria zrzuciła kolejną bombę, która na nowo wzbudziła moje zdenerwowanie. Dla takich książek warto poświęcać swój czas. Bardzo polecam i zachęcam do przeczytania.

Avatar użytkownika - agnieszka_rowka
agnieszka_rowka
Przeczytane:2024-02-11, Przeczytałam,
I See You Everywhere
Wiktoria Lange0
Okładka ksiązki - I See You Everywhere

Komedia romantyczna z sąsiedzkimi relacjami w tle! Ich pierwsze spotkanie nie zwiastowało niczego złego, ale kolejne doprowadzały obydwoje do coraz większego...

Fałszywa narzeczona
Wiktoria Lange0
Okładka ksiązki - Fałszywa narzeczona

Idealna propozycja dla fanów bestsellera Narzeczona na chwilę! Olivia Lee właśnie straciła posadę kelnerki i musi pilnie poszukać nowej pracy, bo grozi...