Sandman Uniwersum

Gratka dla miłośników twórczości Neila Gaimana. Wielki powrót do uniwersum Sandmana!

Kiedy fani Władcy Snów na całym świecie uwierzyli, że saga o Sandmanie dobiegła końca, Neil Gaiman wraz z innymi scenarzystami i całym gronem zdolnych rysowników postanowił przedstawić kilka nowych opowieści rozgrywających się w świecie

Śnienia.

Tom Sandman Uniwersum skrótowo wprowadza czytelnika w różne zakątki Gaimanowskiego świata, a wszystkie zarysowane w nim wątki zostaną rozwinięte w czterech odrębnych seriach zatytułowanych: Śnienie, Dom Szeptów, Lucyfer i Księgi Magii.

Historie opowiedziane w tym komiksie wymyślił Neil Gaiman, autor licznych bestsellerowych książek fantasy i grozy, m.in. Amerykańskich bogów, Koraliny, Nigdziebądź, oraz scenariuszy do komiksów takich jak Sandman, 1602, Śmierć. Scenariusz napisali Simon Spurrier, Kat Howard, Nalo Hopkinson i Dan Watters. Ilustracje wykonali Bilquis Evely, Tom Fowler, Dominike Stanton i inni.

Informacje dodatkowe o Sandman Uniwersum:

Sandman Uniwersum - opinie o książce

Avatar użytkownika - Regalia
Regalia
Przeczytane:2022-11-11, Ocena: 3, Przeczytałam, 52 książki 2022,

Właściwie taki wstępniak do czterech oddzielnych historii (a te można kupić, osobno oczywiście). Żadnych fajerwerków, równie dobrze można sobie ten tomik odpuścić w czytaniu dzieł z uniwersum Sandmana, wielkiej różnicy nie będzie.

Przepisy na bycie razem
praca zbiorowa0
Okładka ksiązki - Przepisy na bycie razem

"Anna Dymna zaprosiłaby na wymarzoną kolację nieżyjących już Czesława Miłosza i swojego męża oraz wielu innych przyjaciół, żeby siedzieć z nimi przy...

Moja Bajeczka. Hałas hula
praca zbiorowa0
Okładka ksiązki - Moja Bajeczka. Hałas hula

Czy bajka jest duża, czy mała, ma swoją magiczną moc, dlatego proponujemy serię Moja bajeczka, która może towarzyszyć dzieciom w domu, na spacerze...

Paderborn
Zagraj ze mną miłość
Robert D. Fijałkowski ;
Zagraj ze mną miłość
Ktoś tak blisko
Wojciech Wolnicki (W. & W. Gregory)
Ktoś tak blisko
Serce nie siwieje