Sukces zaczyna się teraz. Poradnik dla kobiet

Bardzo dziękuję Pani Elżbiecie za tę książkę. Nie jestem wprawdzie przedstawicielem płci pięknej, do której ta publikacja jest skierowana i nie wiem czy potrafię się wczuć w to, jak tę książkę odbiorą Panie. Dla mnie była to jednak uczta intelektualna i inspirująca lektura. Czytając ją zdałem sobie sprawę z jednej ważnej rzeczy. Otóż wszystkie przetłumaczone na język polski książki Briana Tracy’ego, z którego doświadczeń autorka niniejszej książki skutecznie korzysta, są skierowane do czytelnika-mężczyzny. Tego mankamentu nie ma w wersji angielskiej, gdzie dało się uniknąć przypisania płci odbiorcy. Dlatego też sądzę, że rozwinięcie i uzupełnienie tej wersji, napisanej przez kobietę dla kobiet, jest świetnym pomysłem. Wszystkim Paniom polecam tę książkę i zawarte w niej myśli. Na pewno każda z Was znajdzie w tej publikacji zarówno cząstkę siebie, jak i odbicie własnych problemów, a co najważniejsze, inspirację do szukania rozwiązań i własnej drogi. Robert Kozak Prezes Brian Tracy International Polska

Informacje dodatkowe o Sukces zaczyna się teraz. Poradnik dla kobiet:

Wydawnictwo: Poligraf
Data wydania: 2009-09-17
Kategoria: Poradniki

Kup książkę Sukces zaczyna się teraz. Poradnik dla kobiet

Sukces zaczyna się teraz. Poradnik dla kobiet - opinie o książce

Za pierwszą kulisą
Mirosława Łukaszewicz