Tajemnice przeszłości

Tom 1 cyklu Haker

Gdy Yvonne dowiaduje się o śmierci rodziców, jej życie rozpada się na kawałki. Bez pieniędzy i perspektyw wraca do rodzinnego miasta, którym rządzi potężny boss ? Drexel Veren. Jest cholernie przystojny, ma czarne jak smoła oczy i potrafi zabijać bez drgnienia powieki. Nic dziwnego, że zwą go diabłem. Dziewczyna stara się nie wychylać i nie wpaść w jego sidła. Jej umiejętności informatyczne sprawiają jednak, że staje się dla Verena cennym nabytkiem. Zmuszona do współpracy ze swoim wrogiem odkrywa kolejne tajemnice z przeszłości. Okazuje się, że nic nie jest takie, jak może się wydawać.
Czy Yvonne poradzi sobie w świecie, który do tej pory znała tylko z książek? Czy piękna hakerka zdoła rozmrozić serce diabła? I czy jej kontakt z mafią może się skończyć dobrze?

Informacje dodatkowe o Tajemnice przeszłości:

Wydawnictwo: inne
Data wydania: 2023-04-20

Kup książkę Tajemnice przeszłości

Tajemnice przeszłości - opinie o książce

Avatar użytkownika - Patka96x
Patka96x
Przeczytane:2024-01-07,

Tajemnice przeszłości
Haker
Tom 1

Pewnego dnia Yvonne dowiaduję się o śmierci rodziców. Życie rozpada się na kawałki z dnia na dzień. Z tego wszystkiego kobieta postanawia wrócić do rodzinnego miasta. Czy dobrze robi, że wraca? 🤔
W tym wszystkim pomaga jej przyjaciółka, która jest dla niej, jak siostra.
W mieści, w którym mieszka, rządzi potężny boss. Kto to taki? 🤔
Draxel Veren jest mężczyzną bardzo przystojny, ma czarne oczy i potrafi zabijać bez drgnienia okiem, jest bezwzględny. Ten facet nie bez powodu, zwą diabłem. Czy tak jest na pewno? 🤔
Dziewczyna nie wychyla się, nie chce wpaść w sidła samego diabła. Ale czy jej się to uda? 🤔
Yvonne jest bardzo dobrze uzdolniona informatycznie. Przez to staje się potrzebna komuś. Komu? 🤔
Kobieta odkrywa tajemnice z przeszłości. Jakie? 🤔
Jak przeszłość zmieni jej życie.
? 🤔
Czy kobieta odnajdzie się w nowym życiu? 🤔
Czy piękna hakerka zdoła rozmrozić serce diabła? 🤔
Czy diabeł może mieć serce? 🤔
Na te wszystkie pytania znajdziecie odpowiedzi jak sięgnięcie po książkę 📖.

Dziś zacznę od tego, że bardzo gratuluję autorce wydania swojej debiutanckiej powieści.
Ta książka to rewelacja.
Autorka pisze bardzo lekkim stylem, przez co książkę czyta się szybko. Podczas czytania targały mną różne emocja tj. złość na zachowanie bohaterów, smutek z powodu ile musiała przejść biedna Yvonne.
Moją uwagę przykuła okładka, ten czerwony napis jej piękny.
Z niecierpliwością czekam na kontynuację, bo jak można w takim momencie zakończyć książkę. Autorko Ty, nie masz serca 💔, że każesz nam tak długo czekać. Jak tu żyć? 🤔

Polecam przeogromnie 😁❤️

Jeszcze raz gratuluję i czekam na inne powieści 📚❤️

Bardzo dziękuję wydawnictwu za egzemplarz ❤️.

Współpraca reklamowa, barterowa 🙂

Jestem ZAKOCHANA!
Historia wciągnęła mnie od samego początku i nie mogłam się od niej oderwać! (przeczytałam tę książkę w 1 dzień)
Bardzo polubiłam Drexela i Yvonne. Nie irytowali mnie co się rzadko zdarza. Najbardziej spodobało mi się to, że główna bohaterka nie jest TYPOWĄ główną bohaterką, tylko też umiała się postawić i nie była przestraszoną myszką.
Pomysł na fabułę GENIALNY! Było dużo zwrotów akcji i nawet jeśli się czegoś domyśliłam to i tak się świetnie bawiłam.
Osobiście uwielbiam wątek mafijny i był on tu zrobiony bardzo dobrze.
Zacznę czytać drugi tom w ebooku i jak najszybciej muszę się zaopatrzyć w wersję papierową. (książka wydana jest przpięknie)
Jest to zdecydowanie mój nowy ulubieniec.

Avatar użytkownika - zlosnica_czyta
zlosnica_czyta
Przeczytane:2023-05-07,

Nie mogłam się doczekać aż w końcu będę miała tę książkę w swoich rękach. To uczucie, kiedy mogę ją chwycić i udać się w kolejną literacką podróż w nieznane. Już na samym początku pozytywne wrażenie zrobiła na mnie okładka. Jestem fanką mrocznych i tajemniczych grafik. Po opisie już wiedziałam - przepadłam.

Yvonne prowadzi w miarę spokojne studenckie życie z dala od domu. Pewnego dnia dowiaduje się o nagłej śmierci rodziców. Całe jej dotychczasowe życie rozpada się na kawałki. Postanawia sprzedać rodzinną restaurację i spłacić długi. Tym sposobem bez perspektyw i funduszy postanawia wrócić do rodzinnego miasta. Nie spodziewa się, że teraz nieoficjalnie rządzi boss - Drexel Veren. Przystojny i diabelnie seksowny a do tego potrafi zabijać bez mrugnięcia okiem. Yvonne nie chce stanąć mu na drodze. Jednak nie może być zbyt łatwo. Dziewczyna ma wielki talent informatyczny a jeszcze konkretniej - hakerski. Staje się bardzo cennym nabytkiem. Zostaje zmuszona do pracy dla Varena. Na każdym kroku odkrywa kolejne tajemnice z przeszłości. Okazuje się, że nic nie jest takie jakie się wydaje.

Uwielbiam silne i inteligentne kobiety. Yvonne jest do tego wyjątkowo piękna. W wielu sytuacjach zaskakuje mnie swoją odwagą, opanowaniem a także różnymi umiejętnościami. To, że pomiędzy Drexelem a Yvi coś może zaiskrzyć, nie zdziwiło mnie nawet przez chwilkę. Od pierwszego spotkania dało się wyczuć chemię oraz przyciąganie. Ten wątek autorka poprowadziła subtelnie i to mi się spodobało. Ogólnie sam pomysł na fabułę bardzo dobry i nieszablonowy. Należy wspomnieć i wyróżnić kreacje bohaterów. Jak dla mnie byli w punkt. Nie było ich zbyt wielu ani nie zostali przerysowani. Trochę zaskoczyła mnie postać Kasandry. Nie spodziewałam się, że okaże się taką a nie inną osobą.

Jeśli mogę się do czegoś przyczepić to jedynie sposób zakończenia pierwszej części. Owszem - wynik może zostać ale samo dojście do niego lekko mi nie pasuje.
Poza tym polecam i sama czekam na dalsze przygody Yvonne.

Zlosnica_czyta

Avatar użytkownika - Anitka_170
Anitka_170
Przeczytane:2023-04-17, Ocena: 6, Przeczytałam, Mam, 52 książki 2023,

„Nigdy nie czułam czegoś takiego. Strach. Ciekawość. Adrenalina narastająca z każdą kolejną sekundą patrzenia na niego. Powinien być brzydki jak jego dusza, odrażający jak jego charakter. Dlaczego Ci najgorsi zawsze wyglądają niczym bogowie? „.

Yvonne wiedzie spokojne życie, studiuję informatykę na MIT. Niestety jej spokój burzy wiadomość o śmierci rodziców. Zmuszona jest z tego powodu wrócić do swojego rodzinnego miasta. Podejmuje pracę w barze, jednak jej hobby jest gra w pokera. Kobieta posiada również niesamowite umiejętności informatyczne. I właśnie te umiejętności ściągają na nią uwagę bossa Drexela Verena, który rządzi miastem wraz z bratem. Chcąc nie chcąc podejmuje się współpracy z niebezpiecznym mężczyzną.

Co wyniknie ze współpracy hakerki z gangsterem? Jakie sekrety przeszłości ujrzą światło dzienne?

Nasza główna bohaterka jest świetnym graczem w pokera, najlepszym hakerem na świecie, do tego jest piękna i mądra. Dosyć niespotykane połączenie, nie sądzisz? I jak tu nie zwrócić na nią uwagi. Nie da się. Gwarantuję, że to jeszcze nie wszystko, Yvi zaskoczy Was niejednokrotnie w całej historii. Sama jestem pod wielkim wrażeniem jej postaci.

A męski bohater, cóż jestem zauroczona. Co mogę powiedzieć więcej. Przystojny, niebezpieczny, samym wzrokiem potrafi wzbudzić respekt i strach. Z drugiej strony potrafi być opiekuńczy i zdolny do wszystkiego, aby ochronić rodzinę. Czego chcieć więcej? Czarne charaktery od zawsze pociągają mnie w literaturze. W sumie nie wiem dlaczego. A Drexel zawładnie sercem niejednej czytelniczki.

Fabuła rozwijała się w stopniowym tempie, z początku na spokojnie wszystko przebiegało. W kolejnych rozdziałach cała akcja nabierała rozpędu. Na jaw wychodziły tajemnice, które dawały zupełnie inny obraz całej historii. Zaczęły się pościgi, strzelaniny, porwania. Wszystkie te sytuacje powodowały nutkę adrenaliny u mnie.

Relacja między głównymi bohaterami opierała się na zasadzie hate - love. Ich wzajemne uszczypliwości i przekomarzania zostały doskonale wykreowane. W pewnych momentach pożądanie między nimi stawało się wręcz namacalne. Działali na siebie jak magnes, przyciągają się wzajemnie. Stali się jedną z moich ulubionych par w książkach. 😍😍

"Ponownie wciągam nerwowo powietrze, gdy czuję jego dłoń muskającą moje przedramię. Przechodzi mnie dreszcz. Przez jego bliskość nie mogę się skupić. Co się dzieje? Czy to strach?"

Zakończenia totalnie się nie spodziewałam. Przekonana byłam, że wiem, jak to się skończy. Niestety pomyliłam się, autorka zrobiła nam psikusa. I namieszała totalnie. Już nie mogę się doczekać kontynuacji przygód bohaterów. 😁

Debiut autorki, obok którego nie można przejść obojętnie. Jak tylko zobaczyłam zapowiedź, wiedziałam, że chcę przeczytać historię Yvonne i Drexela. Nie zawiodłam się, przedstawiony wątek przez autorkę jest wyśmienicie poprowadzony. Wciąga bez reszty i nie pozwala na chwilę oddechu. Najlepiej to samemu się przekonać na własnej skórze i sprawdzić.😃

Dziękuję Kochana za możliwość objęcia książki patronatem.😘😘😘

"Tajemnice przeszłości" Emili Sroki to debiut pisarki. Moim zdaniem znakomity i trzymający w napięciu romans mafijny. Jest to również tom pierwszy serii "Haker".

Od razu chcę pogratulować autorce tak znakomitego debiutu. Czytać tę historię to była czysta przyjemność.

Powieść jest dopracowana w najdrobniejszych szczegółach.

Główna bohaterka Yvonne to wybitnie zdolna hakerka potrafi znakomicie grać w pokera, strzelać oraz posiada coś, co usilnie probuje odzyskać, groźny szef mafii Dre­xe­l.

Ten mężczyzna to niebezpieczny, bezwzględny i przystojny mafioza. Od dwóch lat szuka pewnego hakera. Gdy dowiaduje się, że jest nim dziewczyna, dla której postanowił złożyć, pewną przysięgę. Nie cofnie się przed niczym, by jej dotrzymać.

Do czego, Drexel będzie zdolny, by zatrzymać Yvonne przy sobie?

Ma się wrażenie, że akcja powieści rozkręca się stopniowo powoli by za chwilę przyspieszyć i trzymać w napięciu aż do ostatniego zdania książki.

Brutalne porachunki mafijne, niebezpieczne tajemnice rodzinne, wątek hate-love, silna bohatera z niezwykłymi zdolnościami oraz namiętne sceny erotyczne, napisane ze smakiem. To wszystko znajdziecie na kartkach tej powieści.

Jestem tą historią zachwycona i z niecierpliwością czekam na kolejny tom. Zakończenie tej powieści jest szalenie intrygujące!

Polecam z całego serca ❤️

Avatar użytkownika - dosia1709
dosia1709
Przeczytane:2023-05-15, Ocena: 6, Przeczytałem,

Wystarczyła jedna wiadomość aby poukładane życie Yvonne wywróciło się do góry nogami. Spokojne studenckie życie, kończyło się z dniem kiedy dowiaduję się że nie żyją jej rodzice. Bez pieniędzy i perspektyw wraca do rodzinnego miasta. Nie wiedziała jeszcze że zaszły w nim wielkie zmiany. Całe miasto jest w nieoficjalnym władaniu diabła.

Drexel Veren, jak na diabła przystało jest seksowny, o czarnych jak smoła oczach, miastem rządzi twardą ręką a na sam jego widok miękną kolana.

Yvonne stara się nie zwracać na siebie uwagi, jednak wiadomo że im bardziej się staramy tym bardziej nam to nie wychodzi. I tak samo było i w tym przypadku, jej informatyczne zdolności przyciągnęły do niej kłopoty, ale czy tylko kłopoty?.

,,Uderza mnie fala gorąca, a dłonie wilgotnieją mi z nerwów. Serce wali coraz mocniej. Swój lodowaty wzrok właśnie wbija we mnie sam diabeł.. bo tak go nazywają Drexela Verena."

Jak z pozoru niewinna dziewczyna poradzi sobie w świecie który zna tylko z książek?

Czy rzeczywiście diabeł jest taki straszny, jak go malują?

Wow co to było to się w głowie nie mieści? Myślę że to książka którą powinien przeczytać każdy fan powieści mafijnych. To całkiem coś innego niż do tej pory czytałam. Nawet nie pomyślałabym że to jest debiut.

Fabuła wciąga, a akcja mknie i nawet nie wiesz kiedy ,czytasz ostatnia stronę po której czujesz niedosyt ? a to dopiero pierwsza część serii #hakerzy

Historia pełna tajemnic, intryg, niepewności, zdrad, zemsty, brutalności, smutku, walki, pasji, trudnych wyborów, pożądania, namiętności oraz zaskakujących zwrotów akcji.

Uwielbiam i jeszcze raz uwielbiam.

Pióro autorki jest lekkie przez co książkę czyta się bardzo szybko. Bohaterowie to dwie charakterne duszę które szukają swojej drogi. Czekam z niecierpliwością na kolejny tom ?

Polecam ? musicie to prz

eczytać. ?