Wielkie cuda aniołów

Wydawnictwo: Fronda
Data wydania: 2022-09-23
Kategoria: Duchowość, religia

Anioły – tajemnicze duchowe istoty, pojawiające się niespodziewanie z pomocą w trudnych chwilach naszego życia. Pełnią rolę Bożych posłańców i zwiastunów woli Najwyższego. Wolne, rozumne - lecz niematerialne, stworzone przez Boga jeszcze przed Adamem. Opiekują się nie tylko poszczególnymi  osobami, ale też trzymają pieczę nad całymi narodami i wspólnotami kościelnymi.  Również w dzisiejszych czasach.

Anioły na polach bitew. Niebiańska husaria w akcji. Jak aniołowie bronią Polski ?
Skrzydlaci ochroniarze z Mons . Archanioł Michał chroni tarczą przed kulami afgańskich talibów.

Duchowa walka na Ukrainie i opieka archaniołów. Dlaczego Archanioł Michał jest patronem Kijowa?  Płaczące ikony i świetliste anioły nad Ukrainą . Aniołowie pomagają nad Dnieprem.

Ratownicy z nieba. Świadectwa zwykłych grzeszników.
Lekarze mówili z niedowierzeniem w głosie: „To niemożliwe”. Ratownik tonących . Anielskie jednostki specjalne . Wielka katastrofa i cudowne ocalenie zasypanych górników . „Dlaczego uniknęłam śmierci pod lodem?”

Mission possible. Anioły w życiu wielkich świętych i błogosławionych.
Co sześcioskrzydły serafin ma wspólnego z Chrystusem? Wizja św. Franciszka z Asyżu.
Anielscy trębacze apokalipsy oraz Neron, Napoleon i szatan. Symbolem którego Ewangelisty jest Anioł?  Anielskie trofeum w piłce nożnej?  Doradcy z Nieba. Którzy święci i mistycy debatowali ze swoimi aniołami-stróżami?

UDOKUMENTOWANE ŚWIADECTWA CUDOWNYCH INGERENCJI ANIELSKICH SŁUŻB SPECJALNYCH

Tagi: wiara anioły Religia cuda

Kup książkę Wielkie cuda aniołów

Opinie o książce - Wielkie cuda aniołów

Wygraj tę książkę:
Tajemnice stygmatyków
Grzegorz Fels0
Okładka ksiązki - Tajemnice stygmatyków

„Stigmata” oznaczało w starożytnym Rzymie piętno wypalane żelazem na skórze niewolnika lub przestępcy. Dopiero od średniowiecza terminem tym...

Uwierzcie w Anioła
Grzegorz Fels0
Okładka ksiązki - Uwierzcie w Anioła

Wierzycie w anioły? Wielu z Was, drodzy Czytelnicy, odpowie na to pytanie twierdząco. Jak się jednak dłużej nad tym zastanowić, niejednego ogarną wątpliwości...

Żony Konstancina
Ewelina Ślotała