Żyj w radości i miłości. 12 sposobów na odnalezienie sensu i spełnienia

Zachęcam do sięgnięcia po książkę Kaisera Johnsona, która pomaga tak postępować, żeby nasze życie miało sens i żeby przynosiło nam trwałą radość.

Nikt nie jest w stanie zapewnić nam szczęścia, jeśli my sami nie będziemy wychodzić z osamotnienia i wyzwalać się z destrukcyjnych więzi. Nikt też nie jest w stanie odebrać nam radości życia, jeśli trwamy przy Bogu i wzrastamy w Jego miłości.

ks. Marek Dziewiecki, psycholog, psychoterapeuta

Skuszeni propozycjami łatwych rozwiązań i ,,lekkim" stylem życia, niejednokrotnie trafiamy w ślepą uliczkę i stopniowo zniechęcamy się do siebie, innych osób i życia w ogóle. Bywa i tak, że tracimy wiarę, rezygnujemy z walki o szacunek dla samego siebie i przestajemy w pełni wykorzystywać swoje możliwości.

Ale nawet jeśli los nie wybacza nam potknięć, to nie znaczy, że my nie możemy ich sobie wybaczyć i zacząć raz jeszcze, z czystszym sercem i jaśniejszym umysłem, mądrzejsi o gorzkie doświadczenia i bogatsi w ufność i nadzieję.

Jakie pytania zadajesz sobie na obecnym etapie życia? Z czym się zmagasz? Czy potrzebujesz nowych rozwiązań? Czy chcesz odkryć, jak wspaniałe życie mógłbyś prowadzić? Autor ukazuje dwanaście prostych i wypróbowanych sposobów na to, jak żyć w radości i miłości.

Jesteśmy z Wami 35-lat! Z okazji Jubileuszu Wydawnictwo PROMIC przygotowało specjalną ofertę - teraz do książki "Żyj w radości i miłości" dołącza słoiczek pysznego MIODU (220 g lub 50 g) w promocyjnej cenie - 50% lub magnes w PREZENCIE!

Informacje dodatkowe o Żyj w radości i miłości. 12 sposobów na odnalezienie sensu i spełnienia:

Wydawnictwo: Promic
Data wydania: 2022-10-18
Kategoria: Duchowość, religia
Tłumaczenie: Paweł Borkowski

Tagi: poradnik religia Wiara duchowość bóg

Kup książkę Żyj w radości i miłości. 12 sposobów na odnalezienie sensu i spełnienia

Żyj w radości i miłości. 12 sposobów na odnalezienie sensu i spełnienia - opinie o książce