Kobiety mafii – Płeć piękna, zabójcza i brutalnie skuteczna

Data: 2020-08-29 16:16:33 Autor: Tamer Adas
udostępnij Tweet

Kobiety mafii to kolejny film Patryka Vegi, który tym razem zdecydował się skupić swoją uwagę na kobietach, które rządzić miały potężną Grupą Mokotowską zza pleców swoich mężów, ojców czy partnerów. 

Obrazek w treści

Kobiety mafii to kolejny film Patryka Vegi, który w 2018 roku zdecydował się skupić swoją uwagę na grupie wyjątkowo brutalnych, bezwzględnych i bezkompromisowych kobiet realnie zarządzającą grupą mafijną.

Kobiety mafii – opis

O czym jest film Kobiety mafii? Po wielki, policyjnej porażce Bela zostaje wyrzucona z policji, przez co jej kariera wydaje się być stracona. Pojawia się jednak ABW oferujące wyjątkową propozycję z kategorii "nie do odrzucenia". Za jej sprawą kobieta przechodzi specjalne, tajne szkolenie pod okiem FBI, stając się po nim operatorem Wydziału S, skoncentrowanego na walce z grupami przestępczymi.

Odpowiedzialna za przeniknięcie do Grupy Mokotowskiej zajmującej się pilnowaniem oraz zarządzaniem szlakiem przemytu narkotyków, na czym oczywiście można wiele, wiele zarobić. Kierujący wszystkim Padrino chce zrobić wszystko, aby skryć jak najmocniej swoją córkę, noszącą pseudonim Futro.

Czytaj także: "Colombiana" – morderstwo na zlecenie

Bela staje przed trudną, wymagającą grą w ramach której musi uzyskać zaufanie zarządu mafii, rozpoczynając swoją drogę od roli prostytutki, należącej do Cienia. Kolejne sukcesy zostają przerwane gdy do gry na zlecenie tajemniczej Niani wchodzi Anka, żona Cienia.

Warszawa jeszcze takiego napięcia oraz poważnego konfliktu nie doświadczyła, o czym niebawem przekonają się mieszkańcy stolicy....

Kobiety mafii – obsada

Kto wystąpił w filmie Kobiety mafii? W roli głównej Beli znajdziemy znaną Olgę Bołądź, wnoszącą do filmu nieco inną wersję siebie, niż tę którą mogliśmy ujrzeć w takich produkcjach jak 39 i pół, M jak miłość, Lekarze czy też w Dzień dobry, kocham cię!

Czytaj także: Antykwariat na chodniku. Nietypowy księgarz z Wrocławia

Oprócz nich w produkcji wystąpili również Aleksandra Popławska, Bogusław Linda, Tomasz Oświęciński, Agnieszka Dygant czy też Piotr Stramowski.

Kobiety mafii – gdzie obejrzeć? 

Film Kobiety mafii dziś możemy zobaczyć w piątek, 27 listopada o 21:50 na antenie stacji TV Puls.

Czytaj także: Noce w Rodanthe – Wyjątkowa miłość zapoczątkowana w hotelu w Rodanthe 

Produkcję zobaczyć możemy także za pośrednictwem platform strumieniowych i VOD, w tym na Netflixie.

Kobiety mafii – opinie

Film Kobiety mafii to kolejny wielki sukces Patryka Vegi, który praktycznie z miejsca zapowiedział kontynuację, która również przyniosła mu spory zysk i możliwość sfinansowania kolejnych projektów dotykających różne problemy oraz zagadnienia. Produkcja spotkała się z wielką porcją krytyki fanów, którzy nie zapałali do tego filmu sympatią.

Kobiety mafii – książka

Film Kobiety mafii stanowi autorską opowieść opracowana w głowie Patryka Vegi, który bazując na różnego typu wydarzenaich w Polsce, kreując swoją alternatywną rzeczywistość, gdzie wydarzenia jeszcze mocniej odciskają piętno w naszej głowie.

Czytaj także: "La Bandida": W domu Gracieli pojawiają się narkotyki. Co wydarzy się w 58 i 59 odc La Bandida?  

Być może zainteresuje Was inna powieść o nietypowym detektywie - Ruska mafia Artura Górskiego.

Książkę Ruska mafia kupić można poniżej: 

REKLAMA

Zobacz także

Musisz być zalogowany, aby komentować. Zaloguj się lub załóż konto, jeĹźeli jeszcze go nie posiadasz.