"Adrift" - nowy film z gwiazdami popularnych młodzieżówek

Autor: mojebestsellery
News -

Już w wakacje na ekranach kin ponownie zobaczymy twarze znane m.in. z ekranizacji amerykańskich młodzieżówek: „Niezgodnej” i „Igrzysk Śmierci”. W głównych rolach najnowszej produkcji STXfilms pojawi się Shailene Woodley („Niezgodna”, „Gwiazd naszych wina”) i Sam Claflin („Igrzyska Śmierci: W pierścieniu ognia”, „Zanim się pojawiłeś”).

„Adrift” to film oparty na prawdziwych wydarzeniach. Przedstawia historię dwójki żeglarzy, Tami Oldham (Shailene Woodley) i Richarda Sharpa (Sam Claflin), którzy wybierają się w podróż przez ocean. Nieświadomi, płyną bezpośrednio do jednego z najbardziej katastrofalnych huraganów w historii. Kiedy po burzy Tami budzi się, odnajduje ciężko rannego Richarda oraz ich całkowicie zniszczoną łódź. Bez nadziei na ratunek, Tami musi znaleźć w sobie siłę i determinację, by ocalić siebie i jedynego człowieka, którego kiedykolwiek pokochała.

Premiera w Stanach Zjednoczonych planowana jest na 1.06.2018. Polska data premiery nie jest dokładnie znana. Dystrybutorem filmu w naszym kraju będzie Monolith Films.

Opis filmu opracowano na podstawie materiałów udostępnionych przez producenta w serwisie epk.tv. Zdjęcie w nagłówku: Courtesy of STXfilms; Motion Picture Artwork © 2017 STX Financing, LLC. All Rights Reserved.

Zobacz także

Musisz być zalogowany, aby komentować. Zaloguj się lub załóż konto, jeżeli jeszcze go nie posiadasz.

Reklamy
Recenzje miesiąca
Wszechświaty
Leonardo Patrignani
Wszechświaty
Poszukiwana
Sophie McKenzie
Poszukiwana
Święta dobrych życzeń
ks. Jan Twardowski
Święta dobrych życzeń
Chłopak z Francji
Hilary Freeman
Chłopak z Francji
Pokaż wszystkie recenzje