"Adrift" - nowy film z gwiazdami popularnych młodzieżówek

Autor: mojebestsellery
News -

Już w wakacje na ekranach kin ponownie zobaczymy twarze znane m.in. z ekranizacji amerykańskich młodzieżówek: „Niezgodnej” i „Igrzysk Śmierci”. W głównych rolach najnowszej produkcji STXfilms pojawi się Shailene Woodley („Niezgodna”, „Gwiazd naszych wina”) i Sam Claflin („Igrzyska Śmierci: W pierścieniu ognia”, „Zanim się pojawiłeś”).

„Adrift” to film oparty na prawdziwych wydarzeniach. Przedstawia historię dwójki żeglarzy, Tami Oldham (Shailene Woodley) i Richarda Sharpa (Sam Claflin), którzy wybierają się w podróż przez ocean. Nieświadomi, płyną bezpośrednio do jednego z najbardziej katastrofalnych huraganów w historii. Kiedy po burzy Tami budzi się, odnajduje ciężko rannego Richarda oraz ich całkowicie zniszczoną łódź. Bez nadziei na ratunek, Tami musi znaleźć w sobie siłę i determinację, by ocalić siebie i jedynego człowieka, którego kiedykolwiek pokochała.

Premiera w Stanach Zjednoczonych planowana jest na 1.06.2018. Polska data premiery nie jest dokładnie znana. Dystrybutorem filmu w naszym kraju będzie Monolith Films.

Opis filmu opracowano na podstawie materiałów udostępnionych przez producenta w serwisie epk.tv. Zdjęcie w nagłówku: Courtesy of STXfilms; Motion Picture Artwork © 2017 STX Financing, LLC. All Rights Reserved.

Zobacz także

Musisz być zalogowany, aby komentować. Zaloguj się lub załóż konto, jeżeli jeszcze go nie posiadasz.

Recenzje miesiąca
Czego uszy nie widzą
Tyszka Agnieszka
Czego uszy nie widzą
Kołysanka z Auschwitz
Mario Escobar
Kołysanka z Auschwitz
Uciec jak najbliżej
Barbara Ciwoniuk
Uciec jak najbliżej
Pokaż wszystkie recenzje