Akacjowa 38 - Cayetana zadźga Teresę nożem? Kolejna zbrodnia Cayetany!

Data: 2024-05-21 11:01:51 | Ten artykuł przeczytasz w 3 min. Autor: Danuta Awolusi
udostępnij Tweet

Cayetana, bohaterka serialu "Akacjowa 38", emitowanego na antenie TVP 2.

Cayetana, główna bohaterka serialu Akacjowa 38 to okrutna i bezwzględna morderczyni. Okazuje się, że jej ofiarą padnie także... piękna Teresa! 

Akacjowa 38 – kim jest Cayetana?

Cayetana jest kobietą niesamowicie zamożną i wpływową. Nie da się ukryć, że to ona nieoficjalnie rządzi na Akacjowej, a kto jej się sprzeciwi, może nawet stracić życie. Tak się stało z jej mężem Germanem, który zakochał się w Manueli. Cayetana doprowadziła do śmierci tej dwójki, a na swoim sumieniu ma o wiele więcej zbrodni. Nigdy jednak nie udało się jej prawomocnie skazać, a morderczyni wciąż wymyka się policji z rąk. 

Czytaj również: Akacjowa 38 - 388 odc. Martin ma zostać stracony, a Mauro planuje ożenić się z Humildad. Streszczenie 388 i 389 odc.

W drugim sezonie serialu Akacjowa 38 do akcji wkroczyła Teresa - klasztorna nauczycielka, która okazuje się, że... jest prawdziwą Cayetaną Sotelo-Ruz! Z kolei Cayetana jest córką służącej Fabiany, która w dzieciństwie została podmieniona. Stało się tak dlatego, że Fabiana była przekonana, że prawdziwa Cayetana zginęła w pożarze jako mała dziewczynka. Nadała więc swojej córce tożsamość zmarłej. 

Akacjowa 38 – czy Teresa zginie z rąk Cayetany?

W 576 odcinku (według numeracji oryginalnej) Cayetana rozmawia z Teresą. Widać, że obie kobiety stały się sobie bliskie, a Teresa podjęła walkę o to, by zmienić drapieżną i okrutną naturę Cayetany. Kiedy obydwie padną sobie w ramiona, Cayetana wbije w plecy swojej konkurentki nóż, po czym zostawi konającą na pewną śmierć. Wygląda więc na to, że w ten sposób Cayetana pozbyła się kolejnego "problemu" w swoim życiu. Kilka odcinków później będziemy jednak mogli odetchnąć z ulgą. Teresa przeżyje napaść!

Akacjowa 38 – ile odcinków ma serial? 

Hiszpańska telenowela Akacjowa 38 ma 7 sezonów i łącznie aż 1483 odcinki. Fabuła dotrze więc aż do lat 20. XX wieku! Którzy bohaterowie przejdą do finału? I których wy polubiliście najbardziej? Pozostaje mieć nadzieję, że TVP 2 zdecyduje się na emisją wszystkich odcinków, a serial jeszcze długo z nami zostanie! 

Przeczytaj także:


Fot. Kadr z odcinka YouTube/TVP

Tagi: telewizja, telenowele, hiszpania, seriale hiszpańskie,

REKLAMA

Zobacz także

Musisz być zalogowany, aby komentować. Zaloguj się lub załóż konto, jeżeli jeszcze go nie posiadasz.

Autor
Reklamy
Recenzje miesiąca
Księga zaklęć
Agnieszka Rautman-Szczepańska
Księga zaklęć
Najukochańsza
Joanna Jagiełło
Najukochańsza
Strach ze strychu
Radek Jakubiak
Strach ze strychu
Draka na Antypodach
Katarzyna Ryrych ;
Draka na Antypodach
Nawiedzone kolonie
Rafał Witek
Nawiedzone kolonie
Nigdy za ciebie nie wyjdę
Magdalena Krauze
Nigdy za ciebie nie wyjdę
Ulice
Anna Skowrońska
Ulice
Dolina szpiegów
Robert Michniewicz
Dolina szpiegów
Pokaż wszystkie recenzje