Akacjowa 38 odc. 858 odc. Ursula fałszuje list Diega. Leonor wyrzuca Blankę z domu. Streszczenie 858 i 859 odc.

Data: 2026-04-14 11:43:02 | Ten artykuł przeczytasz w 3 min. Autor: Danuta Awolusi
udostępnij Tweet

Ursula pokazuje sąsiadom sfałszowany list Diega i podsyca emocje przeciwko Blance. Leonor wyrzuca ją z domu, a robotnicy zaczynają niszczyć zakłady. Co dalej? Streszczenie 858 i 859 odc. serialu Akacjowa 38.

Kadr z serialu "Akacjowa 38", emitowanego na antenie TVP 2.
Fot. TVP

Akacjowa 38 – opis 858 odcinka serialu

Ursula podrabia list Diega i czyta jego fragmenty sąsiadom. Wynika z nich, że Diego stoi po stronie robotników i cały czas utrzymuje kontakt z Blanką. Sąsiedzi reagują oburzeniem. Leonor nie czeka i wyrzuca Blankę ze swojego domu.

Co wydarzyło się w poprzednim odcinku? Akacjowa 38 odc. 857 odc. Samuel traci kontrolę. Atakuje robotnika przy ojcu. Streszczenie 857 i 858 odc.

Robotnicy zaczynają zabijać deskami okna w zakładach, które nadal pracują. Carvajal rozmawia z pułkownikiem Valverde i żąda, żeby kontynuował misję.

Akacjowa 38 – gdzie i kiedy można obejrzeć 858 odcinek seria

Premierowa emisja 858 odcinku serialu Akacjowa 38 odbędzie się w czwartek, 30 kwietnia 2026 na godzinę 18.55 na kanale TVP 1. Odcinek będzie również dostępny na platformie TVP VOD. 

Akacjowa 38 - streszczenie odcinków

Akacjowa 38 – opis 859 odcinka serialu

Samuel rozmawia z Ursulą i w złości mówi, że Diego mógłby zginąć przypadkiem podczas zamieszek na ulicy. Nastroje wśród robotników są coraz bardziej napięte. Ktoś rzuca kamieniem i wybija szybę u pułkownika Valverde.

Czytaj również: Akacjowa 38 odc. 859 odc. Samuel marzy o śmierci Diega. Wymyśla sposób. Streszczenie 859 i 860 odc.

Susana podejrzewa, że Inigo i Flora pomogli robotnikom zdobyć narzędzia i materiały do zabijania okien i drzwi w punktach usługowych. Pułkownik Valverde wychodzi razem z Felipe na ślub Sylvii Reyes i generała Zavali.

Akacjowa 38 – gdzie i kiedy można obejrzeć 859 odcinek serialu?

Premiera 859 odcinka serialu Akacjowa 38 w piątek, 1 maja na godzinę 18.55 na kanale TVP 1. Odcinek będzie również dostępny na platformie TVP VOD. 

Przeczytaj także:


Fot. Kadr z odcinka YouTube/TVP

Tagi: telewizja, telenowele, hiszpania, seriale hiszpańskie,

REKLAMA

Zobacz także

Musisz być zalogowany, aby komentować. Zaloguj się lub załóż konto, jeżeli jeszcze go nie posiadasz.

Reklamy
Recenzje miesiąca
Opad
Opad

František Kotleta

Pokaż wszystkie recenzje