Teresa poroniła, a Fernando odkrywa szokujące fakty – Mauro, którego uznano za zmarłego, powraca... Tymczasem Celia oczekuje ważnego gościa z Francji. Co jeszcze wydarzy się w 621 odc. serialu Akacjowa 38?

Akacjowa 38 – opis 621 odcinka serialu
Teresa przeżywa dramatyczne chwile, bo wychodzi na jaw, że straciła dziecko. Fernando, zdziwiony całą sytuacją, zaczyna zastanawiać się, jak to możliwe, skoro ich relacje od dawna były chłodne. W szpitalu niespodziewanie pojawia się Mauro – mężczyzna, którego wszyscy uznali za martwego. Jego powrót wywołuje falę podejrzeń, że to on mógł być ojcem nienarodzonego dziecka Teresy.
Co wydarzyło się w poprzednim odcinku? Akacjowa 38 odc. 620. Pułkownik Valverde grozi Simonowi i Susanie! Streszczenie 620 i 621 odc.
Tymczasem Celia, przygotowuje się na wizytę potencjalnej francuskiej partnerki handlowej. Czeka ją niemałe zaskoczenie, gdy zamiast spodziewanej bizneswoman pojawia się przystojny Francuz!
Akacjowa 38 – gdzie i kiedy można obejrzeć 621 odcinek seria
Premierowa emisja 621 odcinku serialu Akacjowa 38 odbędzie się w poniedziałek, 19 maja maja 2025 na godzinę 18.45 na kanale TVP 1. Odcinek będzie również dostępny na platformie TVP VOD.
Akacjowa 38 – opis 622 odcinka serialu
Lolita postanawia uhonorować dawnych mieszkańców Akacjowej. Organizuje specjalne spotkanie, które ma przywołać wspomnienia i zjednoczyć lokalną społeczność. W tym samym czasie Cayetana wybiera się do szpitala. Chce dać nauczkę Teresie. Mauro, który powrócił na Akacjową, natrafia na Rosinę, z którą odbywa krótką, lecz znaczącą rozmowę, po czym informuje Ursulę, że posiada dowody na jej związek z próbą jego zabójstwa – mówi, że za atakiem stały ona i Cayetana.
Czytaj również: Akacjowa 38 odc. 622. Mauro ujawnia prawdę o spisku Cayetany i Ursuli! Streszczenie 622 i 623 odc.
Elvira wymyka się z zakładu krawieckiego, by spotkać się z Simonem. Arturo, zaniepokojony jej zniknięciem, próbuje przyspieszyć poszukiwania, przekazując Felipe łapówkę...
Akacjowa 38 – gdzie i kiedy można obejrzeć 622 odcinek serialu?
Premiera 622 odcinka serialu Akacjowa 38 zaplanowana została na wtorek, 20 maja 2025 na godzinę 18.45 na kanale TVP 1. Odcinek będzie również dostępny na platformie TVP VOD.
Przeczytaj także:
- Akacjowa 38 odc. 619. Pablo odkrywa tajemnicę Leonor. Sytuacja Habiby jest dramatyczna! Streszczenie 619 i 620 odc.
- Akacjowa 38 odc. 618. Mauro odkrywa tragiczną prawdę o ojcu Eleny! Czy wie, że to Ursula za tym stoi? Streszczenie 618 i 619 odc.
- Akacjowa 38 odc. 617. Susana ujawnia skrywaną przez lata bolesną tajemnicę. Streszczenie 617 i 618 odc.
- Akacjowa 38 odc. 616. Teresa zgadza się na adopcję Tirsa. Streszczenie 616 i 617 odc.
Fot. Kadr z odcinka YouTube/TVP