Quantcast

„Awantura” – pełen czarnego humoru serial studia A24 już wkrótce na Netflixie!

Data: 2023-03-15 22:48:47 Autor: Martyna Kozieł
udostępnij Tweet

Już niedługo na Netlixie zadebiutuje nowy amerykański serial – Awantura. Komediowo-dramatyczna produkcja opowiada o zajadłym konflikcie między dwójką osób. Sporo w niej czarnego humoru!

Obrazek w treścifot. mat. prasowe / Netflix

Awantura to nowy serial Netflixa i studia A24. To właśnie oni są odpowiedzialni za produkcję Wszystko Wszędzie Naraz, która w tym roku otrzymała Oscara za najlepszy film. Na tegorocznej gali studio zdobyło aż dziewięć nagród z osiemnastu nominacji! Twórcą serialu jest natomiast Lee Sung Jin – koreański reżyser i scenarzysta. 

Awantura – o czym będzie nowy serial Netflixa? 

W serialu Awantura obserwujemy zaciekły konflikt między dwojgiem obcych sobie ludzi. Wszystko zaczęła się od incydentu drogowego. Wtedy właśnie Danny Cho i Amy Lau pokłócili się na dobre.

Czytaj także:  Co nowego na Netflix? Premiery od 11 do 17 marca 2023 roku

Kłótliwy pracownik fizyczny i kobieta sukcesu zaczną toczyć między sobą spór, który z odcinka na odcinek będzie się zaogniał. Widzowie przy okazji mogą śledzić historie bohaterów, poznać ich życie i partnerów. W poruszającej produkcji nie brakuje sporej dawki czarnego humoru!

Poniżej możecie zobaczyć zwiastun serialu:

Awantura – kto występuje w serialu?

W amerykańskim serialu Awantura będziemy moli zobaczyć wiele gwiazd azjatyckiego pochodzenia. W postać Dannego wcielił się Steven Yeun. Mężczyzna wystąpił w wielu popularnych produkcjach, między innymi: The Walking Dead, Nie! czy Minari

Czytaj także: Poznaliśmy nominowanych do Międzynarodowego Bookera 2023

W roli Amy Lau zobaczymy natomiast Ali Wong – komiczkę, aktorkę i scenarzystkę. Prowadziła ona swój program komediowy Ali Wong: Baby Cobra, a także wystąpiła w filmie Ptaki Nocy (i fantastyczna emancypacja pewnej Harley Quinn).

Czytaj także: Co nowego w kinach? Premiery kinowe od 10 do 16 marca 2023 roku

W pozostałych rolach wystąpili: Joseph Lee, Young Mazino, David Choe, Patti Yasutake, Maria Bello, Ashley Park, Justin H. Min, Mia Serafino, Remy Holt, Andrew Santino oraz Rek Lee.

Awantura – kiedy premiera?

Nowy serial Netflixa już wkrótce pojawi się na platformie streamingowej. Będzie go można oglądać od 6 kwietnia 2023 roku. Produkcja składa się z dziesięciu odcinków, każdy po trzydzieści minut. 

Czytaj także: George R.R. Martin znowu krytykuję filmowców „Gry o tron”

Prawdopodobnie 6 kwietnia na Netflixie pojawią się wszystkie odcinki serialu. Jednego dnia będzie więc można zasiąść przed ekranem i obejrzeć całą produkcję! 

Tagi: seriale netflix,

REKLAMA

Zobacz także

Musisz być zalogowany, aby komentować. Zaloguj się lub załóż konto, jeżeli jeszcze go nie posiadasz.

Film
Reklamy
Recenzje miesiąca
Zagadka czarnego psa
Marta Guzowska
Zagadka czarnego psa
Wicierz
M.M. Perr ;
Wicierz
You'd Be Home Now
Kathleen Glasgow
You'd Be Home Now
Dyrektor generalny
K.N. Haner
Dyrektor generalny
Falling fast
Bianca Iosivoni;
Falling fast
W mroku
Agnieszka Janiszewska
W mroku
Wielcy przyjaciele dzieci
Marek Michalak
Wielcy przyjaciele dzieci
Pokaż wszystkie recenzje