Barwy szczęścia - 2899 odc. Marcin dowiaduje się, że Krymska uciekła z Europy. Streszczenie 2899 i 2900 odc.

Data: 2023-12-07 10:57:57 | Ten artykuł przeczytasz w 4 min. Autor: Agata Dudek
udostępnij Tweet

Serial Barwy szczęścia dziś w kolejnych odcinkach. W poprzednim epizodzie Hubert poznaje wyniki śledztwa i nie wie co myśleć o Klarze. Tymczasem w odcinku 2899 Marcin dowiaduje się, że Krymska uciekła z Europy. Co jeszcze czeka widzów w 2899 i 2900 epizodzie serialu?

Kadr z serialu "Barwy szczęścia". fot. Centrum Informacji TVP / mat. prasowe

Barwy szczęścia – opis 2899 odcinka serialu

W 2899 odcinku serialu Barwy szczęścia Łukasz spędza noc w hotelu Stańskiego. Ostrzega  go przed mafią. Uważa, że może się to dla niego bardzo źle skończyć. Kasia, która się martwi zwierza się Alicji. Marcin wraz z Majakiem ustalają, że żona gangstera, Krymska uciekła z Europy. Bonda zmusza naczelnego gazety, Modrzyckiego do zamieszczania w gazecie większej jedynie reklam. Hubert, który boryka się ze swoimi myślami decyduje się, że poleci do Stanów. W czasie jego nieobecności Marysią ma zająć się Agata. 

Czytaj także: Barwy szczęścia - 2898 odc. Hubert nie rozumie zachowania Klary. Streszczenie 2898 i 2899 odc.

Małgorzata i Jerzy nie czują się najlepiej po imprezie i Michała, co zauważa Kacper. Kobieta szybko odzyskuje siły, ponownie spotyka się z didżejem. Prosi go także o naukę miksowania muzyki. Jerzy jest tym zaskoczony, ale wspiera "DJ Margo". Darek szykuje się do meczu, zaś Weronika pokazuje mu charytatywny kalendarz, przedstawiając swój kolejny pomysł - randki z zawodnikami. 

Barwy szczęścia – gdzie i kiedy obejrzeć 2899 odcinek serialu?

2899 odcinek serialu Barwy szczęścia obejrzymy w piątek, 8 grudnia 2023 w TVP 2 o 20.10.

Czytaj również: Kuchenne Rewolucje w Trzcielu – restauracja Incognito / Szynk u Tasi Terleckiej. Co się wydarzy?

Odcinek pojawi się również na platformie streamingowej TVP VOD, a powtórkowe emisje planowane są w niedzielę, 10 grudnia, o godzinie 6:00 na TVP2 i w poniedziałek, 11 grudnia, o godzinie 11:50, na TVP 2. Odcinek dostępny będzie również w serwisie vod.tvp.pl.

Barwy szczęścia – opis 2900 odcinka serialu

W 2900 odcinku serialu Barwy szczęścia nadchodzi dzień charytatywnego meczu. Albert jest wzruszony, dziękuję Darkowi. Borys ma problem z kręgosłupem. Aldona prosi o pomoc Hermana. Nie może grać, choć próbuje, ale ból wraca. Na mecz, zamiast ojca wychodzi Aleks. Drużynę oldbojów wspierają Oliwka, Madzia i Ania. Wszystkie kwestują i sprzedają kalendarze. Męcz wygrywają goście ze Smętowa. 

Czytaj również: Herkules - co wydarzy się w 1 oraz 2 odcinku serialu TVN?

Wkrótce na meczu pojawia się Bonda, jako właściciel gazety, która jak się okazuje, objęła patronat medialny nad wydarzeniem. Po powrocie do domu Sadowscy odkrywają, że ich mieszkanie zostało przeszukane. Hubert żali się Agacie, że Klara się do niego nie odzywa, po tym jak przyjechał do Stanów bez Marysi. 

Barwy szczęścia – gdzie i kiedy można obejrzeć 2900 odcinek serialu?

2900 odcinek serialu Barwy szczęścia obejrzymy w poniedziałek, 11 grudnia 2023 w TVP 2 o 20.10. Powtórka odcinka we wtorek, 12 grudnia, o godzinie 11:50 na TVP2 i tego samego dnia, o godzinie 19:35, na TVP 2. Odcinek dostępny będzie również w serwisie vod.tvp.pl.

Barwy szczęścia – książki

Barwy szczęścia to produkcja, która od wielu lat jest emitowana w Telewizji. Serial powstaje na bazie własnych scenariuszy. Oznacza to, że nie istnieje książka na jakiej bazuje. W zamian możemy jednak polecić Wam książkę, której tytuł brzmi To, co niespodziewane a autorem jest Tamara Samujło

Książkę "To, co niespodziewane"  wydawnictwa Novae Res można kupić taniej w popularnych księgarniach internetowych:

Tagi: barwy szczęścia, seriale, seriale obyczajowe, telewizja, tvp,

REKLAMA

Zobacz także

Musisz być zalogowany, aby komentować. Zaloguj się lub załóż konto, jeżeli jeszcze go nie posiadasz.

Reklamy
Recenzje miesiąca
Czarcie Lustro
Magdalena Zimniak
Czarcie Lustro
Nielat
Piotr Kościelny
Nielat
Gwiazdy widzą wszystko
Danuta Korolewicz ;
Gwiazdy widzą wszystko
Medea z Wyspy Wisielców
Magda Knedler
Medea z Wyspy Wisielców
Głosujcie na Wilka!
Davide Cali ;
Głosujcie na Wilka!
Największy błąd
Olek Zielonka
Największy błąd
Wylot
Olesia Ivchenko
Wylot
Pokaż wszystkie recenzje