To, co niespodziewane

Ocena: 5 (1 g這s闚)

Najpi瘯niejsze opowie軼i maj niewiarygodne zako鎍zenia

Nad firm Kurdy SA zbieraj si czarne chmury. Nieoczekiwane naruszenie warunk闚 umowy przez po逝dniowokorea雟kiego kontrahenta wymaga podj璚ia zdecydowanych krok闚. Na negocjacje do Seulu zostaje wys豉na dyrektor zakup闚, Jagna Kiedrowska, znana wsp馧pracownikom jako ,,瞠lazna dama". Pod t tward mask skrywa traumatyczne wspomnienia, kt鏎e zaowocowa造 depresj i n瘯aj帷ymi j atakami paniki. Szybko okazuje si, 瞠 pobyt w Korei ma na Jagn dobroczynny wp造w: po raz pierwszy od kilku lat przesypia ca貫 noce, a w jej g這wie pojawiaj si pe軟e spokoju i optymizmu my郵i.

Najwi瘯sz niespodziank przynosi jej spotkanie z Ho-Jinem, prezesem Cheon IND, prywatnie nieco zwariowanym i zbuntowanym romantykiem. To w豉郾ie on sprawia, 瞠 mur wok馧 serca Jagny z dnia na dzie zaczyna krusze. Czy ich determinacja i nieszablonowe pomys造 wystarcz, by ochroni obie firmy przed dzia豉niami coraz bardziej niebezpiecznych grup przest瘼czych?

Informacje dodatkowe o To, co niespodziewane:

Wydawnictwo: Novae Res
Data wydania: 2023-12-05
J瞛yk orygina逝: polski

wi璚ej

Kup ksi捫k To, co niespodziewane

Cytaty z ksi捫ki

Na naszej stronie nie ma jeszcze cytat闚 z tej ksi捫ki.

Dodaj cytat

Zobacz tak瞠

To, co niespodziewane - opinie o ksi捫ce

🌈❓❓ Lubisz podr騜e? Co powiesz na Kor Po逝dniow?

- dla mnie to by by豉 podr騜 marze.

,,Nad firm Kurdy SA zbieraj si czarne chmury. Nieoczekiwane naruszenie warunk闚 umowy przez po逝dniowokorea雟kiego kontrahenta wymaga podj璚ia zdecydowanych krok闚. Na negocjacje do Seulu zostaje wys豉na dyrektor zakup闚, Jagna Kiedrowska, znana wsp馧pracownikom, jako „瞠lazna dama”.’’

Debiut literacki, ,,To, co niespodziewane’’ wed逝g mnie to bardzo udany debiut. Oczywi軼ie jest troch niedoci庵ni耩, ale kt騜 by si tam czepia drobiazg闚, gdy dostaje opowie嗆 z tak oryginalnym pomys貫m na tre嗆.

Jest to ksi捫ka, kt鏎a zabra豉 mnie do 鈍iata romansu, autorka z wielk precyzj przybli篡豉 mi 篡cie i kultur mieszka鎍闚 Korei Po逝dniowej, jak瞠 odmienn od naszej. Interesuj帷a podr騜, w trakcie, kt鏎ej spotka豉m wiele ciekawych postaci literackich. Z 豉two軼i zosta豉m wci庵ni璚i w wir wydarze i razem z bohaterami podda豉m si intryguj帷ej przygodzie.

Du篡 plus, za brak zb璠nych, rozleg造ch opis闚, kt鏎e tylko odci庵aj uwag czytelnika od akcji zawartej w tre軼i i czyni histori nudn. Mia豉m okazj przyjrze si procesowi odnajdywania szcz窷cia i zrozumienia, 瞠 pewne sprawy nie nale篡 odk豉da na p騧niej, bo tego p騧niej, mo瞠 nie by. Ciekawym w徠kiem by ten zwi您any z niebezpiecznymi grupami przest瘼czymi.

Tamara Samuj這 zabra豉 mnie w cudown nostalgiczn podr騜, kt鏎a zmusza do przemy郵e, zastanowienia si, co tak naprawd w 篡ciu jest wa積e.

„To, co niespodziewane” to ksi捫ka o ogromnej sile mi這軼i, kt鏎a przezwyci篹y wszystko, o traumach z przesz這軼i, trudnych wyborach i determinacji. W drugiej po這wie akcja p璠zi na 貫b, na szyj, by dotrze do niespodziewanego, jak瞠 zaskakuj帷ego zako鎍zenia. Z niecierpliwo軼i czekam na kolejn cz窷.

Recenzje miesi帷a
Forget Me Not
Julie Soto
Forget Me Not
Kto tak blisko
Wojciech Wolnicki (W. & W. Gregory)
Kto tak blisko
Poka wszystkie recenzje