Barwy szczęścia - 2929 odc. Sadowscy jadą na spotkanie z Czesławem. Streszczenie 2929 i 2930 odc.

Data: 2024-01-25 08:40:30 | Ten artykuł przeczytasz w 4 min. Autor: Agata Dudek
udostępnij Tweet

Serial Barwy szczęścia dziś w kolejnych odcinkach. W poprzednim epizodzie Kasia odkrywa, że Zofia, umarła w dniu jej urodzin, i że była jej biologiczną matką. Tymczasem w 2929 odcinku Sadowscy jadą na spotkanie z Czesławem, którym Kasia się rozczarowuje. Co jeszcze czeka widzów w 2929 i 2930 epizodzie serialu?

Kadr z serialu "Barwy szczęścia". fot. Centrum Informacji TVP / mat. prasowe

Barwy szczęścia – opis 2929 odcinka serialu

W 2929 odcinku serialu Barwy szczęścia Asia z Hubertem, po nocnym dyżurze stomatologicznym, jadą na zakończenie roku szkolnego. W pracy Hubert przeprasza Milenę za to, że nie przyjął jej zaproszenia do domu. Sadowscy zaś wybierają się do Wrocławia na spotkanie się z Czesławem. Kasia ceni sobie pomoc Łukasza. Wizyta u Zarzecznego rozczarowuje Kasię. Mężczyzna nie chce nic jej powiedzieć, nie chce rozmawiać o wydarzeniach z przeszłości. 

Czytaj również: Barwy szczęścia - 2928 odc. Kasia odkrywa, że Zofia była jej biologiczną matką. Streszczenie 2928 i 2929 odc.

Tymczasem Aleks i jego koledzy trafiają na komisariat, po tym co zrobili po zakończeniu balu. Chłopaka czeka domowy szlaban. Grzelakowa nie chce by świętował z kolegami zakończenie szkoły i początek wakacji. Borys namawia ją na zmianę planów. 

Barwy szczęścia – gdzie i kiedy obejrzeć 2929 odcinek serialu?

2929 odcinek serialu Barwy szczęścia obejrzymy w poniedziałek, 29 stycznia, o godzinie 20:10, na TVP 2.

Czytaj również: Czarna Pantera – Król może być tylko jeden.

Powtórka we wtorek, 30 stycznia 2024 roku, o godzinie 11:50, na TVP 2 i tego samego dnia, o godzinie 19:35, na tym samym kanale. Odcinek pojawi się również na platformie streamingowej TVP VOD. 

Barwy szczęścia – opis 2930 odcinka serialu

W 2930 odcinku serialu Barwy szczęścia Cezary zaprasza Natalię na romantyczną kolację, jednocześnie próbując namówić ja, by znalazła sobie pomoc w kancelarii. Kasia wciąż myśli o spotkaniu z Czesławem. Zastanawia się, czy mężczyzna jest jej ojcem. Łukasz proponuje sprawdzenie ksiąg parafialnych. Kasia spotyka się z księdzem, po czym od razu jedzie do Basi. 

Czytaj również: "Lipowo" – dziś finałowy odcinek. Co wydarzy się w 8 epizodzie serialu? 

Tymczasem Halicka przebywa w lokalu Vincenza, gdzie odwiedza jego i Anię. Mówi im, że wyjęła mieszkanie w okolicy i mieszka tam z partnerem Robertem i synem Karolem. Okazuje się, że jest nową lokatorką Jaworskiego. Nazywana jest przyjaciółką ze skarbówki. Jeszcze nikt nie wie, że zaczynają się kłopoty. 

Barwy szczęścia – gdzie i kiedy można obejrzeć 2930 odcinek serialu?

2930 odcinek serialu Barwy szczęścia obejrzymy we wtorek, 30 stycznia, o godzinie 20:10, na TVP 2. Odcinek dostępny będzie również w serwisie vod.tvp.pl. Powtórka w środę, 31 stycznia 2024 roku, o godzinie 11:50, na TVP 2 i tego samego dnia, o godzinie 19:35, na tym samym kanale. 

Barwy szczęścia streszczenie

Barwy szczęścia – książki

Barwy szczęścia to produkcja, która od wielu lat jest emitowana w Telewizji. Serial powstaje na bazie własnych scenariuszy. Oznacza to, że nie istnieje książka na jakiej bazuje. W zamian możemy jednak polecić Wam książkę, której tytuł brzmi Wilczy księżyc. Kobiety z Rodziny Wierzbickich a autorem jest Katarzyna Ryrych

Książkę "Wilczy księżyc. Kobiety z Rodziny Wierzbickich" wydawnictwa Prószyński i S-ka można kupić taniej w popularnych księgarniach internetowych:

 

Bądź na bieżąco z najnowszymi streszczeniami odcinków popularnych seriali i programów. Zaobserwuj nas w Google News!

 
Tagi: seriale, seriale obyczajowe, telewizja, tvp,

REKLAMA

Zobacz także

Musisz być zalogowany, aby komentować. Zaloguj się lub załóż konto, jeżeli jeszcze go nie posiadasz.

Reklamy
Recenzje miesiąca
Paderborn
Remigiusz Mróz
Paderborn
Fałszywa królowa
Mateusz Fogt
Fałszywa królowa
Między nami jest Śmierć
Patryk Żelazny
Między nami jest Śmierć
Zagraj ze mną miłość
Robert D. Fijałkowski ;
Zagraj ze mną miłość
Ktoś tak blisko
Wojciech Wolnicki (W. & W. Gregory)
Ktoś tak blisko
Serce nie siwieje
Hanna Bilińska-Stecyszyn ;
Serce nie siwieje
The Paper Dolls
Natalia Grzegrzółka
The Paper Dolls
Słowa wdzięczności
Anna H. Niemczynow
Słowa wdzięczności
Izabela i sześć zaginionych koron
Krzysztof P. Czyżewski
Izabela i sześć zaginionych koron
Pokaż wszystkie recenzje