Barwy szczęścia - 2946 odc. Kasia ponownie ma pretensje do Łukasza, boi się że znów ich narazi. Streszczenie 2946 i 2947 odc.

Data: 2024-02-19 09:09:47 | Ten artykuł przeczytasz w 5 min. Autor: Agata Dudek
udostępnij Tweet

Serial Barwy szczęścia dziś w kolejnych odcinkach. W poprzednim epizodzie Łukasz przekazuje Marczakowi dokumentacji inwestycji prosząc o dyskrecję. Tymczasem w 2946 odcinku Kasia ponownie ma pretensje do Łukasza, boi się że znów ich narazi. Co jeszcze czeka widzów w 2946 i 2947 epizodzie serialu?

Kadr z serialu "Barwy szczęścia". fot. Centrum Informacji TVP / mat. prasowe

Barwy szczęścia – opis 2946 odcinka serialu

W 2946 odcinku serialu Barwy szczęścia z Kanady wraca Sebastian witany przez Dominikę i Mateusza. Kowalscy są już oficjalnie rodziną zastępczą dla Mateuszka, więc mają powód do świętowania. Ale okazuje się, że radość nie trwa długo. Chłopiec coraz mocniej wypytuje o mamę. Nie rozumie dlaczego nie może jej odwiedzić. Kasia dowiaduje się o spotkaniu Łukasza z Weroniką. Jest na niego wściekła. Boi się, że znów ich naraża. Sadowski zostaje ostrzeżony przez Marczaka, że ukrywał informację o przestępstwie, jakie być może popełnił jego szef, to może stworzyć i jemu problemy. 

Przeczytaj także:


 

Tymczasem Paulina martwi się o małżeństwo Kasi i Łukasza. Okazuje niechęć Mariuszowi, uznając, że jest rywalem. Rawiczowa pojawia się u Małgorzaty i Jerzego. Niedługo potem Malwina zaczyna rodzić. 

Barwy szczęścia – gdzie i kiedy obejrzeć 2946 odcinek serialu?

2946 odcinek serialu Barwy szczęścia obejrzymy w czwartek, 22 lutego, o godzinie 20:10, na TVP 2.

Velvet - 2 odc. Don Rafael zostaje sam, a Alberto i Ana znikają bez śladu. Streszczenie 2 i 3 odcinka

Powtórka w piątek, 23 lutego 2024 roku, o godzinie 11:50 i tego samego dnia, o godzinie 19:35, na TVP 2. Odcinek pojawi się również na platformie streamingowej TVP VOD. 

Barwy szczęścia – opis 2947 odcinka serialu

W 2947 odcinku serialu Barwy szczęścia Aldona coraz mocniej zaczyna myśleć, że jest w ciąży. Nie bardzo dobrze się czuje. Może liczyć na opiekę Borysa. Paulina i Ksawery śledzą Mariusza, przekonani, że może zniszczyć ich rodzinę. Łukasz pracuje nad sprawą przekrętu. Postanawia to ujawnić, ostrzegając o tym Kasię, następnie odmawia współpracy z Dwoickim. Mówi mu, że nie będzie tuszował przestępstwa i brał w tym udział. Szef proponuje mu pieniądze za milczenia. Łukasz odrzuca propozycje, i zostaje zaatakowany przez ochroniarza biznesmena. 

„Velvet” – popularna hiszpańska telenowela ponownie w TVP!

Renata i Dominika wiedzą już, że muszą liczyć się z kontrolą Urzędu Skarbowego. Są przekonane, że to sprawka Stefaniaka. Halicka spodziewa się, i to ją martwi, że pomoc ukochanego to późniejsze kłopoty w pracy. 

Barwy szczęścia – gdzie i kiedy można obejrzeć 2947 odcinek serialu?

2947 odcinek serialu Barwy szczęścia obejrzymy w piątek, 23 lutego, o godzinie 20:10, na TVP 2. Odcinek dostępny będzie również w serwisie vod.tvp.pl. Powtórka w niedzielę, 25 lutego 2024 roku, o godzinie 6:00 i w poniedziałek, 26 lutego, o godzinie 11:50, na TVP 2.

Barwy szczęścia streszczenie

Barwy szczęścia – książki

Barwy szczęścia to produkcja, która od wielu lat jest emitowana w Telewizji. Serial powstaje na bazie własnych scenariuszy. Oznacza to, że nie istnieje książka na jakiej bazuje. W zamian możemy jednak polecić Wam książkę, której tytuł brzmi Radio Silence a autorem jest Alice Oseman

Książkę "Radio Silence" wydawnictwa Jaguar można kupić taniej w popularnych księgarniach internetowych:

Bądź na bieżąco ze swoim ulubionym serialem! Zaobserwuj nas na Facebooku!

Chcesz jako pierwszy poznać najnowsze streszczenia odcinków popularnych seriali i programów? Zaobserwuj nas w Google News!

 
Tagi: seriale, seriale obyczajowe, telewizja, tvp,

REKLAMA

Zobacz także

Musisz być zalogowany, aby komentować. Zaloguj się lub załóż konto, jeżeli jeszcze go nie posiadasz.

Reklamy
Recenzje miesiąca
Upiór w moherze
Iwona Banach
Upiór w moherze
Jemiolec
Kajetan Szokalski
Jemiolec
Pożegnanie z ojczyzną
Renata Czarnecka ;
Pożegnanie z ojczyzną
Sprawa lorda Rosewortha
Małgorzata Starosta
Sprawa lorda Rosewortha
Szepty ciemności
Andrzej Pupin
Szepty ciemności
Gdzie słychać szepty
Kate Pearsall
Gdzie słychać szepty
Góralskie czary. Leksykon magii Podtatrza i Beskidów Zachodnich
Katarzyna Ceklarz; Urszula Janicka-Krzywda
Góralskie czary. Leksykon magii Podtatrza i Beskidów Zachodnich
Zróbmy sobie szkołę
Mikołaj Marcela
Zróbmy sobie szkołę
Siemowit Zagubiony
Robert F. Barkowski ;
Siemowit Zagubiony
Pokaż wszystkie recenzje