Barwy szczęścia - 2976 odc. Łukasz nie może pogodzić się z randką Kasi. Streszczenie 2976 i 2977 odc.

Data: 2024-04-02 09:07:11 | Ten artykuł przeczytasz w 5 min. Autor: Agata Dudek
udostępnij Tweet

Serial Barwy szczęścia dziś w kolejnym odcinku. W poprzednim epizodzie randka Kasi z Mariuszem wydaje się być bardzo udana. Tymczasem w 2976 odcinku spotkanie Kasi z Mariuszem bardzo przeżywa jej mąż, Łukasz. Co jeszcze czeka widzów w 2976 i 2977 epizodzie serialu?

Kadr z serialu "Barwy szczęścia". fot. Centrum Informacji TVP / mat. prasowe

Barwy szczęścia – opis 2976 odcinka serialu

W 2976 odcinku serialu Barwy szczęścia Halina idzie do szkoły Doroty, by przekonać ją, że Omar nie jest winny. Marcin przesłuchuje kolejnego świadka, tym razem  jest nim Admaski, który jest właścicielem auta, który Kujawiak napadł na Dorotę. Łukasz nie może pogodzić się z randką Kasi i Mariusza. Wciąż ją przeżywa. Kasia natomiast musi zastąpić Reginę w fitness klubie. Celina, którą spotyka w klubie doprowadza do wyrzutów sumienia. 

Przeczytaj także: Pierwsza miłość - 3787 odc. Kamil zostaje aresztowany?! Streszczenie 3787 odcinka

Tymczasem Madzia i Wiktor idą na rodzinną kolację do Tomasza i Oliwki. Spotykają tam dziadka chłopaka, Henryka. Sytuacja robi się bardzo problematyczna.  

Barwy szczęścia – gdzie i kiedy obejrzeć 2976 odcinek serialu?

2976 odcinek serialu Barwy szczęścia obejrzymy w piątek, 5 kwietnia 2024 roku, o godzinie 20:10, na TVP 2.

Czytaj także: Czytaj również: Barwy szczęścia - 2977 odc. Kasia zamierza znów spotkać się z Mariuszem. Streszczenie 2977 i 2978 odc. 

Powtórka w niedzielę, 7 kwietnia, o godzinie 6:00 i w poniedziałek, 8 kwietnia, o godzinie 11:50 i tego samego dnia, o godzinie 19:35, na tym samym kanale. Odcinek pojawi się również na platformie streamingowej TVP VOD. 

Barwy szczęścia – opis 2977 odcinka serialu

W 2977 odcinku serialu Barwy szczęścia Aleks zaczyna naukę w zawodówce, z czym nie może pogodzić się jego matka. Zamierza znaleźć mu miejsce w liceum. On jednak woli zostać tam gdzie jest, bo bardzo mu się to podoba. Kasia znów spotyka się z Mariuszem. Rozmawiają, co słyszy, przypadkowo Celina. Wkrótce donosi o tym co słyszała Reginie. 

Przeczytaj także:


Tymczasem Łukasz znów dostaje propozycję wspólnego śledztwa. Brońska wykorzystuje sytuację i przekonuje Łukasza, że nie śledztwo było powodem rozpadu jego małżeństwa. Wiktor namawia Madzię na kolejne spotkanie z jego matką. Choć dziewczyna się wzbrania, finalnie Grażyna zostaje jej przyjaciółką. To cieszy Wiktora. Ponownie mówi Madzi, że ją kocha. 

Barwy szczęścia – gdzie i kiedy można obejrzeć 2977 odcinek serialu?

2977 odcinek serialu Barwy szczęścia obejrzymy w poniedziałek, 8 kwietnia 2024 roku, o godzinie 20:10, na TVP 2. Odcinek dostępny będzie również w serwisie vod.tvp.pl. Powtórka we wtorek, 9 kwietnia, o godzinie 11:50 i tego samego dnia, o godzinie 19:35, na tym samym kanale.  A także w sobotę, 13 kwietnia, o godzinie 4:55 na TVP 2. 

Barwy szczęścia streszczenie

Barwy szczęścia – książki

Barwy szczęścia to produkcja, która od wielu lat jest emitowana w Telewizji. Serial powstaje na bazie własnych scenariuszy. Oznacza to, że nie istnieje książka na jakiej bazuje. W zamian możemy jednak polecić Wam książkę, której tytuł brzmi Zrabowane nadzieje a autorem jest Nina Zawadzka.

Książkę "Zrabowane nadzieje" wydawnictwa Filia można kupić taniej w popularnych księgarniach internetowych:

Bądź na bieżąco ze swoim ulubionym serialem! Zaobserwuj nas na Facebooku!

Chcesz jako pierwszy poznać najnowsze streszczenia odcinków popularnych seriali i programów? Zaobserwuj nas w Google News!

 
Tagi: seriale obyczajowe, telewizja, tvp,

REKLAMA

Zobacz także

Musisz być zalogowany, aby komentować. Zaloguj się lub załóż konto, jeżeli jeszcze go nie posiadasz.

Reklamy
Recenzje miesiąca
Paderborn
Remigiusz Mróz
Paderborn
Fałszywa królowa
Mateusz Fogt
Fałszywa królowa
Jesteś jak kwiat
Beata Bartczak
Jesteś jak kwiat
Kolekcjoner
Daniel Silva
Kolekcjoner
Miłość szyta na miarę
Paulina Wiśniewska
Miłość szyta na miarę
Między nami jest Śmierć
Patryk Żelazny
Między nami jest Śmierć
Zagraj ze mną miłość
Robert D. Fijałkowski ;
Zagraj ze mną miłość
Forget Me Not
Julie Soto
Forget Me Not
Ktoś tak blisko
Wojciech Wolnicki (W. & W. Gregory)
Ktoś tak blisko
Róża Napoleona
Jacobine van den Hoek
Róża Napoleona
Pokaż wszystkie recenzje