Barwy szczęścia - 3004 odc. Bruno dostaje pozew rozwodowy. Streszczenie 3004 i 3005 odc

Data: 2024-05-13 10:17:01 | Ten artykuł przeczytasz w 4 min. Autor: Agata Dudek
udostępnij Tweet

Serial Barwy szczęścia dziś w kolejnym odcinku. W poprzednim epizodzie Ania postanawia, że zmieni całkowicie menu w Feel Good, pozbywając się włoskich dań. Tymczasem w 3004 Bruno otrzymuje od Bożeny wniosek rozwodowy. Co jeszcze czeka widzów w 3004 i 3005 epizodzie serialu?

Kadr z serialu "Barwy szczęścia". fot. Centrum Informacji TVP / mat. prasowe

Barwy szczęścia – opis 3004 odcinka serialu

W 3004 odcinku serialu Barwy szczęścia Bożena daje Brunowi pozew rozwodowy. Szanse na uratowanie małżeństwa są zatem niewielkie. Sadowski stara się porozmawiać z Celiną, chce znów się do niej zbliżyć. Ona jednak wyraźnie tego nie chce. Czuje, że on wciąż żyje chęcią powrotu do Kasi. 

Przeczytaj także: Bajecznie bogaci Azjaci - przezabawna komedia na podstawie popularnej powieści znów w tv! O czym jest?

Sławka i Borys pomagają Ani stworzyć nowe menu w Feel Good. Ale to sprawia, że klientów w lokalu jest coraz mniej. Marysia jest opryskliwa wobec Asi i Emila. Hubert jest tym zmartwiony. Ukrywa przed Marysią, że kocha Asię. Związek zauważa jednak Emil, który wprost pyta o to matkę.

Barwy szczęścia – gdzie i kiedy obejrzeć 3004 odcinek serialu?

3004 odcinek serialu Barwy szczęścia obejrzymy w czwartek, 16 maja 2024 roku, o godzinie 20:10, na TVP 2.

Czytaj także: Czytaj również: Barwy szczęścia - 3005 odc. Krystyna zamierza spisać testament. Streszczenie 3005 i 3006 odc 

Powtórka w piątek, 17 maja, o godzinie 11:50, i tego samego dnia, o godzinie 19:35, na tym samym kanale. A także w niedzielę, 19 maja, o godzinie 5:30 na TVP 2.  Odcinek pojawi się również na platformie streamingowej TVP VOD. 

Barwy szczęścia – opis 3005 odcinka serialu

W 3005 odcinku serialu Barwy szczęścia Krystyna, która mocno stresuje się badaniami, postanawia, że spisze testament. Podczas rezonansu dostaje ataku paniki. Równie nerwowo ma Sławka, która musi zmierzyć się w sądzie z Kornelem. Nie słucha Klemensa, który twierdzi, że rozwód ich będzie prosty. 

Przeczytaj także:


 Ania namówiona przez Aleksa i Justina zmienia nazwę lokalu na Restobar SezoNovy. Proponuje pracę Skotnickiemu. Kacper zmienia fryzurę, a Malwina dziwnie zachowuje się w pracy. Po południu, spacerując z dzieckiem, nagle je porzuca i znika. 

Barwy szczęścia – gdzie i kiedy można obejrzeć 3005 odcinek serialu?

3005 odcinek serialu Barwy szczęścia obejrzymy w piątek, 17 maja 2024 roku, o godzinie 20:10, na TVP 2. Odcinek dostępny będzie również w serwisie vod.tvp.pl. Powtórka w niedzielę, 19 maja, o godzinie 6:00, i w poniedziałek, 20 maja, o godzinie 11:50 i 19:35, na TVP 2. 

Barwy szczęścia streszczenie

Bądź na bieżąco ze swoim ulubionym serialem! Zaobserwuj nas na Facebooku!

Chcesz jako pierwszy poznać najnowsze streszczenia odcinków popularnych seriali i programów? Zaobserwuj nas w Google News!

 
Tagi: seriale obyczajowe, telewizja, tvp,

REKLAMA

Zobacz także

Musisz być zalogowany, aby komentować. Zaloguj się lub załóż konto, jeżeli jeszcze go nie posiadasz.

Reklamy
Recenzje miesiąca
Sekrety domu Bille
Agnieszka Janiszewska
Sekrety domu Bille
Morderstwo z malinką na deser
Monika B. Janowska
Morderstwo z malinką na deser
Witajcie w Chudegnatach
Katarzyna Wasilkowska
Witajcie w Chudegnatach
Freudowi na ratunek
Andrew Nagorski
Freudowi na ratunek
Do roboty!
Katarzyna Radziwiłł
Do roboty!
A wokół nas pomarańcze
Weronika Tomala
A wokół nas pomarańcze
Déja vu
Jolanta Kosowska
 Déja vu
Imperium
Conn Iggulden
Imperium
Pokaż wszystkie recenzje