Barwy szczęścia - 2842 odc. Hubert zabiera Emila do dyspozytorni. Streszczenie 2842 i 2843 odc.

Data: 2023-09-19 11:01:59 Autor: Agata Dudek
udostępnij Tweet

Barwy szczęścia to produkcja, którą codziennie możemy oglądać w telewizji. Już dziś na TVP 2 swoją premierę będzie miał kolejny odcinek. Co czeka widzów w 2842 epizodzie serialu? Co wydarzy się także w odcinku 2843?

Kadr z serialu "Barwy szczęścia". fot. Centrum Informacji TVP / mat. prasowe

Barwy szczęścia – opis 2842 odcinka serialu

W 2842 odcinku serialu Barwy szczęścia Emil bawi się, że trafił do zakładu poprawczego, po tym jak bezprawnie wezwał karetkę do śpiącej matki. Hubert postanawia zatem, że zabierze chłopca do dyspozytorni, by dowiedział się na czym polega praca ratowników. Emilka zostaje pouczona przez Malwinę. Bogusia wychodzi z aresztu, po zgłoszeniu przez wnuka kradzieży, i od razu kłóci się z Mirkiem. Ten żąda od niej by oddała skradzione rzeczy, które zostawiła w lombardzie. A ponieważ nie chce tego zrobić, zaczyna ją śledzić. Przez to nie pojawia się w szkole.  

Czytaj również: Barwy szczęścia - bohaterowie, kto jest kim?

Tymczasem Bogusia i Danka znów wpadają w kłopoty. Zostają wyrzucone z lokalu, w którym były, po czym ktoś rozbija w nim szybę. Policję informuje Mirek, twierdząc, że to wina babci. Vincenzo namawia swoich gości do kosztowania ostryg, także  kontrolerkę z Urzędu Skarbowego, twierdzą, że jest rewelacyjnym afrodyzjakiem. Urzędniczka jest oburzona, zaś o jej adorowanie zazdrosna jest Żabcia. 

Barwy szczęścia – gdzie i kiedy obejrzeć 2842 odcinek serialu?

2842 odcinek serialu Barwy szczęścia obejrzymy we wtorek, 19 września 2023 w TVP 2 o 20.10. 

Czytaj również: Love Island Wyspa Miłości 8 - odc. 14. Czym zaskoczą nowi uczestnicy? Streszczenie 14 i 15 odcinka

Odcinek pojawi się również na platformie streamingowej TVP VOD, a powtórkowe emisje planowane są na środę, 20 września 2023 o 11.50 i tego samego dnia, o godzinie 19:35 w TVP 2.

Barwy szczęścia – opis 2843 odcinka serialu.

W 2843 odcinku serialu Barwy szczęścia Damian jest wściekły na syna, który zgłosił na policję babcię. Niedługo potem Marcin zauważa chłopaka przed lokalem, w którym rozbito szybę. Sądzi, że zrobił to właśnie Mirek, wściekły na babcię z powodu jej picia. Cezary przy pomocy Małgorzaty i Natalii znajduje mieszkanie. Rawiczowa dalej nie cieszy się z ich związku. Syn daje jej wobec tego ultimatum. Albo zaakceptuje jego ukochaną, albo on zrywa kontakt z rodziną. 

Czytaj również: Hotel Paradise 7 - odc. 17. Kryzys Kornelii. Streszczenie 17 i 18 odcinka

Kłócą się, więc Rawicz jedzie konno do lasu, gdzie ma wypadek. Hubert otrzymuje podziękowanie od Emilki, w sprawie jej syna. Odkryte zostaje to, że Klara wypłaciła wszystkie pieniądze z konta. 

Barwy szczęścia – gdzie i kiedy można obejrzeć 2843 odcinek serialu?

2843 odcinek serialu Barwy szczęścia obejrzymy w środę, 20 września 2023 w TVP 2 o 20.10. Powtórka odcinka w czwartek, 21 września, o godzinie 11:50 i tego samego dnia, o godzinie 19:35, na TVP 2. Odcinek dostępny będzie również w serwisie vod.tvp.pl.

Barwy szczęścia – książki

Barwy szczęścia to produkcja, która od wielu lat jest emitowana w Telewizji. Serial powstaje na bazie własnych scenariuszy. Oznacza to, że nie istnieje książka na jakiej bazuje. W zamian możemy jednak polecić Wam książkę, której tytuł brzmi Kochaj i pisz, a autorem jest Denise Hunter

Książkę "Kochaj i pisz" wydawnictwa Dreams można kupić taniej w popularnych księgarniach internetowych:

Tagi: barwy szczęścia, seriale, seriale obyczajowe, telewizja, tvp,

REKLAMA

Zobacz także

Musisz być zalogowany, aby komentować. Zaloguj się lub załóż konto, jeżeli jeszcze go nie posiadasz.

Reklamy
Recenzje miesiąca
Holly
Stephen King
Holly
Dom na granicy
Anna Wojtkowska-Witala ;
Dom na granicy
Najważniejsze to przeżyć
Ałbena Grabowska
Najważniejsze to przeżyć
Uznanie
W. & W. Gregory
Uznanie
Tango z rożnem
Iwona Banach
Tango z rożnem
Domki z kart
Anna Ziobro
Domki z kart
Ostatni trop Kopernika
Marcin Przewoźniak
Ostatni trop Kopernika
Podróbka
Kirstin Chen
Podróbka
Pokaż wszystkie recenzje