Serial Netflix Będzie dobrze – wszystko dla dobra dziecka

Data: 2021-08-20 12:44:41 Autor: adudek
udostępnij Tweet

Jeszcze jedna serialowa produkcja, o której dziś mamy przyjemność Was poinformować to komediodramat Będzie dobrze. Serial dziś debiutuje na Netflix. 

Obrazek w treści

Autor zdjęcia: Natalia Bermudez/NETFLIX

Wzruszająca opowieść o rodzinie i trudnych decyzjach, produkcji meksykańskiej już do obejrzenia w całym sezonie na wspomnianej wyżej platformie. A co o nim wiemy?

Będzie dobrze – opis serialu

Serial Będzie dobrze to dramat, w którym znajdziemy także elementy komedii. Jest to wzruszająca opowieść o parze będącej w separacji. Dla dobra dziecka, nie rozstają się definitywnie, a mieszkają ze sobą pod jednym dachem, a nawet śpią w jednym łóżku. 

Czytaj również: Bal czterdziestu jeden – dramat oparty na faktach, z środową premierą na Netflix

Nie jest to jednak tak łatwe jak się im wydaje, ale chcą być dobrymi, odpowiedzialnymi rodzicami dla swojego dziecka i zachowywać pozory. Pytanie, czy jest to jednak dobre rozwiązanie? 

Będzie dobrze – obsada serialu

Serial Będzie dobrze to produkcja meksykańska, więc w obsadzie znaleźli się aktorzy z tego właśnie kraju. W serialu zagrali: Lucia Uribe, Flavio Medina, Isabella Vazques Morales, Piesse Loius oraz Mercedes Herdandez. 

Będzie dobrze – gdzie obejrzeć?

Serial Będzie dobrze, meksykański komediodramat jest produkcją oryginalną platformy Netflix. Dlatego też w całym sezonie jest dostępny właśnie na Netflix. 

Czytaj również: Tragiczna dżungla, zagadkowy dramat zadebiutował na Netflix

Będzie dobrze – kiedy premiera serialu?

Serial zadebiutował na platformie Netflix dziś, 20 sierpnia 2021 roku. Udostępniony został tradycyjnie w godzinach porannych, a całym pierwszym sezonie. 

Będzie dobrze – opinie o serialu 

Opisywana serialowa produkcja może zaciekawić widzów lubiących komediodramaty, i coraz bardziej popularne na platformie Netflix seriale meksykańskie. Na wspomnianej platformie możemy oglądać serial Kto zabił Sarę czy Dom kwiatów, który oprócz serialu w kilku sezonach, jest także do obejrzenia w fabularnym filmie - Dom kwiatów – Film. 

Czytaj również: Co nowego na Netfliksie? Najważniejsze premiery od 15 do 22 sierpnia sierpnia 2021 roku

Nowa meksykańska serialowa produkcja to pełna znaków zapytania próba odpowiedzi, czy warto pozostać w udawanym związku, jedynie dla dobra dziecka. Serial w nieco komediowy sposób zbliża się w stronę psychologicznych aspektów nieistniejącego już małżeństwa. 

Będzie dobrze – książki

Serial Będzie dobrze to serial oparty na autorskim scenariuszu, co oznacza, że nie istnieje książka na jakiej bazuje. W zamian polecamy książkę o takim samym tytule, Będzie dobrze, której autorem jest Michał Leśniak.

Książkę „Będzie dobrze” można kupić taniej poniżej:

REKLAMA

Zobacz także

Musisz być zalogowany, aby komentować. Zaloguj się lub załóż konto, jeĹźeli jeszcze go nie posiadasz.

Reklamy