Berek, komedia w gwiazdorskiej obsadzie, inspirowana prawdziwymi wydarzeniami, dziś na TVN 7

Data: 2023-11-23 10:34:08 | Ten artykuł przeczytasz w 4 min. Autor: Agata Dudek
udostępnij Tweet

Berek, zabawna komedia inspirowana prawdziwymi wydarzeniami, od Warner Bros to dzisiejsza propozycja od kanału TVN 7. Film opowiadający o przyjaciołach i którzy co roku, od lat oddają się zabawie w jedną z dziecinnych gier. 

Ed Helms jako Hoagie, Jon Hamm jako Callahan, Jake Johnson jako Randy, Hannibal Buress jako Sable i Jeremy Renner jako Jerry w filmie "Berek".  

Film, jak już wspomnieliśmy nosi polski tytuł Berek i miał swoją polską kinową premierę na początku lipca roku 2018. Dziś za sprawą TVN, należącego do Warner Bros. Discovery film będzie można obejrzeć na kanale TVN 7. O czym opowiada fabuła? Kiedy i gdzie można zobaczyć film? 

Berek – opis 

O czym opowiada film Berek? Jest to amerykański komedia, w której znalazło się też nieco akcji, dla której filmową inspiracją stały się prawdziwe wydarzenia. Bohaterami film są Hoagie, Callahan, Randy, Sable oraz Jerry, którzy są przyjaciółmi już od czasów szkolnych. Są już dorośli, maja poukładane życie, ale co roku, od dawien dawna organizują w swojej dawnej szkole zabawę w berka. 

Czytaj również: Velvet - 2 odc. Don Rafael zostaje sam, a Alberto i Ana znikają bez śladu. Streszczenie 2 i 3 odcinka

Oddają się jej przez cały miesiąc, nie ograniczając się przestrzennie, przenosząc  ją także po całym kraju. Mistrzem w ich zawodach był do tej pory Jerry. Teraz jednak skupia on swoją uwagę na przygotowaniach do swojego ślubu. Koledzy mają więc nadzieję, że tym razem wygra jeden z nich. 

Berek – obsada

Film Berek to produkcja amerykańska, w której w głównych rolach, jako przyjaciele od dzieciństwa wystąpili: Ed Helms jako Hoagie, Jon Hamm jako Callahan, Jake Johnson jako Randy, Hannibal Buress jako Sable oraz Jeremy Renner jako Jerry. W pozostałych rolach: Annabelle Wallis, Isla Fisher, Rashida Jones, Leslie Bibb.

Reżyserem filmu jest Jeff Tomsic.

Berek – gdzie obejrzeć?

Film Berek to produkcja z roku 2018, która miała swoją kinową, polską premierę na początku lipca tego roku. Film wyemitowany zostanie na antenie TVN w czwartek, 23 listopada 2023 o godzinie 20:00. Powtórka w sobotę, 25 listopada 2023 o godzinie 0:45 na TVN 7, i w niedzielę, 26 listopada, o godzinie 22:15, także na tym samym kanale.  

Czytaj również: „Velvet” – popularna hiszpańska telenowela ponownie w TVP!

Berek - opinie o filmie

Film Berek to produkcja, która przypadnie do gustu zwolennikom produkcji komediowych, ale i takich, w których nie brakuje akcji. Może spodobać się także miłośnikom produkcji bazujących, lub opartych na prawdziwych wydarzeniach. Więcej na temat filmów i seriali znajdziecie w naszym dziale nowości filmowe i serialowe.

Czytaj także: Żądza śmierci. Steven Seagal w pojedynku z rosyjskim mafiozem...

Film od swojego debiutu kilka lat temu zbiera dość dobre oceny, i raczej pozytywne recenzje. 

Berek - książki

Film Berek to produkcja komediowa, z domieszką akcji. Film powstał na kanwie scenariusza oryginalnego, co oznacza, że nie ma odpowiednika książkowego. Jeśli szukacie emocjonującej lektury, polecamy Wam książkę o tytule Mężczyzna bez twarzy, której autorem jest Catherine Ryan Howard.

Książkę "Mężczyzna bez twarzy" wydawnictwa Świat Książki można kupić taniej:

Tagi: filmy w tv, telewizja, tvn, komedie, akcji,

REKLAMA

Zobacz także

Musisz być zalogowany, aby komentować. Zaloguj się lub załóż konto, jeżeli jeszcze go nie posiadasz.

Film
Reklamy
Recenzje miesiąca
Upiór w moherze
Iwona Banach
Upiór w moherze
Jemiolec
Kajetan Szokalski
Jemiolec
Pożegnanie z ojczyzną
Renata Czarnecka ;
Pożegnanie z ojczyzną
Sprawa lorda Rosewortha
Małgorzata Starosta
Sprawa lorda Rosewortha
Szepty ciemności
Andrzej Pupin
Szepty ciemności
Gdzie słychać szepty
Kate Pearsall
Gdzie słychać szepty
Góralskie czary. Leksykon magii Podtatrza i Beskidów Zachodnich
Katarzyna Ceklarz; Urszula Janicka-Krzywda
Góralskie czary. Leksykon magii Podtatrza i Beskidów Zachodnich
Zróbmy sobie szkołę
Mikołaj Marcela
Zróbmy sobie szkołę
Siemowit Zagubiony
Robert F. Barkowski ;
Siemowit Zagubiony
Pokaż wszystkie recenzje