"Bez skrupułów": Czy Kawęcki jest dziadkiem Zosi? Co wydarzy się w 3, 4 i 5 odc Bez skrupułów?

Data: 2020-11-07 14:01:04 Autor: Tamer Adas
udostępnij Tweet

Bez skrupułów to serial stanowiący rozszerzenie filmu Solid Gold, koncentrujący się na kryminalnym scenariuszu inspirowany słynną firmą Amber Gold, ukazując fikcyjne powiązania, spiski, przestępcze działania oraz rywalizację służb wykorzystujących tę jednostkę do swoich własnych celów. Co czeka fanów w odcinkach 3, 4 i 5 odc Bez skrupułów?

Obrazek w treści 

Bez skrupułów to polski serial, rozszerzający opowieść zarysowaną w filmie oraz powieści Solid Gold.

Bez skrupułów – opis 3 odc

Co stanie się w 3 odc Bez skrupułów? Smok po raz kolejny, spotyka się z Kają, podczas gdy ta odbiera małą Zosię ze szkoły. Mężczyzna stara się dowiedzieć w jakim wieku jest dziecko, nie wiedząc czy przypadkiem to nie on jest jej ojcem.

Kaja szybko wpada w gniew, nie chcą prowadzić z nim tego typu rozmów na tematy osobiste.

Czytaj także: Uciec do Sielanki! Obejrzyjcie wywiad z Małgorzatą Gutowską-Adamczyk!

Żona zamordowanego mężczyzny, po tym jak zdradziła wszystkie informacje Kai, zostaje brutalnie i bezwzględnie pobita. Policjantka zdaje sobie sprawę z tego, że musi jeszcze bardziej uważać, ponieważ każdy może być zagrożony. W Sommelier dochodzi do strzelaniny i zabójstwa!

Bez skrupułów – gdzie obejrzeć 3 odc?

Gdzie można zobaczyć 3 odcinek Bez skrupułów? Kolejny epizod zobaczyć będzie można w piątek, 7 listopada na antenie stacji Polsat od godziny 20:00.

Czytaj także: Czytelnik nie może się nudzić, czytając powieść sensacyjną. Wywiad z Moniką Wysocką i Arturem Kawką

Po premierze odcinek zobaczyć będzie można także w Internecie – za pośrednictwem platformy ipla.tv

Bez skrupułów – opis 4 odc

Co stanie się w 4 odc Bez skrupułów? Kawęcki naciska na przełożonych Nowickiego, próbując wymusić przerwanie śledztwa wobec Solid Gold. Ma nadzieję, że uda mu się pozbyć się go z Wybrzeża. Ten jednak nie zgadza się na tego typu krok, zarzekając się że będzie jeszcze ostrożniejszy.

Komendant zdradza, że swoje ustalenia dotyczące akcji przejęcia samolotu z jego zawartością, niezwykle cenną zawartością.

Czytaj także: Już wkrótce najnowsza książka autorki Niezgodnej

Akcja w pełni należała do CBŚ, zabezpieczając policję oraz sygnalizując, że Kaja Miller powróciła do pracy. Kawęcki rozpoczyna własne, prywatne śledztwo wokół niej oraz jej rodziny, nakazując swojemu człowiekowi, aby ją zaczął śledzić.

Restauracja Sommelier po raz kolejny staje się miejsce zbrodni, gdzie tym razem dochodzi do kolejnego morderstwa....

Bez skrupułów – gdzie obejrzeć 4 odc?

Gdzie można zobaczyć 4 odcinek Bez skrupułów? Kolejny epizod zobaczyć będzie można w piątek, 7 listopada na antenie stacji Polsat od godziny 21:05.

Czytaj także: Oto najlepsze książki na jesień!

Po premierze odcinek zobaczyć będzie można także w Internecie – za pośrednictwem platformy ipla.tv

Bez skrupułów – opis 5 odc

Co wydarzy się w 1 odcinku Bez skrupułów? Wacławski został zawieszony po tym jak po prostu wypuścił dilera narkotyków, którego dopiero co schwytała Kaja. Jego stanowisko i obowiązku przejął Smok.

To właśnie on będzie odpowiedzialny za zajęcie się morderstwami w słynnej restauracji Sommelier, będącej niedawno miejsce zmagań.

Czytaj także: Wydawcy apelują: "Kupujcie książki"

Kawecki odbywa spotkanie z Nowickim, postanawiając tym razem postawić na otwarte karty, zdradzając mu, że to właśnie on utrudniał mu interesy. Chce w ten sposób rozpocząć rozejm.

Po tym zdarzeniu Kawecki spotka się z Kają, składając jej lukratywną propozycję, mając niemalże pewność, że Zosia może być faktycznie jego wnuczką!

Bez skrupułów – gdzie obejrzeć 5 odc?

Gdzie można zobaczyć 5 odcinek Bez skrupułów? Najnowszy epizod zobaczyć będzie można w piątek, 14 listopada na antenie stacji Polsat od godziny 20:00.

Czytaj także: "Bez skrupułów": Gwałt, porwanie, morderstwo, spisek... Co wydarzy się w 1, 2 oraz 3 i 4 odc Bez skrupułów?

Po premierze odcinka w telewizji, nowy epizod zobaczyć będzie można także w Internecie – za pośrednictwem platformy ipla.tv

Bez skrupułów – książka

Serial Bez skrupułów jest rozszerzoną formą filmu Solid Gold, mocno inspirowanego realnymi wydarzeniami kryminalnymi i politycznymi, które miały miejsce w Polsce, jeszcze nie tak dawno temu. Serial zapewnia większą porcję wątków i motywów do odkrywania. Film oraz naturalnie serial, doczekał się książkowej publikacji w postaci powieści Solid Gold, autorstwa reżysera Jacka Bromskiego.

Książkę Solid Gold kupić można poniżej:

REKLAMA

Zobacz także

Musisz być zalogowany, aby komentować. Zaloguj się lub załóż konto, jeżeli jeszcze go nie posiadasz.

Książka
Solid Gold
Jacek Bromski0
Okładka książki - Solid Gold

Śmierć właściciela znanej trójmiejskiej restauracji i winiarni uruchamia lawinę zdarzeń, które zaskakują w równym stopniu przestępczy półświatek, jak...

dodaj do biblioteczki
Reklamy
Recenzje miesiąca
Bóg Maszyna
Joanna W. Gajzler
Bóg Maszyna
Tam, gdzie nie pada
Michael Sowa
Tam, gdzie nie pada
Przepustka do męskości
Paweł Pollak
Przepustka do męskości
Kwestia winy
Małgorzata Rogala
Kwestia winy
Żyje się tu i teraz
Katarzyna Kaźmierczak
Żyje się tu i teraz
Prezydentka
Marika Krajniewska
Prezydentka
Joker
Natalia Nowak-Lewandowska
Joker
Pokaż wszystkie recenzje