Bitwa o gości – 1 odcinek dziś w telewizji! O czym jest?

Data: 2023-10-01 13:15:01 Autor: Mirosław Kalinowski
udostępnij Tweet

Już dziś na antenie stacji TVN wyemitowany zostanie pierwszy odcinek nowego programu Bitwa o gości. Hotelarze odwiedzą miejsca prowadzone przez swoich kolegów po fachu, by wzajemnie się ocenić. Co wydarzy się w pierwszym odcinku? Sprawdźcie już teraz!

Bohaterowie programu Bitwa o gościfot. mat. prasowe / TVN - x-news

Bitwa o gości to zupełnie nowy format, który na początku października zadebiutuje na antenie stacji TVN. Już dziś będziemy mogli zobaczyć pierwszy odcinek produkcji – co warto o nim wiedzieć? Sprawdź już teraz!

Bitwa o gości 1 odc. – opis

O czym jest 1 odcinek programu Bitwa o gości? Bohaterami 1 epizodu programu będą Mateusz oraz Andżelika, małżeństwo, które od pewnego czasu prowadzi bardzo gustowny hotel na Mazurach. Przed laty obiekt kupiony został przez rodziców Andżeliki, którzy zdecydowali, że zarządzać będzie nim właśnie ich córka. Młoda kobieta rozwinęła hotel w luksusowy resort, który teraz odwiedzą pozostali uczestnicy show, między innymi Alicja i Ryszard – właściciele urokliwej Karczmy Wallenroda. Choć miejsce nie jest najnowsze, to jednak czuć w nim rodzinną gościnność.

Czytaj także: Rafa – Nadciąga rekin ludożerca!

W pierwszym odcinku trafimy także nad morze, a konkretnie – do Mielna. Właśnie tam w swoim hotelu ugoszczą nas Michał oraz Tomasz, dwaj bracia. Na koniec zaś trafimy prosto do polskiej dziczy w Borach Tucholskich, gdzie domki letniskowe prowadzą Ewa z Krzysztofem.

Bitwa o gości 1 odcinek – kiedy w tv?

1 odcinek programu Bitwa o gości będzie można zobaczyć w telewizji 1 października 2023 roku o godz. 17:30 na antenie stacji TVN. Po premierze odcinka w telewizji, epizod pojawi się również na platformie Player.pl.

Czytaj także: "Wasabi: Hubert zawodowiec" - Trudne i zabawne przygody paryskiego policjanta w Tokio!

Oprócz tego powtórka 1 odcinka wyemitowana zostanie o godz. 0:45 w czwartek, 5.10.2023 r.

Bitwa o gości 2 odcinek – kiedy?

Jeśli 1 odcinek programu bardzo się Wam spodoba, mamy dla was dobrą wiadomość: kolejny odcinek wyemitowany zostanie już w przyszłym tygodniu.

Czytaj także: Krucjata Bourne a – Nie taki był plan...

W 2 odc. Bitwy na gości poznamy kolejne pary prowadzące hotele, odwiedzimy też kolejne polskie miasta. Będzie sporo się działo, a zwycięzcami zostaną właściciele najlepiej ocenionego w danym odcinku hotelu. 2 odc. Bitwy na gości trafi do telewizji dokładnie 8.10.2023 r. o godz. 17:30. 

Tagi: programy reality show,

REKLAMA

Zobacz także

Musisz być zalogowany, aby komentować. Zaloguj się lub załóż konto, jeżeli jeszcze go nie posiadasz.

Reklamy
Recenzje miesiąca
Szkielet
Janusz Mika
Szkielet
Spotkamy się we śnie
Jolanta Kosowska; Marta Jednachowska
Spotkamy się we śnie
Opera na trzy śmierci
Sylwia Stano
Opera na trzy śmierci
Ocalało pięciu
Holly Jackson
Ocalało pięciu
Zbój
Joanna Jagiełło
Zbój
Sekrety Białej. Leśniczówka
Agnieszka Panasiuk
Sekrety Białej.  Leśniczówka
Ulica Pazurkowa. Zaklinacz kotów
Aleksandra Struska-Musiał ;
Ulica Pazurkowa. Zaklinacz kotów
Wtem denat
Marta Kisiel
Wtem denat
Pokaż wszystkie recenzje