Bodyguard i żona zawodowca – komediowe kino akcji, wkrótce w kinach

Data: 2021-06-07 11:00:01 Autor: adudek

Tym razem prezentujemy kolejną produkcję kinową, która na wielkim ekranie pojawi się już z początkiem lipca. Jej tytuł to Bodyguard i żona zawodowca.

Obrazek w treści

Film Bodyguard i żona zawodowca to komediowe kino akcji, w iście gwiazdorskiej obsadzie. Co wiemy o nadchodzącej na początek lata kinowej produkcji?

Bodyguard i żona zawodowca – opis filmu 

Film Bodyguard i żona zawodowca to produkcja amerykańsko-brytyjska, której bohaterem jest Michael Bryce, ochroniarz, który ma dość swojej pracy. Za namową swojej psychoterapeutki, udaje się na urlop, który ma być czasem spędzonym bez broni i nerwów.

Czytaj również: Premiery kinowe w dniach od 4 do 10 czerwca 2021 roku. Na co warto wybrać się do kina?

Niestety już na początku urlopu trafia w sam środek strzelaniny wywołanej przez piękną Sonię, żonę jego byłego klienta Dariusa. Wypoczynek zmieni się wkrótce z urlopu, ww wspólną podróż celem ratowania wspomnianego Dariusa. 

Bodyguard i żona zawodowca – obsada filmu

Opisywana produkcja to film, w gwiazdorskiej obsadzie. W roli  Michaela - Ryan Reynolds, znany z filmów: Narzeczony mimo woli, Green Lantern, Amityville czy Free Guy. Towarzyszy mu Salma Hayek, aktorka, którą możemy kojarzyć z filmów: Frida, Desperado, Jeszcze większe dzieci.

W pozostałych rolach: Samuel L. Jackson, Antonio Banderas; Morgan Freeman; Richard E. Grant, Frank Grillo, Caroline Goodall i Rebecca Front.

Czytaj również: Bodyguard i żona zawodowca, informacje o filmie - opis

Reżyserem i autorem scenariusza jest Patrick Hughes, mający na swoim koncie filmy: Red Hill, Bodyguard zawodowiec, Niezniszczalni 3.

Bodyguard i żona zawodowca - gdzie obejrzeć?

Film Bodyguard i żona zawodowca będzie miał swoją kinową premierę 2 lipca 2021 roku. 

Bodyguard i żona zawodowca - opinie 

Film zdecydowanie może spodobać się fanom kina akcji, ale i produkcji wypełnionych humorem. Chętnie obejrzą go zapewne także ci widzowie, którzy widzieli część pierwszą tejże produkcji. Film godny jest także zainteresowania, ze względu na gwiazdorską obsadę aktorską. 

Czytaj również: Co nowego na Netfliksie? Najważniejsze premiery od 6 do 13 czerwca

Bodyguard i żona zawodowca - książki

Film Bodyguard i żona zawodowca to produkcja powstała na własnym scenariuszu, co oznacza, że nie istnieje książka na jakiej bazuje. W zamian polecamy lekturę książki Bodyguard. Wbrew zasadom, której autorką jest Ada Tulińska.

Książkę „Bodyguard. Wbrew zasadom” można kupić taniej poniżej:

REKLAMA

Zobacz także

Musisz być zalogowany, aby komentować. Zaloguj się lub załóż konto, jeżeli jeszcze go nie posiadasz.

Recenzje miesiąca
Skręcona historia
Jakub Ostromęcki
Skręcona historia
Zaginiona apteka
Sarah Penner
Zaginiona apteka
Strażnik Klejnotu
Katarzyna Rygiel
Strażnik Klejnotu
Król Myszy
Zuzanna Orlińska
Król Myszy
Cienie Paryża
Paulina Kuzawińska
Cienie Paryża
Pokaż wszystkie recenzje