"BrzydUla 2": Ula nie ma sił zawalczyć o Marka.... Co zdarzy się w 125 i 126 odc BrzydUla 2?

Data: 2021-04-13 10:00:01 Autor: Tamer Adas

BrzydUla 2 tym razem zabiera nas do okresu kłótni Uli i Artura, prezentuje kolejne wymuszenie Francesco na Paulinie, przygotowaniach Adama oraz na kolejnym rozdziale sprawy rozwodowej.... Co się wydarzy w odcinku 125 i 126 odc BrzydUla 2?

Obrazek w treści 

BrzydUla 2 to seria komedia emitowana późnym wieczorem na TVN 7. Co zdarzy się w 125 i 126 epizodzie serii?

BrzydUla 2 – opis 125 odc

Co zdarzy się w 125 odc BrzydUla 2? Marek i Ula starają się poprawić relacje z Julką i Kubą, ale oboje domagają się głównie naprawdę szczerej i uczciwej rozmowy. Szybko orientują się, że mama jednak wymyka się spod ich działań. Paulina natomiast wraca do pracy, gdzie... obecna jest tylko Angelica! To wzbudza w niej spory gniew. Natychmiast domaga się wezwania Ani. Tymczasem w domu kobieta opiekuje się chorym Karolkiem, a Febo postanawia rozmówić się z projektantami.

Czytaj także: BrzydUla 2 – powrót w wielkim stylu. Recenzja serialu

Iza czuje się zaskoczona zgodą Pauli na zachcianki duetu, największym zdziwieniem okazuje się jednak wielka metamorfoza Adama. Ewie podoba się wizerunek dyrektora, ale jest w tym uczuciu odosobniona. Ala miała odwieść dzieci do szkoły, a Juleczka i Kubuś pytaniami zmieniają jej plany! Jakby tego było mało Marek postanowił szczerze wykrzyczeć Uli co ciążmy mu na sercu! 

BrzydUla 2 – gdzie obejrzeć 125 odc?

Gdzie można zobaczyć 125 odcinek BrzydUla 2? Kolejny epizod wyemitowany zostanie we wtorek, 13 kwietnia od godziny 20:00 na antenie TVN 7.

Czytaj także: BrzydUla 2 – co wiadomo na temat nowego sezonu? Pewne informacje

Po premierze odcinka w telewizji, nowy epizod zobaczyć będzie można także w Internecie – za pośrednictwem platformy player.pl

BrzydUla 2 – opis 126 odc

Co stanie się w 126 odc BrzydUla 2? Ula konfrontuje się z Arturem, po czym lekarz zdradza swoje uczucia. Równolegle Francesco znów wymusza przysługę na Paulinie, ale nagle w domu pojawia się Aleks. Sycylijczyk zamyka się w w łazience szykując się do Ataku, natomiast Febo domyśla się, że jego siostra nie jest sama w domu. 

Adam przygotowuje się do nowej funkcji, przy czym brakuje mu spotkań z terapeutką oraz zastępcy, który zapewniłby mu spokój podczas sesji. W biurze ktoś zdecydował się podpisać i zatwierdzić budżet na kolekcję rozwodową.

Czytaj także: "BrzydUla 2": Paulina ma dość Francesco! Co zdarzy się w 123 i 124 odc BrzydUla 2?

Ula zdradza Ani, że nie ma sił walczyć o Marka i chce się skupić na dzieciach. Niebawem dostrzeże go w uścisku z Pauliną, wchodzących w ten sposób do jego gabinetu. Niespodziewanie kobieta odbiera telefon od Aleksa, domagającej się zwołania natychmiast posiedzenia zarządu!

BrzydUla 2 – gdzie obejrzeć 126 odc?

Gdzie można zobaczyć 126 odcinek BrzydUla 2? Kolejny epizod wyemitowany zostanie w środę, 14 kwietnia 2021 roku na TVN 7 od godziny 20:00.

Czytaj także: "BrzydUla 2": Ania zajmuje się Karolkiem.... Co zdarzy się w 124 i 125 odc BrzydUla 2?

Po premierze odcinek zobaczyć będzie można także w sieci – na platformie player.pl w ramach oferty Start Extra.

BrzydUla 2 – książka

Serial BrzydUla 2 bazuje w podstawowych założeniach na licencji oryginalnego, kolumbijskiego serialu. Scenariusz BrzydUli nie ma bezpośredniego powiązania z oryginalnymi bohaterami oraz wydarzeniami. Przy okazji debiutu pierwszej części przygotowano książkę BrzydUla. Pamiętnik, opracowanej przez aktorkę Julię Kamińską.

Książkę BrzydUla. Pamiętnik kupić można poniżej:

REKLAMA

Zobacz także

Musisz być zalogowany, aby komentować. Zaloguj się lub załóż konto, jeżeli jeszcze go nie posiadasz.

Książka
Brzydula. Pamiętnik
Julia Kamińska4
Okładka książki - Brzydula. Pamiętnik

Serial BrzydUla na kartach książki! Ula Cieplak w nowej roli! Wielka miłość i zwierzenia bohaterki! Brzydula pisze pamiętnik. Według jej obliczeń jest...

dodaj do biblioteczki
Wydawnictwo
Recenzje miesiąca
Na wieki wieków Pani Amen
Bianka Kunicka - Chudzikowska
Na wieki wieków Pani Amen
Spowiedź Goebbelsa
Christopher Macht
Spowiedź Goebbelsa
A miał być happy end
Katarzyna Kalicińska
A miał być happy end
Niskorosła
Joanna Bartoń
Niskorosła
Wędrówka
Anna Onichimowska
Wędrówka
Sam i Watson patrzą sercem
Ghislaine Dulier
Sam i Watson patrzą sercem
Największy sekret
Rhonda Byrne
Największy sekret
Pokaż wszystkie recenzje