Cena wolności – co wydarzy się w odcinku 14 i odcinku 15?

Data: 2020-06-26 14:45:51 Autor: pobarski

Cena wolności to rosyjski serial kostiumowy, który wielu widzom przypomina historię Zniewolonej. Co warto wiedzieć na temat najnowszych odcinków serialu – 14 odc i 15 odc Ceny wolności

Obrazek w treści

Cena wolności to jeden z tegorocznych hitów TVP. Opowieść o Polinie, pochodzącej ze związku księcia i chłopki, wielu widzom przypomina ubiegłoroczny serial Zniewolona. Co wydarzy się w nowych odcinkach produkcji? 

Cena wolności – opis 14 odc

W 14 odcinku dochodzi do balu u hrabiego. Większość z gości nie spodziewa się, co jest prawdziwym powodem zjazdu, dlatego też Polina w spokoju bierze udział w przygotowaniach do wydarzenia. Doznaje szoku, kiedy na balu dowiaduje się, że jej ukochany Dymitr zgodził się na zaślubienie księżniczki. 

Czytaj także: Cena wolności – co wydarzy się w 13 i 14 odcinku?

Dziewczyna nie wie, że Dymitr zmuszony został do narzeczeństwa i zrobił to dla jej wolności. Zraniona i oszukana postanawia uciec w środku nocy, dosiadając swojego ulubionego wierzchowca. 

Zniknięcie Poliny zauważa po pewnym czasie dopiero hrabia, który chce podarować jej akt wolności. Rozpoczynają się poszukiwania dziewczyny. 

W tym samym czasie dochodzi do spotkania Dymitra z dawnym znajomym znad kart. Kolega proponuje odsprzedaż listów, które kompromitują przyszłą żonę Dymitra. Młodszy hrabia nie godzi się jednak na układ. Rozmowę pomiędzy mężczyznami słyszy Katierina, która zdaje sobie sprawę, że narzeczony poznał prawdę o jej przeszłości – postanawia odejść. 

Cena wolności – gdzie obejrzeć 14 odcinek? 

14 odcinek wyemitowany zostanie w piątek, 26 czerwca o godz. 20:35 na antenie TVP 1.

Czytaj także: Cena wolności – co wydarzy się w odcinku 12 i 13? Opis, streszczenie odcinków

Po emisji w telewizji, odcinek serialu zobaczyć będzie można także w Internecie – za pośrednictwem platformy VOD. 

Cena wolności – opis 15 odcinka

Co wydarzy się w kolejny, 15 odcinku? Trwają poszukiwania Poliny. Dziewczyna ostatecznie dociera do klasztoru, tego jednak nie wiedzą poszukujący jej członkowie dworu. Przy okazji poszukiwań w lesie Dymitr natyka się na zbirów, którzy to wynajęci zostali przez hrabinę Annę. Zazdrosna o Polinę Anna chciała porwać dziewczynę, by ta nie stała dalej pomiędzy nią a jej mężem. 

Z kolei Polina dowiaduje się o swoje przeszłości. Jak mówią jej w klasztorze, matka Poliny miała w przeszłości zostać ofiarą gwałtu. Polina postanawia odejść z miejsca, w którym ukrywała się przez chwilę, by odnaleźć przyjaciółkę – żonę petersburskiego notariusza. Dziewczyna nie wie, że w noc jej ucieczki hrabia chciał oddać jej akt mówiący o jej wolności i niezależności. 

Cena wolności – gdzie obejrzeć 15 odcinek? 

15 odcinek serialu Cena wolności w telewizji pojawi się w sobotę, 27 czerwca o godz. 20:35. Tradycyjnie, nowy odcinek zobaczyć będzie można na telewizyjnej jedynce. 

Czytaj także: Cena wolności – nowy serial dla miłośników „Zniewolonej" i „Stulecia Winnych"

Po premierze serialu w telewizji, nowy epizody zobaczyć będzie można również w Internecie – na platformie VOD Telewizji Polskiej. 

Cena wolności - czy jest książka? 

Cena wolności to serial, który powstał na podstawie oryginalnego scenariusza stworzonego na potrzeby produkcji. Oznacza to, że nie istnieje książka, która nawiązywałaby do losów Poliny.

Zamiast tego możemy zaproponować Wam inny tytuł – powieść Zniewolona, która dotyczy losów bohaterki z innego serialu TVP. 

Książkę Zniewolona w dobrej cenie kupić można poniżej: 

REKLAMA

Zobacz także

Musisz być zalogowany, aby komentować. Zaloguj się lub załóż konto, jeżeli jeszcze go nie posiadasz.

Recenzje miesiąca
Gdy byłem kimś innym
Stéphane Allix
Gdy byłem kimś innym
Najgorsze dzieci świata 2
David Walliams;
Najgorsze dzieci świata 2
Oddaj to morzu
Joanna Sykat
Oddaj to morzu
Spalona
Laura Bates
Spalona
Niech prawda śpi
Alicja Masłowska-Burnos;
Niech prawda śpi
Ziutek. Chłopiec od Parasola
Małgorzata Czerwińska-Buczek
Ziutek. Chłopiec od Parasola
Kaprys milionera
Izabella Frączyk, Jagna Rolska
Kaprys milionera
Pieniądze albo kasa
Paweł Beręsewicz
Pieniądze albo kasa
Pokaż wszystkie recenzje