Czy Małgorzata Gutowska-Adamczyk zrewolucjonizuje rynek środków czystości?

Data: 2018-08-07 00:15:45 Autor: pobarski
News - Czy Małgorzata Gutowska-Adamczyk zrewolucjonizuje rynek środków czystości?

Małgorzata Gutowska-Adamczyk to polska pisarka, znana między innymi z książek z serii Cukiernia pod Amorem, które pokochały rzesze czytelniczek. Autorka na swoim profilu na Facebooku często umieszcza wiele różnych – czasem nieco kontrowersyjnych – postów, które nie zawsze związane są z literaturą.

Szeroko znane są poglądy polityczne autorki, która niegdyś bardzo ostro wypowiadała się również na temat sieci księgarskiej Empik. Tym razem na celownik wzięła producentów... detergentów.

Małgorzata Gutowska-Adamczyk na swoim profilu wrzuciła bowiem przepis na… proszek do prania!

Popularna autorka sugeruje zakup i wykorzystanie dostępnych na serwisie Allegro czy w sklepach ze zdrową żywnością składników: sody oczyszczonej, płatków mydlanych i boraksu, a następnie ich zmieszanie oraz dodanie powstałego proszku w odpowiednich proporcjach do prania, co gwarantuje doskonałe efekty i jest zgodne z panującą obecnie modą na tworzenie detergentów bardziej „naturalnych", o prostym składzie. 

Czy oznacza to, że autorka rozpoczyna bojkot wielkich koncernów i nie kupi nigdy więcej proszków do prania? A może – wzorem popularnych blogerów – na rynek wypuści efekt własnej produkcji lub kolejną książkę w duchu Magii sprzątania Marie Kondo? Na swój wpis autorka otrzymała ponad 100 reakcji fanów i dwadzieścia udostępnień – jest potencjał!

PS Autorka poinformowała nas, że w najbliższych planach ma: wydanie piątego tomu Cukierni pod Amorem (którą właśnie skończyła pisać!), kioskową edycję swych powieści dla dorosłych czytelników, szóstą i (na razie) ostatnią część sagi o Gutowie, a następnie współczesną powieść „osiedlową". Żartobliwą, z nieco przerysowanymi bohaterami i o dzisiejszej Polsce. Czekacie? 

 

Tekst opublikowaliśmy w ramach cyklu „Czyj to bęcART?" Prosimy, nie traktujcie go śmiertelnie poważnie!  

Zobacz także

Musisz być zalogowany, aby komentować. Zaloguj się lub załóż konto, jeżeli jeszcze go nie posiadasz.

Książka
Cukiernia pod Amorem
0
Okładka książki - Cukiernia pod Amorem

Podczas wykopalisk na rynku w Gutowie archeolodzy dokonują niezwykłego odkrycia. Wzbudza ono zainteresowanie córki właściciela cukierni Pod Amorem. Czy...

dodaj do biblioteczki
Recenzje miesiąca
Hotel ostatniej szansy
Nicki Thornton
Hotel ostatniej szansy
Pluszowy Zajączek
Iwonna Buczkowska
Pluszowy Zajączek
Pod tym samym niebem
Katarzyna Kielecka;
Pod tym samym niebem
Spowiedź Śmigłego
Sławomir Koper;
Spowiedź Śmigłego
Nobliści skandaliści
Sławomir Koper
Nobliści skandaliści
Walczyły w cieniu mężczyzn
Greg Levis, Gordon Thomas
Walczyły w cieniu mężczyzn
365 stron życia 2020
oprac. Justyna Wrona, Hubert Wołącewicz
365 stron życia 2020
Pokaż wszystkie recenzje