Disco Hit Festiwal Kobylnica 2022 - Tym razem to Polsat zaprasza do szalonej, koncertowej zabawy!

Data: 2022-08-05 13:00:01 Autor: Tamer Adas
udostępnij Tweet

W piątek telewizja Polska stanie do disco polowej rywalizacji z Telewizją Polską, emitując premierowo swój koncert Disco Hit Festiwal Kobylnica 2022, zapewniająca widzom okazję do usłyszenia gwiazd tego gatunku, na czele z Boys, Weekend, Sławomirem oraz After Party. Kto jeszcze pojawi się dziś na scenie?

Obrazek w treści fot. StockSnap z Pixabay

Disco Hit Festiwal Kobylnica 2022 to polski koncert telewizji Polsat z 2022 roku.

„Disco Hit Festiwal Kobylnica 2022” – co to?

Nadszedł czas na ósmą edycję znanego i cenionego wydarzenia, które tym razem stanowić będzie wielką, 30. rocznicę muzyki disco polo w Polsce. Organizatorzy zdecydowali się zaprosić wiele gwiazd, pomiędzy którymi wystąpić mają także młodzi przedstawiciele tego gatunku. 

   Czytaj również: Lato, muzyka, zabawa. Wakacyjna trasa Dwójki - 2022: Stalowa Wola - 30 lat disco polo - Nadszedł czas na wielkie świętowanie!

Jeżeli lubicie tego typu styl muzyczny, to bez dwóch zdań będziecie się doskonale bawić z hitami sprzed lat, jednocześnie mają okazję zapoznać się z młodymi talentami, które mogą w najbliższych miesiącach błysnąć i wejść na zupełnie nowy poziom popularności!

„Disco Hit Festiwal Kobylnica 2022” – kto wystąpił?

Polsatowi udało się zaprosić do współpracy szereg artystów, pośród których znajdziemy tak mocne nazwy zespołów czy nazwiska jak Boys, Weekend, Daj to Głośniej, After Party, Shazza, Sławomir, Mig, Piękni i Młodzi oraz wielu innych.

   Czytaj również: "Ukryte piękno" – pogodzić się ze stratą

Stacja Zygmunta Solorza-Żaka zdecydowała się zaprosić do współpracy w roli prowadzących Kajrę oraz Sławomira, którym towarzyszyć będą Marcin Kotyński oraz Edyta Folwarczna.

„Disco Hit Festiwal Kobylnica 2022" - gdzie i kiedy zobaczyć?

Premierowa emisja „Disco Hit Festiwal Kobylnica 2022” odbędzie się w piątek, 5 sierpnia 2022 roku o godzinie 20:00 na antenie stacji Polsat.

  Czytaj również: Szybcy i wściekli 5 – Nietypowa wycieczka do Rio de Janeiro!

 

Tagi: koncerty, muzyka,

REKLAMA

Zobacz także

Musisz być zalogowany, aby komentować. Zaloguj się lub załóż konto, jeĹźeli jeszcze go nie posiadasz.

Reklamy