Długi pocałunek na dobranoc – Przebudzenie po amnezji...

Data: 2021-02-23 07:20:01 Autor: Tamer Adas

Długi pocałunek na dobranoc to kolejna amerykańska produkcja sensacyjna z 1996 roku, prezentująca widzom opowieść o młodej kobiecie, która przebudza się po problemach z amnezją, po której stara się odzyskać pamięć o niezwykle trudnym i parszywym zadaniu.

Obrazek w treści

Długi pocałunek na dobranoc to amerykański film sensacyjny z 1996 roku w reżyserii Renny Harlin.

Długi pocałunek na dobranoc – opis

O czym jest film Długi pocałunek na dobranoc? Samantha Caine to 35. letnia nauczycielka z małego miasta, która życie szczęśliwym życiem z mężem oraz córką. W trakcie transmitowanej parady telewizyjnej zostaje dostrzeżona w telewizji.

Służby spostrzegają w niej byłą agentkę do zadań specjalnych, specjalizującą się w egzekucjach. Kobieta zupełnie nie pamięta o swojej przeszłości...

Czytaj także: Plan doskonały – nietypowy napad na bank

Przeszłość nie zapomniała o niej, w wyniku czego wkrótce jej spokojne życie ponownie zmieni się w bezwzględna walkę o przetrwanie....

Długi pocałunek na dobranoc – obsada

Kto wystąpił w Długi pocałunek na dobranoc? W głównej roli znalazła się Geena Davis, aktorka niezwykle doświadczona i znana z występów w serialu Chirurdzy czy w filmach Wyspa piratów, Tootsie, Angie czy Fletch.

Czytaj także: Inferno: Robert Langdon po raz trzeci

U jego boku wystąpili Samuel L. Jackson, Yvonne Zima i Craig Bierko.

Długi pocałunek na dobranoc – gdzie zobaczyć?

Gdzie można zobaczyć film Długi pocałunek na dobranoc? Emisja telewizyjna odbędzie się już we wtorek, 23 lutego 2021 roku o godzinie 20:00 na TV Puls. 

Czytaj także: Triumf sprawiedliwości – Po drugiej stronie prawa?

Produkcja dostępna jest także na serwisach VOD.

Długi pocałunek na dobranoc – opinie

Film Długi pocałunek na dobranoc doczekał się bardzo dobrego przyjęcia ze strony krytyków, recenzentów oraz widzów, którzy docenili tę opowieść oraz grę aktorską, realizowaną przez doświadczonych aktorów..

Czytaj także: Chyłka-Rewizja: Joanna odnosi pierwsze sukcesy! Co wydarzy się w 2 i 3 odc serialu?

Długi pocałunek na dobranoc – książka

Film Długi pocałunek na dobranoc bazuje na własnym scenariuszu opracowanym przez Shane'a Black, który nieźle wykonał swoją robotę, zapewniając widzom dobrą opowieść. Przy okazji seansu być może zainteresujecie się powieścią Długi pocałunek z Glasgow.

Książka Długi pocałunek z Glasgow w dobrej cenie można kupić poniżej:

REKLAMA

Zobacz także

Musisz być zalogowany, aby komentować. Zaloguj się lub załóż konto, jeżeli jeszcze go nie posiadasz.