Rozwiedziona emerytka poszukuje prawdziwej miłości... – Do zakochania jeden krok

Data: 2022-08-06 09:00:02 Autor: Tamer Adas
udostępnij Tweet

Już wkrótce w telewizji wyemitowany zostanie film Do zakochania jeden krok, komediowa opowieść o sześćdziesięcioletniej kobiecie, która postanawia pozostawić swojego bogatego męża. Ten zdradzał ją z ich koleżanką, w związku z czym dochodzi do rozwodu oraz poszukiwania prawdziwej miłości przez Sandrę.

Obrazek w treści 

Do zakochania jeden krok to brytyjska komedia romantyczna z 2017 roku w reżyserii Richarda Loncraine'a.

Do zakochania jeden krok – opis 

O czym jest film Do zakochania jeden krok? Sandra to sześćdziesięcioletnia szczęśliwa żona, której życie zaczyna się rozpadać w chwili, gdy jej bogaty mąż zaczyna ją zdradzać z ich koleżanką. Nie mogąca sobie z tym poradzić kobieta postanawia wziąć rozwód.

Czytaj również: Demonstracja siły - walka o wpływy w przestępczym biznesie

Kobieta decyduje się udać do swojej siostry Bif, która zupełnie inaczej prowadzi swoje własne życie, mając mocno ekscentryczne towarzystwo. W takich warunkach Sandra Abbott decyduje się odnaleźć nową ścieżkę życiową, poszukując prawdziwej miłości oraz szczęścia. Nadzieje na to, pojawiają się już niebawem...

Do zakochania jeden krok – obsada 

Kto wystąpił w Do zakochania jeden krok? W głównej roli wystąpiła doświadczona Imelda Stauton, która pokazała się ze świetnej strony, prezentując gamę umiejętności oraz niezłe wczucie się w swoją rolę, nawet pomimo dość ograniczonego scenariusza.

Czytaj również: Przykładny obywatel - w poszukiwaniu prawdy i sprawiedliwości

W filmie wystąpili także Timothy Spall, Joanna Lumey, Celia Imrie czy John Sessions.

Do zakochania jeden krok – gdzie obejrzeć?

W najbliższych dniach Do zakochania jeden krok b zostanie wyemitowany równolegle na TVP Kultura i TVP Kultura 2 w sobotę, 6 sierpnia o 20:00. Powtórka odbędzie się w niedzielę, 7 sierpnia o 14:05 na TVP Kultura.

Czytaj również: Podatek od miłości – Pościg za podatkami może być naprawdę romantyczny!

Produkcję zobaczyć możemy także w sieci na vod.tvp.pl.

Do zakochania jeden krok – opinie

Historia poszukiwania ponownego szczęścia okazała się sukcesem, choć na ograniczoną skalę. Do zakochania jeden krok to solidna propozycja, prezentująca nieco inne losy starszej kobiety oraz jej poszukiwania prawdziwego powodu do radości. Szkoda, że scenariusz nie zaoferował wyższego poziomu, pozwalając aktorką na pokazanie wszystkich umiejętności.

Czytaj również: „Bullet Train”, adaptacja popularnej powieści z Bradem Pittem, niebawem w kinach!

Do zakochania jeden krok – książka

W pełni autorski scenariusz NIE doczekał się żadnego powiązania w formie książki, z tego też względu zapewne w Wasze gusta lepiej trafi historia zawarta w książce Do zakochania jeden rok, wydana przez Czwartą Stronę.

Powieść Do zakochania jeden rok nabędziecie poniżej:

Tagi: komedie romantyczne, wielka brytania, uczucia,

REKLAMA

Zobacz także

Musisz być zalogowany, aby komentować. Zaloguj się lub załóż konto, jeĹźeli jeszcze go nie posiadasz.

Reklamy