Dwa tygodnie na miłość – Jak niespodziewanie odnaleźć miłość swojego życia?

Data: 2020-10-03 13:33:11 Autor: Tamer Adas
udostępnij Tweet

Dwa tygodnie na miłość to niezwykła komedia romantyczna Marca Lawrence'a z Hugh Grantem oraz Sandrą Bullock w rolach głównych, ukazująca losy niezwykłej pani prawnik, która osiąga sukcesu na każdym polu poza polem "sercowym"....

Obrazek w treści

Dwa tygodnie na miłość to amerykańsko-australijski film z gatunku komedii romantycznych z 2002 roku, w reżyserii Marca Lawrence'a.

Dwa tygodnie na miłość – opis

O czym jest film Dwa tygodnie na miłość? George Wade uwielbia piękne kobiety, które zatrudnia jako radców prawnych, nawet pomimo ich wielkich niekompetencji. Jest to jednak dla niego okazja, aby móc wpaść w kolejne romanse, które za nic nie dają mu stabilizacji.

Naprzeciw jego korporacji staje ambitna prawniczka, która chce powstrzymać wyburzanie starych kamienic.

Czytaj także: Co nowego na HBO GO w październiku? Premiery filmów i seriali

Oboje spotykają się, gdzie mężczyzna stara się przekonać kobietę do zmienienia zdania oraz rozpoczęcia współpracy. Lucy zgadza się jednakże na tę propozycję, przy czym ta chce wykorzystać tę okazję do powstrzymania całego procesu wyburzania.

Lucy ma po pewnym czasie dość pracy u George'a, mając dosyć nadmiaru pracy. Ku jej zaskoczeniu mężczyzna chce ją zatrzymać oraz dąży do tego, aby znalazła jakieś zastępstwo. W tej roli wystąpi June Carter, wydająca się być idealnym zastępstwem....

Dwa tygodnie na miłość – obsada

Kto wystąpił w filmie Dwa tygodnie na miłość? Główną rolę w otrzymała Sandra Bullock, która na przestrzeni lat zapisała się w historii kina poprzez takie hity jak Eliksir miłości, Speed Niebezpieczna prędkość, System, Miss Agent czy z hitowej Grawitacji.

Czytaj także: Emily w Paryżu – Miasto mody, szczęścia i wielkich szans!

Oprócz nich w produkcji wystąpili również Hugh Grant, Alicia Witt, Dana Ivey i Robert Klein.

Dwa tygodnie na miłość – gdzie obejrzeć? 

Film Dwa tygodnie na miłość możemy zobaczyć już w niedzielę, 6 marca bieżącego roku o 17:50 na antenie stacji TVN 7 oraz w piątek, 11 marca o 20:00.

Czytaj także: Tajemnice szkolnej społeczności to świętość. „Honor Code. Wbrew jej woli" 

Produkcję zobaczyć możemy także za pośrednictwem platform VOD oraz na Netflixie.

Dwa tygodnie na miłość – opinie

Film Dwa tygodnie na miłość został ciepło przyjęty przez widzów oraz recenzentów, co przełożyło się bezpośrednio także na bardzo dobre przyjęcie projektu, przełożyło się bezpośrednio także na wyniki finansowe na całym świecie.

Dwa tygodnie na miłość – książka

Film Dwa tygodnie na miłość koncentruje się na scenariuszu Marca Lawrence'a, który spisał się solidnie w swojej roli, choć nie zabrakło uwag dotyczących jakości fabuły oraz jej styla prezentowania poszczególnych aspektów zarysowanych wątków. Być może po seansie zechcecie się zapoznać z książką Miłość, Toni Morrisona.

Czytaj także: Holmes też była kobietą! Recenzja filmu „Enola Holmes” 

Książkę Miłość kupić można poniżej: 

REKLAMA

Zobacz także

Musisz być zalogowany, aby komentować. Zaloguj się lub załóż konto, jeĹźeli jeszcze go nie posiadasz.

Reklamy