Dziedzictwo Jowisza – serial superbohaterski w maju na Netflix

Data: 2021-02-24 08:10:03 Autor: adudek
udostępnij Tweet

Platforma Netflix ogłosiła oficjalnie kolejny serialowy projekt. Jest nim produkcja serialowa o superbohaterach, oparta na komiksie o tytule Dziedzictwo Jowisza. Premiera w maju.

Obrazek w treści

W majowej ramówce Netflixa pojawiła się kolejna serialowa zapowiedź. Dotyczy ona produkcji w klimacie science – fiction, na bazie komiksów o tytule Dziedzictwo Jowisza. Co wiemy o serialu?

Dziedzictwo Jowisza – opis

Kolejna produkcja zamówiona przez Netflixa to serial superbohaterki, oparty na serii komiksów, którego akcja rozgrywa się na przestrzeni wiele dziesięcioleci. Twórcy skupili się na opowieści poruszającej trudne tematy.

Znajdziemy w niej tematykę dotyczącą rodziny, problemów z nią związanych, ale i typowe historie ludzi, których motywem przewodnim jest zaufanie, lojalność i władza.

Czytaj również: New Amsterdam - serial medyczny w dwóch sezonach do obejrzenia na Netflix

Serial Dziedzictwo Jowisza rozgrywa się po stu latach od walki i dbania o bezpieczeństwo ludzkości, kiedy to pierwsi superbohaterowie przekazują swoje dziedzictwo kolejnemu pokoleniu, swoim dzieciom. 

Poznajmy obdarzoną supermocami młodzież, która ma niestety nieco trudniejsze zadanie. Najpierw, poprzez swoją postawę, musi zapracować na zaufanie ludzi. Trudno będzie dorównać legendzie ich rodziców i wysokiej poprzeczce, jaka została im postawiona. 

Dziedzictwo Jowisza – obsada

Serial Dziedzictwo Jowisza jest produkcją amerykańską, w której w głównych rolach zobaczymy Josha Duhamela, aktora, którego mogliśmy oglądać w trzech częściach Tranformers; Leslie Bibb, aktorka znana z filmów: Iron Man, Iron Man 2 i Prawo Zemsty oraz Ben Daniels - Łotr 1. Gwiezdne wojny, Egzorcysta, Ostateczne rozwiązanie.

Towarzyszą im:  Elena Kampouris, Andrew Horton, Mike Wade i Matt Lanter.

Czytaj również: O wszystko zadbam - czarna komedia trafiła na Neflix

Producentami wykonawczymi serialu są: Mark Millar, Frank Quitely, Lorenzo Di Bonaventura, Dan McDermott, Steven S. DeKnight, James Middleton i  Sang Kyu Kim.

Dziedzictwo Jowisza – kiedy premiera

Premiera nowego sci-fi serialu od platformy Netflix, została ustalona na wiosnę tego roku. Produkcja zadebiutuje na wspomnianej platformie 7 maja 2021 roku. 

Dziedzictwo Jowisza – ile odcinków?

Na dzień dzisiejszy nie wiemy ile odcinków będzie sobie liczyć wspomniany serial Dziedzictwo Jowisza. Należy sądzić, że zgodnie ze standardem Netflixa, będzie to kilka odcinków. 

Dziedzictwo Jowisza – sezon 2

Premiera pierwszego sezonu serialu Dziedzictwo Jowisza, dopiero przed nami. Do debiutu ponad dwa miesiące. Na dzień dzisiejszy nie znamy stanowiska Netflixa w sprawie drugiego sezonu serialu.

Czytaj również: Netflix z mini serialem Co kryją jej oczy - ryzykowana gra w umyśle

Należy sądzić, że takowy ma szansę powstać, gdy produkcja cieszyć się będzie zainteresowaniem widzów, bo to oni są dla tejże platformy najważniejsi.

Dziedzictwo Jowisza – opinie

Serial Dziedzictwo Jowisza to produkcja, która ma szansę spodobać się widzom, którzy lubię produkcje oparte na amerykańskich komiksach. Także dla tych, których tematyka science – fiction nie jest obca. Spodoba się także widzom lubiącym produkcje supebohaterskie. 

W produkcji mogą odnaleźć się także ci, którzy lubują się w mrocznych, trzymających w napięciu opowieściach, które grać będą na emocjach.

Dziedzictwo Jowisza – książki

Nowy serial zapowiedziany przez Netflix to produkcja, dla której scenariuszową bazą stała się seria komiksów autorstwa Marka Millara i Franka Quitely'ego o tytule: „Jupiter's Legacy: Dziedzictwo Jowisza”

Lubiącym książki o tematyce science – fiction możemy w zamian zaproponować książkę Najlepsze opowiadania science fiction roku 1996.

Książkę „Najlepsze opowiadania science fiction roku 1996” można kupić taniej poniżej:

REKLAMA

Zobacz także

Musisz być zalogowany, aby komentować. Zaloguj się lub załóż konto, jeĹźeli jeszcze go nie posiadasz.