O wszystko zadbam - czarna komedia trafiła na Neflix

Data: 2021-02-19 07:15:01 Autor: adudek

Czarna komedia to kolejna filmowa propozycja, która wzbogaciła bibliotekę platformy Netflix. Historia pewnej pary oszustek, ze świetną rolą Rosamund Pike. 

Obrazek w treści

Źródło zdjęcia Cr. Seacia Pavao/Netflix 

Brakuje Wam trzymających w napięci, mrocznych komedii w świetnej obsadzie? Na ratunek rusza Netflix, który dziś prezentuje kolejną swoją platformową premierę. Polecamy garść informacji na temat filmu O wszystko zadbam.

O wszystko zadbam – opis filmu

Film O wszystko zadbam nie jest produkcją premierową Netflixa. Tytuł miał już swój debiut w zeszłym roku, a dziś mają okazję obejrzeć go także użytkownicy Netflixa. O czym opowiada?

Czytaj również: Netflix z mini serialem Co kryją jej oczy - ryzykowana gra w umyśle

Jest to historia pewnej ambitnej, sprytnej i niezwykle zaradnej oszustki, która całą swoją działalność przestępczą prowadzi pod płaszczykiem prawa. Marla Grayson, wyznaczona przez sąd prawna opiekunka ludzi starszych, zbija na nich fortunę.

Wraz ze swoją biznesową, jak i życiową partnerką, wykorzystuje naiwność staruszków, sprzedaje ich domy, przejmuje majątki i bogaci się do woli. Tak też ma być z ostatnią upatrzoną przez nią ofiarą. Problem w tym, że Marla trafia na godną siebie przeciwniczkę. Jennifer Peterson, bogata emerytka okazuje się skrywać wielki sekret i bardzo nietypowe…..gangsterskie znajomości. 

O wszystko zadbam – obsada

Film O wszystko zadbam to produkcja angielska, w której króluje nagrodzona Złotym Globem Rosamund Pike, która wcieliła się w rolę Marli Grayson. Aktorkę możemy kojarzyć z ról w filmach: Zaginiona dziewczyna, Surogaci, Doom czy Jack Reacher: Jednym strzałem.

Czytaj również: After 3, czyli After. Ocal mnie, z polskim zwiastunem

Towarzyszy jej Eiza González (Bloodshot, Szybcy i wściekli: Hobbs i Shaw, Baby Driver) jako Fran, a także zdobywczyni dwóch Oskarów i wielu innych tytułów, Dianne Wiest w roli Jennifer Peterson. Aktorkę możemy podziwiać w filmach: Niech gadają, który możemy obejrzeć na HBO GO, Totalna magia, Między światami, czy Edward Nożycoręki.

W obsadzie znaleźli się jeszcze: Isiah Whitlock Jr., Macon Blair, Alicia Witt, Celeste Oliva, Lizzie Short i inni.

O wszystko zadbam to film w reżyserii i według scenariusza J Blakesona, który na swoim koncie takie produkcje jak: Piąta fala, Uprowadzona Alice Creed czy Spisek prochowy.

Producentami filmu są Teddy Schwarzman, Ben Stillman, Michael Heimler i J Blakeson, a producentami wykonawczymi Andrea Ajemian i Sacha Guttenstein.

O wszystko zadbam – grze obejrzeć?

Film O wszystko zadbam jest jak już wspominaliśmy produkcją, która nie jest filmem nowym. Ta czarna komedia miała swoją premierę we wrześniu zeszłego roku. Od dziś, 19 lutego, od godzin porannych, jest także dostępna na Netflixie, w tym polskim. 

Czytaj również: Paradoks - nagrodzony polski serial już dostępny na Netflix

O wszystko zadbam - opinie o filmie

Nowa produkcja, którą już możemy oglądać na platformie Netflix, to zdecydowania kino stawiające na trzymające w napięciu filmowe chwile. Nuta komedii, czarnej i mrocznej, świetna kreacja aktorska, która została nagrodzona Złotym Globem - Najlepsza aktorka w komedii lub musicalu, mówią za siebie.

Jeśli zatem kochacie kino współczesne, akcje i emocje, to O wszystko zadbam może się Wam spodobać. Warto się mu przyjrzeć. 

Czytaj również: Nowiny ze świata trafiły na Netflix - dziś polska premiera

O wszystko zadbam – książki

Film o wszystko zadbam jest produkcją stworzoną na własnym scenariuszu. Oznacza to, że nie jest oparty na powieści, nie ma swojego odpowiednika w literaturze. W zamian możemy polecić połączenie kryminału, thrillera i akcji, książkę o tytule Dziewczyna, która igrała z ogniem.

Książkę „Dziewczyna, która igrała z ogniem” można zakupić poniżej:

REKLAMA

Zobacz także

Musisz być zalogowany, aby komentować. Zaloguj się lub załóż konto, jeżeli jeszcze go nie posiadasz.