"Dziedzictwo" zobaczymy o innej godzinie! TVP Zmienia porę emisji! Odcinki będą dłuższe? 

Data: 2023-10-02 08:44:21 | Ten artykuł przeczytasz w 4 min. Autor: Mirosław Kalinowski
udostępnij Tweet

Znany turecki serial Dziedzictwo, opowiadający o losach Seher, młodej kobiety, która postanawia zawalczyć o prawa do opieki na swoim siostrzeńcem, od kilku tygodni oglądać można na antenie TVP 1. Od 2 października emitowany na TVP 1 serial zmieni jednak godzinę emisji. 

Seher i Yaman w serialu Dziedzictwofot. Archiwum TVP

Dziedzictwo to serial, który od tych wakacji oglądać można na antenie TVP 1. Produkcja przedstawia burzliwe losy Seher, młodej kobiety, która po śmierci siostry postanawia zająć się jej synkiem. Opiekę nad chłopcem chce jednak sprawować jego wuj – Yaman Kirimli. Od teraz serial zobaczyć będziemy mogli na TVP 1 o nowej godzinie. 

Dziedzictwo – nowa godzina emisji! Czy odcinki będą dłuższe?

Przypomnijmy, że od samego początku serial Dziedzictwo emitowany jest na antenie TVP 1. To – jak na razie – się nie zmieni i serial dalej będzie można oglądać na Jedynce. Co jednak ciekawe, zmienia się nieco pora emisji produkcji. 

Do tej pory Dziedzictwo na TVP 1 emitowane było o godz. 16:05. Serial trwał około 45 minut i kończył się najczęściej na krótko przed Teleexpressem. Teraz okazuje się, że serial będzie można zobaczyć wcześniej: od poniedziałku, 2 października 2023 roku serial zobaczymy o godzinie 15:55. 

Czytaj także: „Lipowo” 7 i 8 odcinek: Wściekły Ziętar próbuje powstrzymać policję. Co wydarzy się dziś w telewizji? 

Co ważne, Teleexpress nie będzie emitowany wcześniej – ten program od lat emitowany jest idealnie o 17:00. Co oznacza to dla fanów? Skoro serial zaczyna się dziesięć minut wcześniej, można byłoby spodziewać się, że nowe odcinki będą trwały nie 45, a 55 minut. Byłaby to odpowiedź na wiele próśb ze strony fanów serialu, uskarżających się na sztuczne „cięcie” oryginalnych tureckich odcinków na ich krótsze wersje w polskiej telewizji. Niestety — w tym przypadku mamy jednak przykrą wiadomość.

Według informacji podanych przez TVP, między 16:40 a 17:00 na antenie TVP 1 emitowane będą audycje komitetów wyborczych. Szybsza emisja serialu nie oznacza zatem, że nowe odcinki będą dłuższe. Po prostu po serialu zobaczymy spoty związane z nadchodzącymi wyborami.

Dziedzictwo – turecka telenowela hitem w Polsce

Dziedzictwo jest tureckim serialem obyczajowym, który już od dłuższego czasu dostępny jest w swoim kraju produkcji, a od kilku miesięcy – także w Polsce. To kolejna tego typu zagraniczna produkcja prezentowana na antenie TVP – oprócz Dziedzictwa, widzowie Jedynki i Dwójki mogą oglądać m.in. seriale Zakazany owoc, Złoty chłopak czy Akacjowa 38.

Czytaj także: „Lipowo” 6 odcinek: Szokujące odkrycie pod koniec odcinka! Streszczenie 6 i 7 odc. „Lipowa”

Obecnie na antenie TVP 1 emitowany będzie 122 odcinek serialu, który pojawi się w telewizji w poniedziałek, 2 października. W kolejnych dniach będzie można zobaczyć 123 odc. (wtorek), 124 odc. (środa), 125 odc. (czwartek) oraz 126 odc. (piątek). Serial nie jest nadawany w weekendy. 

 

Tagi: Dziedzictwo, seriale tureckie,

REKLAMA

Zobacz także

Musisz być zalogowany, aby komentować. Zaloguj się lub załóż konto, jeżeli jeszcze go nie posiadasz.

Reklamy
Recenzje miesiąca
Wyrok
Christina Dalcher
Wyrok
Virion. Legenda miecza. Krew
Andrzej Ziemiański ;
Virion. Legenda miecza. Krew
To coś w śniegu
Sean Adams
To coś w śniegu
Czarownik
Anniina Mikama
Czarownik
Herbaciane róże
Beata Agopsowicz ;
Herbaciane róże
Wings of the Heart
Anna Purowska
Wings of the Heart
Minka i jej kocie przygody
Anna Bichalska ;
Minka i jej kocie przygody
Sny umarłych
Bora Chung
Sny umarłych
Cienie zostaną za nami
Katarzyna Majewska-Ziemba
Cienie zostaną za nami
Pokaż wszystkie recenzje