Yaman oświadczy się Seher! Pierwszy ślub w „Dziedzictwie” przed nami 

Data: 2023-10-19 12:44:38 | Ten artykuł przeczytasz w 5 min. Autor: Mirosław Kalinowski
udostępnij Tweet

Od kilku miesięcy widzowie Telewizji Polskiej mogą obserwować przygody bohaterów serialu Dziedzictwo. Jednym z najistotniejszych wątków w serialu jest relacja pomiędzy Seher a Yamanem, głównymi bohaterami produkcji. Jak się okazuje, już za parę dni w serialu dojdzie do wyczekiwanych przez widzów… oświadczyn! 

Seher i Yaman w serialu Dziedzictwofot. kadr z serialu / zapowiedź na YouTube

Za nami już ponad sto odcinków serialu Dziedzictwo. Turecka produkcja rozpoczęła się przed kilkoma miesiącami od momentu, w którym Seher, pochodząca z biednego domu dziewczyna, przybywa do rezydencji stambulskiego bogacza, Yamana, by po śmierci siostry zaopiekować się swoim siostrzeńcem. Od tego momentu w życiu Seher i Yamana wiele się zmieniło, zmieniły się także relacje łączące tych dwoje. Teraz okazuje się, że na horyzoncie pojawi się… ślub. 

Dziedzictwo – zaręczyny Seher i Yamana 

Jak się dowiedzieliśmy, już w przyszłym tygodniu w serialu Dziedzictwo dojdzie do wyczekiwanego od dawna momentu: Yaman postanowi oświadczyć się Seher. Do tej pory obserwowaliśmy, jak para wzajemnie ratowała się z opresji. Po początkowej niechęci (warto przypomnieć sobie chociażby pierwsze odcinki, w których Yaman brutalnie próbował przestraszyć Seher), ostatecznie między opiekunami Yusufa doszło nie tylko do zgody, ale także – porozumienia i przyjaźni. Teraz ich związek ma szansę wkroczyć na wyższy etap.

Czytaj także: Dziedzictwo - 140 odc. Yaman prosi Seher o rękę! Streszczenie 140 i 141 odcinka

Yaman wciąż boryka się jednak z własnymi problemami z uczuciami. Mimo obawy w zaangażowanie się w poważny związek, ostatecznie staje przed Seher z zaręczynowym pierścionkiem. Niestety, jak to bywa w serialu, sprawy nie pójdą tak gładko, jak chcieliby tego widzowie. 

Dziedzictwo: Seher odrzuca oświadczyny Yamana! 

Zaskoczona Seher postanawia odrzucić propozycję ze strony Yamana. Mężczyzna musi więc przełknąć kolejną gorzką pigułkę. Szybko okaże się jednak, że Seher popełniła ogromny błąd. 

Sprawą opieki nad chłopcem zaczyna ponownie interesować się opieka społeczna. Przypomnijmy, że w wyniku intrygi Ikbal i Zuhal kuratorki stwierdziły, że Yusuf nie może mieszkać w rezydencji i opiekować może się nim jedynie Seher, ale poza domem Yamana. Kiedy opieka społeczna dowiaduje się prawdy – że Seher wraz z chłopcem wrócili do rezydencji – chce ponownie odebrać chłopca z rąk Seher. Jedynym rozwiązaniem może okazać się… małżeństwo Seher z Yamanem. 

Czytaj także: Dziedzictwo - 142 odc. Seher zgadza się wyjść za Yamana! Wyznaczają datę ślubu. Streszczenie 142 i 143 odcinka

Powyższe wydarzenia związane z oświadczynami wydarzą się już w nadchodzącym tygodniu w serialu: Yaman z pierścionkiem zaręczynowym pojawi się w 140 odcinku serialu, z kolei w 141 odcinku będziemy śledzili, jak niebezpieczny milioner poradzi sobie z odmową Seher. 

Yaman i Seher wezmą ślub? Dziedzictwo – odcinki 142-144

Dużą rolę w nadchodzących odcinkach Dziedzictwa odegra ciotka Nadire. To właśnie ona zacznie zachęcać Seher do tego, by ponownie zastanowiła się nad propozycją Yamana. Sugeruje, że małżeństwo z Yamanem to jedyne wyjście, by opieka społeczna pozostawiła chłopca przy Seher. Jednocześnie jednak Nadire wewnętrznie czuje, że Seher i Yaman pasują do siebie i są w sobie zakochani, choć boją się wyznać to sobie. 

Czytaj także: Dziedzictwo - 143 odc. Yaman i Seher informują rodzinę o zaręczynach. Zuhal wpada w szał. Streszczenie 143 i 144 odcinka

Ciotka Yusufa jest przekonana, że oświadczyny i propozycja małżeństwa ze strony Yamana to jedynie gra przed opieką społeczną. Wydaje jej się, że Yaman nic do niej nie czuje i nie oświadczył się z miłości, a z konieczności. Ostatecznie zgadza się na to, by wyjść za Yamana i przyjmuje jego oświadczyny. Zaczynają się przygotowania do jak najszybszego ślubu. 

To wszystko z niepokojem obserwuje Zuhal, która przecież miała nadzieję na związek z Yamanem i przejęcie jego pieniędzy. Postanawia podjąć radykalny krok, by nie dopuścić do małżeństwa. Planuje zamach na Seher. 

Czytaj także: Dziedzictwo - 144 odc. Zuhal w szale zaczyna DUSIĆ Seher! Streszczenie 144 i 145 odcinka

Planowane małżeństwo, przygotowania do ślubu i intryga Zuhal będzie miała miejsce w nadchodzących odcinkach Dziedzictwa: 142 odcinku, który wyemitowany zostanie w poniedziałek, 30.10.2023 r., odcinku 143, który pojawi się na TVP 1 we wtorek, 31.10.23, a także w 144 odcinku serialu, który na Jedynce zadebiutuje po krótkiej przerwie – w piątek, 2.11.2023 r.

Tagi: Dziedzictwo, seriale tureckie,

REKLAMA

Zobacz także

Musisz być zalogowany, aby komentować. Zaloguj się lub załóż konto, jeżeli jeszcze go nie posiadasz.

Reklamy
Recenzje miesiąca
Medea z Wyspy Wisielców
Magda Knedler
Medea z Wyspy Wisielców
Wylot
Olesia Ivchenko
Wylot
Wyrok
Christina Dalcher
Wyrok
To coś w śniegu
Sean Adams
To coś w śniegu
Czarownik
Anniina Mikama
Czarownik
Wings of the Heart
Anna Purowska
Wings of the Heart
Minka i jej kocie przygody
Anna Bichalska ;
Minka i jej kocie przygody
Herbaciane róże
Beata Agopsowicz ;
Herbaciane róże
Sny umarłych
Bora Chung
Sny umarłych
Pokaż wszystkie recenzje