Eve Ainsworth kolejny raz spotka się z polskimi czytelnikami

Data: 2019-02-12 10:29:36 Autor: pobarski
News - Eve Ainsworth kolejny raz spotka się z polskimi czytelnikami

Eve Ainsworth to popularna brytyjska pisarka książek dla dzieci i młodzieży, która w swoich publikacjach nierzadko porusza trudne tematy. Fani twórczości pisarki będą mieli niebawem szansę na zdobycie autografów w ulubionych powieściach.

Ainsworth wydała już kilkanaście książek, a w Polsce wydane zostały tytuły: 7 dni, Krzywda, Zadurzenie i Troska. Szczególną popularnością wśród polskich czytelników cieszy się pierwsza wydana w naszym kraju powieść Brytyjki, 7 dni, która pod koniec ubiegłego roku ukazała się w nowym wydaniu.

Pod koniec lutego Eve Ainsworth po raz kolejny odwiedzi Polskę i spotka się z czytelnikami. Jest to już trzecia wizyta pisarki w naszym kraju. Eve rozpocznie swoje pisarskie tournée od spotkania w Warszawie, które odbędzie się w Empiku Arkadia 22 lutego. Następne spotkanie zaplanowano dzień później we wrocławskim Empiku Renoma, zaś ostatnie miejsce, w którym będzie szansa na zdobycie autografu i rozmowa z pisarką to niedziela, 24 lutego i katowicki Empik Silesia.

Autorka wyjątkowo trafnie opisuje problemy z jakimi zmaga się współczesna młodzież, nastolatki. Problem przemocy rówieśniczej, toksycznych relacji czy samookaleczeń to, niestety, nie są marginalne przypadki. Na szczęście książki Eve Ainsworth pokazują, że nie ma sytuacji bez wyjścia i że zawsze w naszym otoczeniu jest ktoś, kto może nam pomóc.

Fot. Wydawnictwo Zielona Sowa / profil na Facebook.com

Zobacz także

Musisz być zalogowany, aby komentować. Zaloguj się lub załóż konto, jeżeli jeszcze go nie posiadasz.

Książka
7 dni
0
Okładka książki - 7 dni

Jess jest zastraszana przez swoją rówieśnice Kez. Z tego powodu jej bezpiecznie życie szkolne zmienia się w piekło. Kez ma również mnóstwo problemów...

dodaj do biblioteczki
Wydawnictwo
Recenzje miesiąca
Sekret Heleny
Lucinda Riley;
Sekret Heleny
Czas pomsty
Maciej Liziniewicz
Czas pomsty
Budząc lwy
Ayelet Gundar-Goshen
Budząc lwy
Dzisiaj umrzesz Ty
Sue Wallman
Dzisiaj umrzesz Ty
Czas pokuty
Grzegorz Kopiec
Czas pokuty
Wielka księga Klary
Marcin Wicha;
Wielka księga Klary
Wisznia ze słowiańskiej głuszy
Aleksandra Katarzyna Maludy
Wisznia ze słowiańskiej głuszy
Pokaż wszystkie recenzje