Eve Ainsworth kolejny raz spotka się z polskimi czytelnikami

Autor: mojebestsellery
News - Eve Ainsworth kolejny raz spotka się z polskimi czytelnikami

Eve Ainsworth to popularna brytyjska pisarka książek dla dzieci i młodzieży, która w swoich publikacjach nierzadko porusza trudne tematy. Fani twórczości pisarki będą mieli niebawem szansę na zdobycie autografów w ulubionych powieściach.

Ainsworth wydała już kilkanaście książek, a w Polsce wydane zostały tytuły: 7 dni, Krzywda, Zadurzenie i Troska. Szczególną popularnością wśród polskich czytelników cieszy się pierwsza wydana w naszym kraju powieść Brytyjki, 7 dni, która pod koniec ubiegłego roku ukazała się w nowym wydaniu.

Pod koniec lutego Eve Ainsworth po raz kolejny odwiedzi Polskę i spotka się z czytelnikami. Jest to już trzecia wizyta pisarki w naszym kraju. Eve rozpocznie swoje pisarskie tournée od spotkania w Warszawie, które odbędzie się w Empiku Arkadia 22 lutego. Następne spotkanie zaplanowano dzień później we wrocławskim Empiku Renoma, zaś ostatnie miejsce, w którym będzie szansa na zdobycie autografu i rozmowa z pisarką to niedziela, 24 lutego i katowicki Empik Silesia.

Autorka wyjątkowo trafnie opisuje problemy z jakimi zmaga się współczesna młodzież, nastolatki. Problem przemocy rówieśniczej, toksycznych relacji czy samookaleczeń to, niestety, nie są marginalne przypadki. Na szczęście książki Eve Ainsworth pokazują, że nie ma sytuacji bez wyjścia i że zawsze w naszym otoczeniu jest ktoś, kto może nam pomóc.

Fot. Wydawnictwo Zielona Sowa / profil na Facebook.com

Zobacz także

Musisz być zalogowany, aby komentować. Zaloguj się lub załóż konto, jeżeli jeszcze go nie posiadasz.

Książka
7 dni
Eve Ainsworth
Wydawnictwo