Faceci w czerni – Kto przypilnuje kosmicznych imigrantów?

Data: 2020-12-02 15:00:37 Autor: Tamer Adas

Faceci w czerni to pierwszy film z serii, prezentujący specjalną sekcję w FBI, dedykowaną kontroli imigrantów kosmicznych, którzy w tej rzeczywistość żyją w tajemnicy pomiędzy ludźmi, bez ich większej świadomości.

Obrazek w treści

Faceci w czerni to amerykański film z gatunku komedii sensacyjnych z 1997 roku w reżyserii Barry'ego Sonnenfelda.

Faceci w czerni – opis 

Fabuła filmu Faceci w czerni opowiada na wykreowanej sekcji w FBI, specjalizującej się w opiece nad pokojem oraz sytuacją imigrantów, którzy pojawili się na Ziemi z całego kosmosu.

Do nowego zadania śledzenia i pilnowania intruzów oddelegowani zostają agent J i K, którzy mają przypilnować, aby nowi goście nie zajmowali się łamaniem prawa.

Czytaj także: Benedict Cumberbatch i Jodie Foster w ekranizacji Dziennika z Guantanamo

Nikt nie spodziewa się, że oni obcy mają za plan zdominowanie oraz zawładnięcie całą Ziemią, wobec czego zadanie szybko nabiera na skali oraz powadze!

Faceci w czerni – obsada 

Kto pojawił się w obsadzie filmu Faceci w czerni? W głównych rolach w produkcji znaleźli się Tommy Lee Jones i Will Smith, którzy stworzyli niezapomniany duet, po dziś dzień wspominany jako jeden z ciekawszych oraz lepszych na Srebrnym Ekranie.

Czytaj także: "BrzydUla 2": Ula i Paulina toczą niezwykle szczerą rozmowę.... Co wydarzy się w 43 i 44 odc BrzydUla 2?

Oprócz nich w produkcji występują również Linda Fiorentino, Vincent D'Onofrio, Rip Torn i Tony Shalhoub. 

Faceci w czerni – gdzie obejrzeć? 

Film Faceci w czerni wyemitowany w telewizji zostanie w środę, 2 grudnia 2020 r. o godz. 20:00 na antenie telewizji Polsat. 

Czytaj także: "Saga rodu Forsyte’ów": Val i Holly wyprowadzają się do RPA. Co wydarzy się w 7 i 8 odc Saga rodu Forsyte?

Film zobaczyć można również w Internecie – za pośrednictwem platform VOD. 

Faceci w czerni – opinie

Film Faceci w czerni został na swój sposób fenomenem na świecie, który ostatecznie krok po kroku zaprzepaszczono, w wyniku czego niestety jedynie pierwsza część w pełni satysfakcjonuje....

Czytaj także: "Kozacka miłość": Marysia poznaje prawdę o Alionie! Co wydarzy się w 3 i 4 odc Kozacka miłość?

Faceci w czerni – książka

Film Faceci w czerni to autorska historia o spotkaniu z obcymi, która zapisała się w pamięci widzów na całym świecie, niestety radząc sobie coraz gorzej z części na część. W związku z czym być może zechcecie się zapoznać z książką Faceci w Czerni: prawdziwe spotkania.

Książkę Faceci w Czerni: prawdziwe spotkania kupić można poniżej: 

REKLAMA

Zobacz także

Musisz być zalogowany, aby komentować. Zaloguj się lub załóż konto, jeżeli jeszcze go nie posiadasz.