Farma - co wydarzy się w 2 i 3 odcinku nowego reality show od Polsatu?

Data: 2022-01-18 16:30:01 Autor: adudek
udostępnij Tweet

Już dziś na kanale Polsat kolejny odcinek nowego programu stworzonego na formacie norweskim, cieszącego się wielką popularnością już w ponad dwudziestu krajach na całym świecie. Reality show nosi tytuł Farma.   

Obrazek w treści

Źródło zdjęcia: Polsat

Program stworzony został w Norwegii. Produkcja, która doczekała się w tym kraju już 22 sezonów, właśnie trwa w polskiej edycji. Program pojawia się będzie codziennie, od poniedziałku do piątku pokazując życie, przyjaźnie, animozje i rywalizację jedenastu uczestników w gospodarstwie bez wody, prądu i dostępu do Internetu. Sprawdzamy co wydarzy się w kolejnych odcinkach

Farma - opis 2 odcinka reality show

W kolejnym, drugim już odcinku reality show, który nosi tytuł Farma, wracamy do gospodarstwa położonego w Puszczy Noteckiej. W "spartańskich" warunkach, bez bieżącej wody, prądu i oczywiście bez Internetu żyje jedenastka ludzi, którzy zaczynają bardziej się poznawać. Między nimi pojawiają się pierwsze przyjaźnie, ale i pierwsze animozje. W gronie wyraźnie liderują niektóre osoby, a część odstaje od gry, jak choćby Marta, która twierdzi, że "nie lubi ludzi". 

    Czytaj również: Farma - startuje nowe reality show Polsatu

W odcinku drugim pojawiają się nowe zadania. Prowadząca program informuje pojawi się bardzo ważna osoba. Na uczestników czekać będzie oczywiście wiele wyjątkowych wyzwań także zupełnie im nieznanych, niecodziennych i zmuszających ich do wyborów, ale i poświęceń. Jedne z takich wyzwań pojawia się w zagrodzie dla zwierząt. W oborze na świat przychodzi cielak. Kinia, miłośniczka zwierząt przejęła się porodem krowy i wzruszona mówi o miłości do zwierzaków. 

Farma – gdzie obejrzeć 2 odcinek programu?

Pierwszy odcinek programu reality show Farma będzie można obejrzeć już dziś, 18 stycznia 2022 roku o godzinie 20:00, na kanale Polsat.

   Czytaj również: Farma - co wydarzy się w 1 i 2 odcinku nowego reality show od Polsatu?

Odcinki z wyprzedzeniem można oglądać także także na Polsat Box Go. 

Farma – opis 3 odcinka reality show

Kolejny, trzeci już odcinek programu, to kolejne zadanie i wyzwania jakie zostaną postawione przed uczestnikami programu. Niestety nie ten moment nie wiemy co może wydarzyć się w nowym, drugim odcinku reality show od Polsatu. Możemy spodziewać się rywalizacji i nowych wyzwań, które pozwolą nam lepiej poznać uczestników programu. 

   Czytaj również: Miłość i kłamstwa - hiszpańskie miłosne reality show od dziś na Netflix

Na dokładniejsze informacje i opis drugiego odcinka będziemy musieli niestety poczekać. 

Farma – gdzie obejrzeć 3 odcinek programu?

Kolejny, trzreci odcinek programu udostępniony będzie na kanale Polsat w środę, 19 stycznia 2022 roku, także o godzinie 20:00. 

   Czytaj również: Jak wziąć ślub i nie zwariować – ślubny serialowy reality show od dziś na Netflix

Przedpremierowo odcinki można oglądać także na platformie Polsat Box Go. 

Farma – książki 

Program Farma powstał na formacie norweskim, ale jest to jednocześnie reality show bazujące na własnym scenariuszu. Oznacza to, że nie istnieje książka na jakim bazuje. W zamian polecamy lekturę książki o takim samym tytule Farma, Joanne Ramos.

Książkę "Farma" (Wydawnictwo Otwarte) można kupić w popularnych księgarniach internetowych:

REKLAMA

Zobacz także

Musisz być zalogowany, aby komentować. Zaloguj się lub załóż konto, jeĹźeli jeszcze go nie posiadasz.

Reklamy