Farma - co wydarzy się w 4 i 5 odcinku nowego reality show od Polsatu?

Data: 2022-01-20 14:26:02 Autor: adudek
udostępnij Tweet

Popularny już w ponad dwudziestu krajach na całym świecie reality show rozgrywający się w gospodarstwie położonym na odludzi, trafił do Polski. Farma na odludzi, z jedenastka ludzi zmagającymi się z niełatwym wyzwaniem, czeka na widzów.

Obrazek w treści

Źródło zdjęcia: Polsat

Program stworzony został w Norwegii. Produkcja, która doczekała się w tym kraju już 22 sezonów, właśnie trwa w polskiej edycji. Kolejne odcinki przynoszą nie tylko nowe wyzwania, ale i pierwsze problemy i awantury. Sprawdzamy co wydarzy się w kolejnych odcinkach programu "Farma". 

Farma - opis 4 odcinka reality show

W kolejnym, czwartym już odcinku reality show, który nosi tytuł "Farma", wracamy do gospodarstwa położonego w Puszczy Noteckiej. W trudnych warunkach, bez bieżącej wody, energii elektrycznej i przede wszystkim Internetu żyje jedenaście osób. Już w trzecim odcinku, w którym nastąpiły pewne podziału, a Marta zaproponowała podział głównej nagrody, a na farmie zaczęło topnieć jedzenie, pojawiły się pierwsze poważne problemy. Były i pierwsze kłótnie oraz łzy. Co zatem wydarzyło się w odcinku czwartym?

    Czytaj również: Farma - startuje nowe reality show Polsatu

Otóż w nowym odcinku uczestnicy programu będę po przemyśleniu propozycji Marty, która zaproponowała podział nagrody na wszystkich uczestników, decydować czy popierają ten pomysł, czy też on z nimi nie rezonuje. Będzie i pierwsze typowanie kto odpadnie, jako pierwszy z programu. Nie będzie zatem łatwo, lekko i przyjemnie. Co jeszcze wydarzy się w programie? Dowiemy się o tradycyjnie, w godzinach wieczornych, podczas emisji programu. 

Farma – gdzie obejrzeć 4 odcinek programu?

Czwarty odcinek odcinek programu reality show "Farma" będzie można obejrzeć już dziś, 20 stycznia 2022 roku o godzinie 20:00, na kanale Polsat.

   Czytaj również:  Farma - co wydarzy się w 3 i 4 odcinku nowego reality show od Polsatu?

Odcinki z wyprzedzeniem można oglądać także także na Polsat Box Go. 

Farma – opis 5 odcinka reality show

Kolejny, Piaty już odcinek programu, to kolejne zadanie i wyzwania jakie zostaną postawione przed uczestnikami programu. Niestety nie ten moment nie wiemy co może wydarzyć się w nowym, drugim odcinku reality show od Polsatu. Możemy spodziewać się rywalizacji i nowych wyzwań, które pozwolą nam lepiej poznać uczestników programu. 

   Czytaj również: Farma - co wydarzy się w 2 i 3 odcinku nowego reality show od Polsatu?

Na dokładniejsze informacje i opis drugiego odcinka będziemy musieli niestety poczekać. 

Farma – gdzie obejrzeć 5 odcinek programu?

Kolejny, piąty odcinek programu udostępniony będzie na kanale Polsat w piątek, 21 stycznia 2022 roku, także o godzinie 20:00. 

   Czytaj również: Farma - co wydarzy się w 1 i 2 odcinku nowego reality show od Polsatu?

Przedpremierowo odcinki można oglądać także na platformie Polsat Box Go. 

Farma – książki 

Program "Farma" powstał na formacie norweskim, ale jest to jednocześnie reality show bazujące na własnym scenariuszu. Oznacza to, że nie istnieje książka na jakim bazuje. W zamian polecamy lekturę książki o takim samym tytule Farma, Joanne Ramos.

Książkę "Farma" (Wydawnictwo Otwarte) można kupić w popularnych księgarniach internetowych:

REKLAMA

Zobacz także

Musisz być zalogowany, aby komentować. Zaloguj się lub załóż konto, jeĹźeli jeszcze go nie posiadasz.

Reklamy