Farma - co wydarzy się w 3 i 4 odcinku nowego reality show od Polsatu?

Data: 2022-01-19 14:45:01 Autor: adudek
udostępnij Tweet

Popularny już w ponad dwudziestu krajach na całym świecie reality show rozgrywający się w gospodarstwie położonym na odludzi, trafił do Polski. Farma, której bohaterowie mierzą się z trdami życia na farmie w Puszczy Noteckiej, dziś w kolejnym odcinku.   

Obrazek w treści

Źródło zdjęcia: Polsat

Program stworzony został w Norwegii. Produkcja, która doczekała się w tym kraju już 22 sezonów, właśnie trwa w polskiej edycji. Dzić w godzinach wieczornych, na kanale Polsatu zobaczymy kolejny odcinek. Sprawdzamy zatem jak radzą sobie uczestnicy programu w gospodarstwie bez bieżącej wody, prądu i dostępu do Internetu. Sprawdzamy co tym razem wydarzy się w kolejnych odcinkach

Farma - opis 3 odcinka reality show

W kolejnym, trzecim już odcinku reality show, który nosi tytuł Farma, wracamy do gospodarstwa położonego w Puszczy Noteckiej. W trudnych warunkach, do jakich bohaterowie programu wydają się już przyzwyczajać rozgrywają się przeróżne życiowe sytuacje. Zawierają pierwsze przyjaźnie, pojawiają się pierwsze poważniejsze kłótnie, a nawet łzy. Sytuacja zaczyna robić coraz bardziej napięta, a to dopiero początek kłopotów. 

    Czytaj również: Farma - startuje nowe reality show Polsatu

Otóż w nowym odcinku pojawia się bardzo duży problem. Spiżarnia w gospodarstwie zaczyna świecić pustkami. Na farmie zaczyna brakować jedzenia. Zaczyna się także szukanie winnego. Zarzuty padają w stronę Tomka, który podobno ogranicza i spowalnia. Wkrótce mieszkańcy farmy biorą sprawy w swoje ręce. Ktoś może się czuć zagrożony?

Farma – gdzie obejrzeć 3 odcinek programu?

Trzeci odcinek programu reality show "Farma" będzie można obejrzeć już dziś, 19 stycznia 2022 roku o godzinie 20:00, na kanale Polsat.

   Czytaj również: Farma - co wydarzy się w 1 i 2 odcinku nowego reality show od Polsatu?

Odcinki z wyprzedzeniem można oglądać także także na Polsat Box Go. 

Farma – opis 4 odcinka reality show

Kolejny, czwarty już odcinek programu, to kolejne zadanie i wyzwania jakie zostaną postawione przed uczestnikami programu. Niestety nie ten moment nie wiemy co może wydarzyć się w nowym, drugim odcinku reality show od Polsatu. Możemy spodziewać się rywalizacji i nowych wyzwań, które pozwolą nam lepiej poznać uczestników programu. 

   Czytaj również: Miłość i kłamstwa - hiszpańskie miłosne reality show od dziś na Netflix

Na dokładniejsze informacje i opis drugiego odcinka będziemy musieli niestety poczekać. 

Farma – gdzie obejrzeć 4 odcinek programu?

Kolejny, czwarty odcinek programu udostępniony będzie na kanale Polsat w czwartek, 20 stycznia 2022 roku, także o godzinie 20:00. 

   Czytaj również: Farma - co wydarzy się w 2 i 3 odcinku nowego reality show od Polsatu?

Przedpremierowo odcinki można oglądać także na platformie Polsat Box Go. 

Farma – książki 

Program "Farma" powstał na formacie norweskim, ale jest to jednocześnie reality show bazujące na własnym scenariuszu. Oznacza to, że nie istnieje książka na jakim bazuje. W zamian polecamy lekturę książki o takim samym tytule Farma, Joanne Ramos.

Książkę "Farma" (Wydawnictwo Otwarte) można kupić w popularnych księgarniach internetowych:

REKLAMA

Zobacz także

Musisz być zalogowany, aby komentować. Zaloguj się lub załóż konto, jeĹźeli jeszcze go nie posiadasz.

Reklamy