Farma - co wydarzy się w 5 i 6 odcinku nowego reality show od Polsatu?

Data: 2022-01-21 13:00:01 Autor: Tamer Adas
udostępnij Tweet

Popularny już w ponad dwudziestu krajach na całym świecie reality show rozgrywający się w gospodarstwie położonym na odludziu, trafił do Polski. Farma na uboczu, z jedenastką ludzi zmagającymi się z niełatwym wyzwaniem, czeka na widzów.

Obrazek w treścifot. Dan Meyers z Unsplash

Program stworzony został w Norwegii. Produkcja, która doczekała się w tym kraju już 22 sezonów, właśnie trwa w polskiej edycji. Kolejne odcinki przynoszą nie tylko nowe wyzwania, ale i pierwsze problemy i awantury. Sprawdzamy, co wydarzy się w kolejnych odcinkach programu "Farma". 

Farma - opis 5 odcinka reality show

W kolejnym, piątym już odcinku reality show, który nosi tytuł "Farma", wracamy do gospodarstwa położonego w Puszczy Noteckiej. W trudnych warunkach, bez bieżącej wody, energii elektrycznej i przede wszystkim Internetu żyje jedenaście osób. Już w trzecim odcinku, w którym nastąpiły pewne podziału, a Marta zaproponowała podział głównej nagrody, a na farmie zaczęło topnieć jedzenie, pojawiły się pierwsze poważne problemy. Były i pierwsze kłótnie oraz łzy. Co zatem wydarzyło się w odcinku piątym?

    Czytaj również: Farma - startuje nowe reality show Polsatu

W najnowszym odcinku uczestnicy programu na uczestników czeka kolejne zdanie, mogące obecnie zdecydować o tym kto pozostanie w programie, a kto będzie się musiał z nim pożegnać. Na tym etapie poziom trudności kolejnych wyzwań powoli rośnie, a zabawa wiąże się z coraz większą ilością napięcia.

Farma – gdzie obejrzeć 5 odcinek programu?

Piąty odcinek programu reality show "Farma" będzie można obejrzeć już dziś, 21 stycznia 2022 roku o godzinie 20:00, na kanale Polsat.

   Czytaj również:  Farma - co wydarzy się w 3 i 4 odcinku nowego reality show od Polsatu?

Odcinki z wyprzedzeniem można oglądać także na Polsat Box Go. 

Farma – opis 6 odcinka reality show

W najbliższy poniedziałek widzowie będą mogli ujrzeć nowiutkie wyzwanie, ponownie wymuszające na uczestnikach sprawdzenie się oraz swoich ograniczeń. Uczestnicy programu Polsatu będą musieli się napracować, aby móc pozostać dalej w gronie walczącym o wygraną.

   Czytaj również: Farma - co wydarzy się w 2 i 3 odcinku nowego reality show od Polsatu?

Na tę chwilę stacja nie zdecydowała się opublikować jakichkolwiek informacji dotyczących szóstego odcinka. Szczegóły mają się pojawić bliżej debiutu odcinka lub dopiero po jego zakończeniu.

Farma – gdzie obejrzeć 6 odcinek programu?

Kolejny, piąty odcinek programu udostępniony będzie na kanale Polsat w poniedziałek, 24 stycznia 2022 roku, także o godzinie 20:00. 

   Czytaj również: Farma - co wydarzy się w 4 i 5 odcinku nowego reality show od Polsatu?

Przedpremierowo odcinki można oglądać także na platformie Polsat Box Go. 

Farma – książki 

Program "Farma" powstał na formacie norweskim, ale jest to jednocześnie reality show bazujące na własnym scenariuszu. Oznacza to, że nie istnieje książka na jakim bazuje. W zamian polecamy lekturę książki o takim samym tytule Farma, Joanne Ramos.

Książkę "Farma" (Wydawnictwo Otwarte) można kupić w popularnych księgarniach internetowych:

REKLAMA

Zobacz także

Musisz być zalogowany, aby komentować. Zaloguj się lub załóż konto, jeĹźeli jeszcze go nie posiadasz.

Reklamy