Cud w kolumbijsko-brazylijskim sosie! – Głęboka cisza

Data: 2022-05-11 12:00:01 Autor: Tamer Adas
udostępnij Tweet

Na ekranach Telewizji Polskiej w środę wieczorem widzowie będą mogli ujrzeć interesującą filmową opowieść o śmierci, wojnie, ucieczce oraz... powrocie ze świata zmarłych. Co tak doskonale wypada w Głębokiej ciszy?

Głęboka cisza to francusko-kolumbijsko-brazylijska propozycja z gatunku dramat obyczajowy z 2018 roku w reżyserii Beatriz Seigner.

Głęboka cisza – opis

O czym jest Głęboka cisza? Nastoletnie rodzeństwo Nuria oraz Fabio znajdują się pod opieką matki w okresie, gdy wybucha wielka wojna w Kolumbii. Kobieta z dziećmi ucieka na wyspę niedaleko Brazylii, podczas gdy jej mąż oraz ich ojciec staje do walki o pokój.

Czytaj także: Co obejrzeć w telewizji w tym tygodniu? Najciekawsze emisje filmów od 9 do 15 maja 2022 roku

Niespodziewanie pewnego dnia w drzwiach ich miejsca schronienia zjawia się uznany dotychczas za nieżyjącego mężczyzna. To pobudza początek zaskakujących wydarzeń...

Głęboka cisza – obsada

Kto wystąpił w Głęboka cisza? Twarzą projektu została młodziutka María Paula Tabares Pena, która nie tylko zaliczyła udany występ, ale także poradziła sobie z presją stanowiska twarzy całego projektu stworzonego przez Beatriz Seigner.

Czytaj także: Niespokojna żałoba... – Inferno: Piekielna walka

W filmie wystąpili również Dona Albina, Marleyda Soto Enrique Díaz, Astrid Fernanda López MartÍnez, Adolfo Savilvino i Yerson Castellanos.

Głęboka cisza – gdzie obejrzeć?

Następna emisja filmu Głęboka cisza odbędzie się w środę, 11 maja 2022 roku o godzinie TVP Kultura i TVP Kultura 2 o godzinie 21:00.

Czytaj także: Sami Swoi – co teraz robią aktorzy najbardziej popularnej serii komediowej?

Głęboka cisza – opinie

Produkcja Seigner została ciepło przyjęta przez widzów oraz krytyków, którzy mimo wszystko po dobrych zwiastunach liczyli na jeszcze nieco głębszą opowieść. Całościowy obraz niestety zapowiadał się wyraźnie lepiej, względem ostatecznego obrazu reżyserki.

Czytaj również: Witamy na Hawajach – Kosmiczne zauroczenia?

Głęboka cisza – książka

Całość prezentacji historii oraz jej prezentacji stał na barkach Beatriz Seigner, która solidnie wywiązała się ze swojego zadania, choć powiedzieć sobie musimy jasno, że liczono na coś więcej. Być może o wiele lepiej przemówi do Was wydana względnie niedawno książka Głęboka woda dostępna na naszym rynku dzięki wydawnictwu Noir sur Blanc.

Książkę „Głęboka woda” kupić można poniżej:

REKLAMA

Zobacz także

Musisz być zalogowany, aby komentować. Zaloguj się lub załóż konto, jeĹźeli jeszcze go nie posiadasz.

Reklamy