"Grunt to rodzinka" – zwycięzca poszukiwany 

Data: 2020-06-29 16:18:30 Autor: pobarski
News -

Grunt to rodzinka to pochodząca z 2004 r. komedia sensacyjna przedstawiająca historię prywatnego detektywa, która musi odnaleźć zwycięzcę na loterii. Okazuje się, że jest nim poszukiwany przez policję przywódca separatystów. 

Grunt to rodzinka jest komediodramatem z elementami filmu sensacyjnego, który przybliża losy prywatnego detektywa podejmującego się niełatwej misji. Co jeszcze warto wiedzieć na temat produkcji? 

Grunt to rodzinka – opis 

O czym jest film Grunt to rodzinka? Produkcja przedstawia losy prywatnego detektywa, Jacka Palmera, który zajmuje się poszukiwaniem zaginionych. Niebawem otrzymuje kolejne zlecenie – tym razem odnaleźć ma mężczyznę, który wygrał sporą sumę gotówki w loterii.

Początkowo zlecenie wydaje się dość proste, jednak wkrótce przekonuje się, że zadanie nie będzie zbyt łatwe do wykonania. Ange Leoni bowiem nie był zwykłym facetem, a poszukiwanym przez policję przywódcą groźnej grupy separatystów. 

Chociaż Palmer niejednokrotnie przekonywał się, że jego śledcze umiejętności znacznie przewyższają zdolności publicznych służb, to jednak – tym razem obawia się, że dobrze ukrywający się Leoni sprawi mu więcej kłopotu, niż każdy inny zaginiony na świecie. 

Wkrótce detektyw trafia na Kostarykę, gdzie czeka na niego pasmo niespodziewanych przygód. Przy okazji detektyw trafi na ślad kolejnych mrocznych intryg związanych z poszukiwanym mężczyzną. 

Grunt to rodzinka – obsada

Kto wystąpił w filmie Grunt to rodzinka? W roli głównej w produkcji pojawił się Christian Clavier.

Czytaj także: "Romeo musi umrzeć" - narkotykowa mafia i wielka miłość

Oprócz niego w filmie zagrali także Caterina Murino, Alain Maratrat, Eric Fraticelli oraz Jean Reno. 

Grunt to rodzinka – gdzie obejrzeć? 

Film Grunt to rodzinka pod koniec czerwca zobaczyć będzie można w telewizji. Produkcja wyemitowana zostanie na antenie telewizyjnej Dwójki w poniedziałek, 29 czerwca, o godzinie 20:05. 

Czytaj także: "Osiedle RZNiW" – oto nowa książka Remigiusza Mroza. O czym jest?

Film zobaczyć można także w Internecie – za pośrednictwem platform VOD. 

Grunt to rodzinka – opinie

Film Grunt to rodzinka okazał się prawdziwym sukcesem dla twórców, bowiem został niezwykle ciepło przyjęty przez widzów. Według opinii internautów, produkcja jest niezwykle zabawną komedią, przy której nie można się nudzić. 

Grunt to rodzinka – książka

Film Grunt to rodzinka to produkcja, która powstała na podstawie oryginalnego scenariusza. Oznacza to, że nie istnieje książka, która bezpośrednio odnosiłaby się do fabuły filmu.

Czytaj także: Wielkie zmiany w życiu Poliny. Cena wolności – odcinek 16 i 17

Zamiast tego możemy zaproponować Wam inny tytuł – komedie kryminalną Tajemnicza śmierć Marianny Biel. Publikacja przedstawia losy prywatnego detektywa Szymona Solańskiego, który musi zająć się zagadkową śmiercią byłej gwiazdy lokalnego teatru. W tym zadaniu detektywowi pomoże jego kundelek Gucio oraz fajtłapowata dziennikarka, Róża Kwiatkowska. 

Książkę Tajemnicza śmierć Marianny Biel kupić można w dobrej cenie poniżej: 

REKLAMA

Zobacz także

Musisz być zalogowany, aby komentować. Zaloguj się lub załóż konto, jeżeli jeszcze go nie posiadasz.